Sayfa 11/503 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 81 - 88 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Refik Yazıyı Oku
    Durumumuz çok vahim, RTA'nın ketumluğu çenemize vurmuş: Kottan atılma korkusu yaşıyoruz, patron yurt dışına kaçacak mı diye korkuyoruz..

Çöldeki bedevi ile kutup ayısı hikayesine döndü işimiz. Sigaranın birisini söndürüp diğerini yakıyorum. Borsa rekor üzerine rekor tazeliyor. Biz neler konuşuyoruz. Pandemi var diyenin ağzına kürekle vurasım geliyor..

Bu işin sonunu çok merak ediyorum, yazık; yazık bize..

Ytd..
    Tütün konusunda size katılıyorum.İçmeyen ben bu hisse yüzünden dozu iyice arttırdım..Kafayı zaten sıyırdık...Bence pandemi nasılsa er ya da geç bitecek faaliyet alanlarını değiştirip Rehabilitasyon ve Tedavi Akademisi olarak yeni şirket ünvanı tescil ettirip bizlere yardımcı olsunlar.

2. Adam güzel haberler var söylersem algı yapıyor dersiniz dedi, meğerse algının feriştahını yapıyormuş..

Geldiğimiz noktaya bakın..

Ya bu bey adamın dibi, ya da görmüş görececeğimiz fırıldağın vicdansızın en önde gideni. Arası yok.!

Gece uykularım kaçıyor, ne olacaksa olsun artık; gün değil ay değil yıl oldu..

Ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Tütün konusunda size katılıyorum.İçmeyen ben bu hisse yüzünden dozu iyice arttırdım..Kafayı zaten sıyırdık...Bence pandemi nasılsa er ya da geç bitecek faaliyet alanlarını değiştirip Rehabilitasyon ve Tedavi Akademisi olarak yeni şirket ünvanı tescil ettirip bizlere yardımcı olsunlar.
    Burada rehabilite oluyoruz, derdimizi kime anlatalım; RTA'nın adı çıkmış. K.erhane hissesi olmuş. Duyan kaçıyor. Utanıyorum bu kağıdın sahibi olsuğum için. Göğsünü gere gere EGEEN var bende diyemiyorsun meselâ..

Düşünsene bir mecliste RTA var bende diyorsun, adın kumarcıya çıkıyor. Alnımıza çalınmış bir kara leke gibi RTA, ul.an bu kadar ayaklar altına alınır mı bir şirket..!

İtibar yerlerde..

Ytd..

4. Bugün Siemens mesaj konusunu SPK'ya yaptığım müracaatta belge olarak koydum, kottan atılma ile ikaz edildikleri halde ısrarla bilgi saklıyorlar dedim. Keşke SPK'nın bu tür şirketlere kayyum atama yetkisi olsa. Adamın benim kadar hissesi bile yok ama şirketin her türlü nimetinden faydalandığı gibi bana bilmem gereken bilgiyi bile söylemiyor. Ve hiç bir yerde hakkını arayamıyorsun. Bildiğin mafya düzeni. Çökmüşler diyorum kim çökmüş neye çökmüş diyor halâ...

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bugün Siemens mesaj konusunu SPK'ya yaptığım müracaatta belge olarak koydum, kottan atılma ile ikaz edildikleri halde ısrarla bilgi saklıyorlar dedim. Keşke SPK'nın bu tür şirketlere kayyum atama yetkisi olsa. Adamın benim kadar hissesi bile yok ama şirketin her türlü nimetinden faydalandığı gibi bana bilmem gereken bilgiyi bile söylemiyor. Ve hiç bir yerde hakkını arayamıyorsun. Bildiğin mafya düzeni. Çökmüşler diyorum kim çökmüş neye çökmüş diyor halâ...
    Sayın Hissedar, hani sen ne güzel satıp çıkmıştın; BİST 30 50 yapaydın temiz bir % 30'un vardı iki haftada. Demekki 5.000 Dolarlık programlar da işe yaramıyormuş. Neyse, alın yazısı diyelim. Kader mahkumu olduk burada. Tamam he, çöktüler şirkete, patron da kaçıyormuş Avrupa'ya. Rahatladın mı.! Ne günlere kaldık. Sayın Külyutar'ı okuyunca biraz umutlanıyor insan, hani biliyorsun olmayacak, ama acaba diyorsun. Adam evladiyelik aldım diyor. Sen al sat yapıyorsun. Sen de haklısın. Aşağıdan alabilesin ki, yukarıdan satasın. Seni de anlıyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bugün Siemens mesaj konusunu SPK'ya yaptığım müracaatta belge olarak koydum, kottan atılma ile ikaz edildikleri halde ısrarla bilgi saklıyorlar dedim. Keşke SPK'nın bu tür şirketlere kayyum atama yetkisi olsa. Adamın benim kadar hissesi bile yok ama şirketin her türlü nimetinden faydalandığı gibi bana bilmem gereken bilgiyi bile söylemiyor. Ve hiç bir yerde hakkını arayamıyorsun. Bildiğin mafya düzeni. Çökmüşler diyorum kim çökmüş neye çökmüş diyor halâ...
    Anlasmayi eylul ayinda kap olarak attilar sadece siemensin adini vermediler o yuzden birsey olmaz.

Soruları aldık cevap vereceğiz dediler telefonda dönüş yaptılar.. WhatsApp dan da yazmıştım bakalım ne cevaplar gelecek

Bir dost

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    valla eğer gerçekten belgeler ile birlikte şikayetınız yaptıysanız helal olsun dıyorum..A1 KAPITALIN ONAYI BU HAFTADA GELMEDI.. SIZCE NE OLABILIR ?

Sayfa 11/503 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •