Sayfa 3/503 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 17 - 24 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Milletin a.sına koyacağız diyen o.çocuğu ile DEVLET kelimesini yan yana kullanmış birinden DEVLET bilgisi alınmaz, olsa olsa mafya düzeni hakkında bilgi verebilir bu tipler. Çözdüm bu çocuğu; tıpkı bir dönem fetö denen o.çocuğunun sümüklü mendilinin peşinde koşan generaller gibi güçlünün adamı. Bugünkü güçlünün ayağı bir takılsın, arkaya geçecek ilk yaratıklar da bunlar olacak...

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Milletin a.sına koyacağız diyen o.çocuğu ile DEVLET kelimesini yan yana kullanmış birinden DEVLET bilgisi alınmaz, olsa olsa mafya düzeni hakkında bilgi verebilir bu tipler. Çözdüm bu çocuğu; tıpkı bir dönem fetö denen o.çocuğunun sümüklü mendilinin peşinde koşan generaller gibi güçlünün adamı. Bugünkü güçlünün ayağı bir takılsın, arkaya geçecek ilk yaratıklar da bunlar olacak...
    Konu millet derken Türk milletini demiyor..rakip firmaları kastediyor. .adam kime küfür ettiğini bile hatırlamıyorum diyor..kesmiş ler bicmisler servis etmişler. .gelmeyin bu oyunları aklı başında insanlarsiniz. ...laf mi edeceksiniz git HDP li ömer Öcalan et..

ben böyle bir metin göremedim. ingilizce çeviri sitesi ile mi yaptınız ? yoksa ingilizceniz varmı sn. kobra

orijinal metni buraya link atabilirmisiniz. ya da metni copy paste de olur.
     Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Esnek, gelişen bir menü ile SARS-CoV-2 mutasyonlarını tespit etmek ve tanımlamak için tasarlanmış araştırma test kitleri sunmak için A1 Life Sciences ile ortaklık kurduk. Ben demiyorum Siemens demiş. .

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ben böyle bir metin göremedim. ingilizce çeviri sitesi ile mi yaptınız ? yoksa ingilizceniz varmı sn. kobra

Hocam Siemens twitter sayfasında almanca yazıyor. .twitter da kendi çevirisi var zaten...

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Siemens Healthineers
    @SiemensHealth
    ·
    23h
    We’ve partnered with A1 Life Sciences to offer research test kits designed to detect and identify SARS-CoV-2 mutations with a flexible, evolving menu. https://bit.ly/3IDeKQ2

#Omicron #COVID19

6. https://twitter.com/finanstepe/statu...12801560260610
    rtalb günlük pasta

güler pasta
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Siemens Healthineers
    We've partnered with A1 Life Sciences to offer research test kits designed to detect and identify SARS-CoV-2 mutations with a flexible, evolving menu. #Omicron #COVID19
    evet burda partner ifadesini kullanmış ama fiili ortaklık anlamında değil, bir ürünün araştırılp, geliştirilerek sunulması amacı güdülüyor.
    yine de büyük haber , başka tahta olsa yarın direkt tavan açardı. başka tahta olsaydı ama ?

8. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 3/503 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •