Sayfa 535/1019 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Alıntı Originally Posted by Sorrow Yazıyı Oku
    Vakıfbank ve Halkbank’ta mobil şubeden kur korumalı mevduat hesabı açma işlemleri başlamış. Dayanak varlık olarak, Euro ve Sterlin de seçilebiliyor.
    Şubede görevli memur musun???
    Getirisi götürüsü nedir!!?????
    Garantisi nedir.!!!????
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Herkes sizin gibi düşünüyor sanirim
    Neden böyle dediniz? %15 3 aylıkta vereceği toplam faiz mi yoksa 15/12 yapip normal vade mi veriyor. Cidden çözemedim okudum ama biraz uzağım bu bono tahvil vs

3.  Alıntı Originally Posted by Kingkong Yazıyı Oku
    Herkes sizin gibi düşünüyor sanirim
    Neden böyle dediniz? %15 3 aylıkta vereceği toplam faiz mi yoksa 15/12 yapip normal vade mi veriyor. Cidden çözemedim okudum ama biraz uzağım bu bono tahvil vs
    Haklısınız. İlk bakıldığında 3 ay sonrası bunu verecek gibi anlaşılıyor.
    Fakat oran yıllık.
    Normalde 18 - 20 ler civarında seyrediyor, fakat bunun vadesi düşük olduğu için oranı da düşük.

3 ay %15 net verse zaten yıllığı net %60 dan fazlaya tekabül eder bileşik faizle ki bunlar onu da "süper bono" diye takdim eder, millet birbirini ezer kesin almak için

Şahsi kanaatim tansunun süper bonoları gibi can kurtaran bir ürün çıkmadıkça türkiyede mevduat olayı bitmiştir çoktan. süper bonu çıkartırlarsa belki o zaman dövizleri bozup girmeyi düşünürüm.

Merkez bankasının çaycısı bile vardı bir ara bu forumda

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Şubede görevli memur musun???
    Getirisi götürüsü nedir!!?????
    Garantisi nedir.!!!????
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!!

6. Nebati: Enflasyon Ocak'ta pik yapar ama Haziran 2023’e tek haneyle gireceğiz
    https://t.co/6CwVBlbySr
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Kadir inanır kesin ! Hadi velevki doğru çıksa dahi , Haziran 2023 yani 1.5 yıl daha öpüleceksiniz en az diyorlar
    E bu durumda döviz niye düşsün ? millet dövizi bırakıp neden tl mevduat yapsın bu çöp oranlarla ?
    Crash tüm hızıyla sol şeritte.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Nebati: Enflasyon Ocak'ta pik yapar ama Haziran 2023’e tek haneyle gireceğiz

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Nebati: Enflasyon Ocak'ta pik yapar ama Haziran 2023’e tek haneyle gireceğiz
    Adım adım nobel ödülüne doğru ilerliyoruz. Bakalım durgunluk yaratmadan hedefe ulaşabilecek miyiz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 535/1019 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •