Sayfa 425/1019 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. .
    .
    .

Alaman plaka , gt3 rs

Bu aracın yıllık pass alıp

nurburgring pistinden çıkmaması lazım

Vakif skylimit 1,80 oran .1.55 eskide kalmis olabilir

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Ben , devlet bankalarından çekilen tüketici kredilerinde aylık faizin % kaç olduğunu merak ediyorum. Yazan olursa memnun olurum.
    Ziraat bankasi sitesinde hesaplayiciya göre 10k tl 36 ay faiz 1.79 aylık ödeme 402 tl görünüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Puahahshshs nerdesin sen ya üfürükçü dolar düşünce ortalıktan kayboldun bu adam tam bir tetikçi boşun biri
    HRS adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Sitemizin ufurukculeri vakifta 25 oranla mevduat bağlıyor, siz 1,55 ile nasıl kredi alıyorsunuz?? Canim görev zararı yazar ne olacak demeyin, o kadar da değil... Bu kadar laf ettim, hala hesap cüzdanını ortaya koyacak bir delikanlı çıkmadı. Not: cuma günü karışıktı, özel bankacılıkta 50m+ kodamanlar sadece cuma günü 25 oran almış olabilirler. Onun dışında 800k'ya 25 aldim diyenler dumanci..
    ya trol yada oran istediğin banka temsilcisi den azar işitmişsin , dediğim oranların dekontları tabiki mevcut , buradan bir arkadaşa yazmadan whatsaptan attım , belki faydası olur faydalanır diye ,

yine atarım buranın elit grubuna , yoldaş olanlara ( DM den )
    ben aldığım oranı beğenmiyorum sizler nasıl olur bu aran diye, sizler bu ülkede mi yaşamıyorsunuz ,
    saati saatini tutmuyor ülkenin durumu , ocak ayında daha yüksek oranları alırsak şaşırmam , belki de dolar 9-10 düşerse de şaşırmam

Yazdıklarım doğru siz kendinizi kontrol edin sorun nedir diye

6.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Perşembe vakıfta 25 .00 oran vardı.arda27 kesinlikle yalan oran yazmaz....banada verdiler.
    Akbank'ta cuma 25 oran vardi o yüzden diger 25ler dogrudur hayli hayli..

7. bu kkm çıktığında hane halkının dth larının sadece 50 milyarı bozulsa bu dolar çok aşağılara gelir diye düşünmedim değil.
    sisteme olan güvensizlik ve bu enstrümanın finansal bilgi gerektirmesi sebebiyle sonuç vermeyeceği belli oldu.
    bizim vatandaş alışmıştır bildiği yoldan şaşmaz. dolarını ancak çok yüksek faiz ile değiş tokuş edebilir.
    fakat %25 net faiz ile bu durumun değişmediğini yakın zamanda gördük.
    o zaman ikna edici faiz nedir? seçim yaklaşırken zihni sinir uygulamalar yerine bu faizler bence verilecek. zaten yeni enstrümanlardan bahsediliyor. bu faizin çoğu kişiyi tl ye döndürecek bir şekilde çıkmasında sonra,
    ben olsam bir daha sade vatandaşın dövize ulaşmasını engelleyecek uygulamalar devreye sokardım.%18 kdv uygulardım. ve çok hızlı hareket ederdim.

8. Ben o oranı alamadım. Şubeden şubeye değişiyor mu ya da miktar mı fazlaydı?
     Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Akbank'ta cuma 25 oran vardi o yüzden diger 25ler dogrudur hayli hayli..
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 425/1019 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •