Sayfa 384/1019 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1.  Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    Merhaba; bu işlemi aynı kurumdan mı yapmak zorundasınız? vadesonunda kapama otomatik mi gerçekleşiyor? tşkler
    Siz kapatmazsanız otomatik gerçekleşir. Ben kendim kapatırım, muhtemelen zaten vade sonuna kadar beklemem, o fark azalınca kendim kapatırım para boşa çıksın başka fırsatlar için kullanayım diye. Bazen birkaç gün içinde kapattığım da oluyor o fark azalınca.

Aynı kurumdan yapmak zorunda değilsiniz ama o zaman kendiniz kapamalısınız pozisyonları.

2. Şey tekrar 13,03

Maç devam ediyor.

Piyasa 2 Nebati -Şaap 1
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    SELAM bende böyle bir işlem yaptım yarın dolacak .bir şey soracağım spottaan alınanları ve fgaran yazanları aynı anda mı bozmam gerekiyor..

sayın pilavlı kafkaf'ın dediği şu galiba yani %100 getirili bir işlem değildir diyor yani 1-spot gitti %50 aşağı f gitti %50 yukarı
    2-spot gitti %50 aşağı f gitti % 100 aşağı
    3-f fiyatı oldu da düştü spotun altına gibi gibi vs vs gibi bir sürü (çok değişik fiyat dalganlanmalarında kriz varyasyonlarındada .....getiri garantimi ? demek istiyor ...yani bu işin ya kardeş bak spot şu olursa f bu olursa zarar yazarsın ...gibi bir olayı yok mu ?

demek istiyor zannımca ....misal f fiyatı spotun altına düşerse
    Aynı anda bozmanız gerekiyor, birini bozup diğerini tutarsanız risk oluşur fiyatın inip çıkmasına göre kar ya da zarar edersiniz.
    Elle işlem yaparken aynı anda olmuyor tabi ama birkaç saniye farkla daha doğrusu fiyat değişmeden yapmayı kastediyorum.
    Yukarıda verdiğiniz üç senaryoda da getirim sabittir ve aylık %3.66 olacaktır (yıllık %44) fiyat değişimi etkilemez biri kar ederken diğeri aynı oranda zarar edecek birbirini götürecek bana net %3.66 kalacak.
    Açıp bir excel kendiniz hesaplayabilirsiniz.
    Veya daha kolayı 100 garan ve 1 kontratla kendiniz bir ay deneyebilirsiniz ne olacak görmek için.
    100 garan hisse 1160 TL ediyor, 1 kontrat teminatı da aracı kuruma göre 500 lira gibi bir şey olur toplam 1600 lira yatırın bakın ne kadar zarar edebilirsiniz ki? öğrenmiş olursunuz.

ekleme: zaten işlem yaptığınızı yazmışsınız, neyse silmiyorum son cümleyi denemek isteyenler için dursun.

4. L den kur korumalıya geçişte tavan fiyat 17 den 20 ye cıkt

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Aslinda bankacilarin bizi yemege goturmesi filan gerekmez mi.
    Esime cikulata filan aliyo bankaci, bana hic bi faydalari da yok hehe

Sizlere de boyle ikramlar promosyonlar oluyor mu dostlarim.
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bana geldi, bir seyler bu sene yine...

Birisi gusel bir cuku paketi gondermis..

Digeri de organik urunlerin (zeytinyagi, nar eksisi v.s) oldugu bir paket...

Bakalim bugun ve yarin da gelir mi bir seyler...

Syg,
    bir anahtarlık bile yok bizimkisinde....

6. 32 günlük oran alan var mı bugün?

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Aynı anda bozmanız gerekiyor, birini bozup diğerini tutarsanız risk oluşur fiyatın inip çıkmasına göre kar ya da zarar edersiniz.
    Elle işlem yaparken aynı anda olmuyor tabi ama birkaç saniye farkla daha doğrusu fiyat değişmeden yapmayı kastediyorum.
    Yukarıda verdiğiniz üç senaryoda da getirim sabittir ve aylık %3.66 olacaktır (yıllık %44) fiyat değişimi etkilemez biri kar ederken diğeri aynı oranda zarar edecek birbirini götürecek bana net %3.66 kalacak.
    Açıp bir excel kendiniz hesaplayabilirsiniz.
    Veya daha kolayı 100 garan ve 1 kontratla kendiniz bir ay deneyebilirsiniz ne olacak görmek için.
    100 garan hisse 1160 TL ediyor, 1 kontrat teminatı da aracı kuruma göre 500 lira gibi bir şey olur toplam 1600 lira yatırın bakın ne kadar zarar edebilirsiniz ki? öğrenmiş olursunuz.

ekleme: zaten işlem yaptığınızı yazmışsınız, neyse silmiyorum son cümleyi denemek isteyenler için dursun.
    ok teşekkürler bende şimdi yine 11,60/12,03 yaptım 6,000 lot yine .diğerini kapattım .spotla vadeli eşleşince.

8. şaaappp bey güzellik uykusundan uyanamadı bugün de.

dolar 13.xx üzeri.

crashci arkadaş çıkar yakında.
    otoban falan der.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 384/1019 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •