Sayfa 102/503 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 809 - 816 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Adamlar halka açık şirketini ihya etme peşinde, bizim haysiyetsiz halka açık şirketinin varlıklarını nasıl hüpletirim hesabında. Bula bula bu puştun kağıdını bulmuşuz, hak ettik...
    Ama sadece hayal satarak bunu yapıyor. Bunuda her kağıt ve speği yapamaz işte. Ama işte kağıt çok cazip. Millet bile bile hala geliyor. Speğide optimal derecede kağıdı yönetiyor. Yoksa kağıt seriye karar verse 6 aya kalmaz 100 TL yi aşar. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Adamlar halka açık şirketini ihya etme peşinde, bizim haysiyetsiz halka açık şirketinin varlıklarını nasıl hüpletirim hesabında. Bula bula bu puştun kağıdını bulmuşuz, hak ettik...
    İncindim

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Çok sessiz buralar , neredesiniz yatırımzade topluluğu.

4.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Çok sessiz buralar , neredesiniz yatırımzade topluluğu.
    Uzatmadan şöyleyeyim. Çoğu kişi beni muhtemelen spek hareketlerini analiz etmekten başka birşey yapmıyor diye içinde eleştiriyordur. Peki siz şimdi neden sustunuz? Çünkü hiç bir veri icraat haber beklenti işe yaramadı hevesiniz kaçtı değilmi?

İşte böyle dostlar acı gerçek bu. Spekler her zamanki bencil adi hareketini yaptı. Ben olsam bende soğurum. Zaten soğudumda kafamda da var güzel kağıtlar hani pek olacak gibi değil ama ya satarım roketlerse diye çekiniyorum. Çünkü genelde benim öyle oluyor. Demekki tam sınırda vade toleransım var. Ama gerçekten çok soğudum artık rtalb dan.sinsi s ı rt l an tarzı var tam olarak..

5. İnanın sayın ezel bayraktar ben daha sahneye çıkmadım !!!

Elimde teorik olarak öyle bir , mantığa ve temele dayalı senaryo varki , şuan açıklamam erken , manupule gibi olur , mal pazarlama gibi olur .

Ama şu kadarını diyeyim , büyük resmi yapboz gibi tek tek yerleştirip çözdüm sayılır.

Sadece kafamdaki bir iki senaryo daha kaldı , onlarda gerçekleşsin bir bir etraflıca detaylıca yazacağım ilerisi için öngörülen sürece kadar .

Ama şu bilgi yı vermeden de geçmeyecem .. RTA bu adamın amiral gemisi , ister kit bitsin , ister pandemı farketmez.

6.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    İnanın sayın ezel bayraktar ben daha sahneye çıkmadım !!!

Elimde teorik olarak öyle bir , mantığa ve temele dayalı senaryo varki , şuan açıklamam erken , manupule gibi olur , mal pazarlama gibi olur .

Ama şu kadarını diyeyim , büyük resmi yapboz gibi tek tek yerleştirip çözdüm sayılır.

Sadece kafamdaki bir iki senaryo daha kaldı , onlarda gerçekleşsin bir bir etraflıca detaylıca yazacağım ilerisi için öngörülen sürece kadar .

Ama şu bilgi yı vermeden de geçmeyecem .. RTA bu adamın amiral gemisi , ister kit bitsin , ister pandemı farketmez.
    Teşekkür ederim. umarım dediğiniz gibi olur.

7. Yılbaşı öpücüğü mü kondurdu eniştemiz. Artık bu sefer kalıcı olsun bu numaralar Muratçığım, valla sıktın ki sıktın...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Kısıtlama falan mı gelecek nedir ?
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 102/503 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •