Sayfa 969/1019 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. 200 liraya depo fullüyordum be ne günlerdi be aah eski günler ah

ytd

2. Bu sene Antalya'ya nasıl tatile gideceğim şimdi benzin 20 lira, en boktan pansiyonların gecesi olmuştur kim bilir ben diyeyim 600 sen de 700...

Bitli öğrencilerin tatil yerlerinde 1 hafta tatil git gel ye min 20bin tl ye patladı iyi mi...

ytd

Hiç kimse parasını enflasyona karşı koruyamiyor.gercek enflasyon herşeyden hızlı gidiyor.baska bir gezegene iniş yaptık aslında.yeni yaşam formları ile karşılaşabiliriz

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Hiç kimse parasını enflasyona karşı koruyamiyor.gercek enflasyon herşeyden hızlı gidiyor.baska bir gezegene iniş yaptık aslında.yeni yaşam formları ile karşılaşabiliriz

hamsi kafalı yaşam formu yeterince canımıza okuyor halihazırda.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sokak röportajları nda o yaşam formlarından çok var.o partiyi destekleyen

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu sene Antalya'ya nasıl tatile gideceğim şimdi benzin 20 lira, en boktan pansiyonların gecesi olmuştur kim bilir ben diyeyim 600 sen de 700...

Bitli öğrencilerin tatil yerlerinde 1 hafta tatil git gel ye min 20bin tl ye patladı iyi mi...

ytd

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Evde Rakı Bira yapalım derken Evde Mazota başladık...

8. Avrupalı bir vatandaş olsam bende bizzat bu toplumu AB ye girmesini istemem.
    süne zararlıları gibi.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 969/1019 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •