Sayfa 103/503 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 817 - 824 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Evine git gelme merkeze... Corona olmuş memurlar, sana bulasırsa yanarız, acil bir durumda nerede isen gelir alırız, kalabalık yerlere girme, kendini koru deyiop kovdular sabah sabah beni ))
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Geçmiş olsun, zaten bu sene değil 2023 de herkesi öldürüp uzaya gidecek bunlar. Keyfinize bakın.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Kap haberlerinde en son 27 ekim de 1,5 milyon kit teslimatı yapılmış görünüyor. Bu tarihten sonra ne yeni bir sipariş ne de teslimat yok.

Sebebini bilen var mı?

4. Vakaların artması üzücü endişe verici fakat bu kağıdın anlık durumunu ne kadar etkiler tartışılır.

Mesela kağıt son durumu olarak bende en çok bu mal boşaltma mı sıçramamı onunla ilgileniyorum.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. İhaleden sonra mal vermedi ddiye biliyoruz cunku siparis yok. İnş y disina veriyordur.

6. Bakalım nasıl bir haberle çarpacak bu sefer. Eniştem beni durup dururkene öpmez. Yarın A1 Capital onayı gelirse tamamdır.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bakalım nasıl bir haberle çarpacak bu sefer. Eniştem beni durup dururkene öpmez. Yarın A1 Capital onayı gelirse tamamdır.
    Bencede faaliyet olarak desteği zaten var asıl önemli olan speklerin trende karar vermiş olmaları. Zira spekler istemedikten sonra en etkili haber gelsede yaprak kımıldamaz yada en fazla üç gün tepki verir. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

hayırlı olsun

Sayfa 103/503 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •