Sayfa 2/503 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 9 - 16 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Yahu adamlar tam 22.22 den 22.34 atlayacagı zaman dikkat edin alış değil satışları iptal edip yerine düşük fiyatlı satış yığdılar. Yani bu kadar düşürmek için uğraşıyorlar. Belliki belirli bir seviyeye düşürmeden yukarı hareket ettirmeyecekler maalesef.

Düzeltme: ne alışı satış yığdılar olacak.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. yarım litre ayçiçek yağı kadar bile değerin kalmadı gözümde

3. kapanış seansında da 6 kademe geçirdiler.22.14 kapadı.Her gün daha beter ol inşallah.Ben batayım ama yeter ki sen de bat.

4.  Alıntı Originally Posted by Soranoglu Yazıyı Oku
    https://twitter.com/SiemensHealth

Dün yine tweet atmış Siemens Healthineers.
    Esnek, gelişen bir menü ile SARS-CoV-2 mutasyonlarını tespit etmek ve tanımlamak için tasarlanmış araştırma test kitleri sunmak için A1 Life Sciences ile ortaklık kurduk. Ben demiyorum Siemens demiş. .

5.  Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Esnek, gelişen bir menü ile SARS-CoV-2 mutasyonlarını tespit etmek ve tanımlamak için tasarlanmış araştırma test kitleri sunmak için A1 Life Sciences ile ortaklık kurduk. Ben demiyorum Siemens demiş. .
    bunun için kap bildirimi gerekmiyor mu şimdi? hadi buyrun burdan yakın.

6. Külyutar şu iktidarımızın başarılarını anlat da içimiz açılsın
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    bunun için kap bildirimi gerekmiyor mu şimdi? hadi buyrun burdan yakın.
    Bildirmesi lazım. .elinde sadece dış piyasa kaldı. ...dolar çıkınca bizim mallar avrupa için daha uygun hale geldi..bunuda kullanamazsınız pazarlama da iş yoktur..Angen bir kit i 8 katı fiyatına satıyorsa sen 2 katı fiyatına satamazsan başarısız sin..

8.  Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Bildirmesi lazım. .elinde sadece dış piyasa kaldı. ...dolar çıkınca bizim mallar avrupa için daha uygun hale geldi..bunuda kullanamazsınız pazarlama da iş yoktur..Angen bir kit i 8 katı fiyatına satıyorsa sen 2 katı fiyatına satamazsan başarısız sin..
    sonra diyorlar ki kafayı mı yedin..yerim tabi...arkadaş şeffaflık kamuyu bilgilendirme ilkeleri nerede? adam anlaşma yaptım diyor bu taraftan ses yok.Bir de üstüne zaten zamanında paylaşılmayan konular için uyarı almışsın.Yatırımcıyla dalga geçmek budur işte.

Sayfa 2/503 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •