Sayfa 252/503 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. İnvesting Sitesinden Alıntıdır.

Yazan; Ali Candan

14 Mart 2022, Saat 20:32

35 dakika önce

Ters flama 1 ay içinde 13 lira diyor almak isteyen orayı beklesin ayrıca düşen trendin alt bandı var orda. 13 lira gelirse maliyet düşüreceğim mecbur ytd

2.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Bugun bagımsız denetci firmasını ve firma yatırımcı ilişkileri arayan oldumu bu bilancolardaki anlasılamayan yerler ve eksik olan dip notlar için ?
    Sordum bir jsc soru

Cevap verecek yatırım ilişkileri birimi
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Elinde hisse olmayan, saattim diyen , hisseye küfreden, hisseye beddua eden ,kim varsa herkes burada.

Hissenin gerçek yatırımcısının direnci nasıl kırılır... İzliyoruz n
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. Böyle ters indikatör yapildikca, benim alaşım geliyor hisseyi

Toplanın... Bugün 15.53 e vurup mal bekleyen , dökülen kırıntıları toplayan çakma speklere verecek malım yok

Bikhakis dökülen hergun talibim.

Hergun Alicam.. tek rakama düşene jadar hergun Alicam. Sorun Yok benim için . Uzun vade bu hissedeyim.

Bardakta batarim. Canım sağolsun.

5. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. https://twitter.com/finanstepe/statu...60803702968325

bu tweet e retweet ve beğeni desteği rica ediyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Böyle ters indikatör yapildikca, benim alaşım geliyor hisseyi

Toplanın... Bugün 15.53 e vurup mal bekleyen , dökülen kırıntıları toplayan çakma speklere verecek malım yok

Bikhakis dökülen hergun talibim.

Hergun Alicam.. tek rakama düşene jadar hergun Alicam. Sorun Yok benim için . Uzun vade bu hissedeyim.

Bardakta batarim. Canım sağolsun.
    Sn külyutar..
    Teorik olarak çok yanlış strateji yapıyorsunuz..
    Yatırımınızla inatlaşıyorsunuz..
    Benim hatırladığım 26 lardan beri tutuyorsunuz..belkide daha yukarıdan alışların var..
    Düşen bıçak tutulmazmış.Ben hisse sürekli düşecek demiyorum.Ama hissede olduğunuz için gerçeklerle hayalleri karıştırabiliyorsunuz..
    Ancak bu teorikte..
    Belkide inatlaşmanız sizi ihya edecek ama çok büyük risk..
    Düştükce almak bataklığa saplandıkça debelenmeye benziyor..
    Şirketin coranadaki performansı göstermesi için global çapta yine bir atağın gelmesi gerekiyor..
    Bugünkü yatırımınız yarınlar için..
    Şirketin yarınları nasıl olacak??
    Ancak sizin paranız ve tabiki saygı duyuyorum..
    Allah bol kazançlarini versin inşaallah

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2,11tl maliyetim var, sonuna kadar beklemek bana göre mantıklı. Al sat yapmıyorum çünkü bu kağıdın daha doğrusu bu adamın ne yapacağı belli olmaz.

Sayfa 252/503 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •