Sayfa 529/1019 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    Düş bakalım....

Kkm yaptiranlarinda 20 % ile savusturacaklar sanirim.dusme saglanip dahada giris hedefleniyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Düş bakalım....
    Yine para kazandik dolar bazinda...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Bu arada covid meseleside çözülmüş.

“Bundan böyle PCR testi yalnızca semptom gösteren kişilere yapılacaktır.”

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bugün konut kredisi talebiyle Vakıfbank'a gittim.

0 konut için %1.2 faiz oranı ile 200 bin tl kredi çekmek istediğimi söyledim.

Sözleşme sırasında inşaat firmasına yüklü miktar peşinat ödedim.

Toplam firmaya ödenecek tutarın bankaları nezdinde bulunması gerektiğini aksi taktirde kredinin onaylanmayacağını belirttiler.

Yani konut 1 milyonsa bankada 800 bin nakit olması 200 de kredi olarak eklenerek inşaat firmasına gönderilmesi gerekirmiş.

İnşaat firmasına kalan ödemem de 300 bin tl. Ödeme dekontunu ibraz deyim diyorum ilgilenmiyorlar.

Bu şekilde bir durum yaşayan oldu mu arkadaşlar. Banka resmen kredi kullandırtmamak için takla atıyor.

Bu krediyi alamazsam inşaat firması tapuyu da vermeyeceğini söyledi bilgisi olan var mı acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by Sağsalim Yazıyı Oku
    Bugün konut kredisi talebiyle Vakıfbank'a gittim.

0 konut için %1.2 faiz oranı ile 200 bin tl kredi çekmek istediğimi söyledim.

Sözleşme sırasında inşaat firmasına yüklü miktar peşinat ödedim.

Toplam firmaya ödenecek tutarın bankaları nezdinde bulunması gerektiğini aksi taktirde kredinin onaylanmayacağını belirttiler.

Yani konut 1 milyonsa bankada 800 bin nakit olması 200 de kredi olarak eklenerek inşaat firmasına gönderilmesi gerekirmiş.

İnşaat firmasına kalan ödemem de 300 bin tl. Ödeme dekontunu ibraz deyim diyorum ilgilenmiyorlar.

Bu şekilde bir durum yaşayan oldu mu arkadaşlar. Banka resmen kredi kullandırtmamak için takla atıyor.

Bu krediyi alamazsam inşaat firması tapuyu da vermeyeceğini söyledi bilgisi olan var mı acaba?
    Nasıl bir saçmalık bu?

7.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Nasıl bir saçmalık bu?
    başka bir kamu bankası da diyorki konut bedelini bankaya 300 bin olarak belirtin %80 nine kadar yani 240 bin tl ye kadar kredi verelim.

Bu sefer de tapuda 1 m göstereceğim konut problem olmaz mı?

Düşünün bankaya konut 300 diyorum tapuya 1m

burada bir sorun yaşamaz mıyım?

8.  Alıntı Originally Posted by Sağsalim Yazıyı Oku
    başka bir kamu bankası da diyorki konut bedelini bankaya 300 bin olarak belirtin %80 nine kadar yani 240 bin tl ye kadar kredi verelim.

Bu sefer de tapuda 1 m göstereceğim konut problem olmaz mı?

Düşünün bankaya konut 300 diyorum tapuya 1m

burada bir sorun yaşamaz mıyım?
    Bankaya kendi eksperi gelir konuta deger biçer sizin bildirmeniz gibi bir durum söz konusu olmaz. Eğer kredi yüksek çekip tapuya düşük bildirseniz ileride tapu harcı tahakkuk edebilirdi. Ama bu durumda bir sorun olmaz. Devletin vergi kaybı yok.

Sayfa 529/1019 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •