Sayfa 304/503 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. onu yapan kımbilir burada kaç tane isimle yazı yazıyordur

2.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    A1portfoy fonlarının katılım paylarına ne zaman izin cikar?
    Fonların buyuklugu ne olur?
    Fonlar maca 3-0 geriden basliyacak.
    Diger fonlar ile karsilastirmali Yilsonu getirilerini yakalamak icin bildigi hisselerden mi alim yapacaklar? Vakiftan islem yapacagindan Alim yapacagi hisselerin bircogunu GLRYH tarafında Vakif a mı yiğdilar?
    Rta da 4.9 milyon (bedelsiz sonrası 11 milyon) hisseye dokunacak mı?
    Pardus da isin icine girermi?
    GLRYH geri alımı icin bunlar mı bekleniyor? 1 tasla 2-3 kus mu vuracaklar?
    İslemler Hangi fiyattan gerçekleşecek?

.
     Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Bedelsiz e sadece elimde küsurat kalmaması için bakıyorum. Benim için önemli olan A1 Portföy ün pay ihracına ne zaman onay geleceği, fonların ne zaman işleme açılacağıdır.
    A1 Portföy A.Ş. ile ilgili Beklediğim haber geldi 3 adet fon kurulacak. İnşallah olumlu olur.

A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Teknoloji Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ve A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun kuruluşlarına izin verilmesi taleplerinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

1. Aşağıda unvanlarına yer verilen fonların katılma paylarının ihracına ilişkin izahnamelerin onaylanması taleplerinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.
    Kurucu Fonun Unvanı ---------------Bağlı Olduğu Şemsiye Fon
    A1 Portföy Yönetimi A.Ş. -----------A1 Portföy Birinci Serbest Fon A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Serbest Şemsiye Fon

3. ŞAHONUN PUNGARI ŞAHONUN PUNGARI şu an forumda
    Sadık Üye

Duhul
    Dec 2019
    Gönderi
    1,709

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yok ben öyle yapmıyorum , aldım diyorum sattım diyorum

bu sahtekarlık değil , google a yaz sahtekar nasıl olur diye sana cevap verir

şahonun pungarı yazmaz tabi , ama sen anlarsın

ÇOK GUZEL BUNU DIYORSUN DOGRU, pekı mesela ya ortak cengız satarsa dıye korku salıyormusun ? mesela sana ınan bırının kararını etkılıor olabılırsmını. şimdi ben ne ıle sucladıgını yaz, mesela baskalarını karalıyorsun ya benı mesela, ne dn ben kötu nıyetlıyım. sende hayek, hıssedar ve fıbonaccı gıbı a1 kapıtalın adamısın. ve ben senın ıle hayek ısımlı sahsın aynı kısı oldugunuza ınanıyorum. o hayek var ya o hayek onu her forumda rezıl edecegım 2 yıl sonra bırakıp kactı a2 yıl boyunca mıllete algı yaptı ve bırgun ben gıdıyorum hesabı kapatıyorum dedı. sende bu ekıbın bır parcasısın bence

arkadaşlar albaraka forumuna bunları yazmış

yahu bu hasta gerçekten

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    ŞAHONUN PUNGARI ŞAHONUN PUNGARI şu an forumda
    Sadık Üye

Duhul
    Dec 2019
    Gönderi
    1,709

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yok ben öyle yapmıyorum , aldım diyorum sattım diyorum

bu sahtekarlık değil , google a yaz sahtekar nasıl olur diye sana cevap verir

şahonun pungarı yazmaz tabi , ama sen anlarsın

ÇOK GUZEL BUNU DIYORSUN DOGRU, pekı mesela ya ortak cengız satarsa dıye korku salıyormusun ? mesela sana ınan bırının kararını etkılıor olabılırsmını. şimdi ben ne ıle sucladıgını yaz, mesela baskalarını karalıyorsun ya benı mesela, ne dn ben kötu nıyetlıyım. sende hayek, hıssedar ve fıbonaccı gıbı a1 kapıtalın adamısın. ve ben senın ıle hayek ısımlı sahsın aynı kısı oldugunuza ınanıyorum. o hayek var ya o hayek onu her forumda rezıl edecegım 2 yıl sonra bırakıp kactı a2 yıl boyunca mıllete algı yaptı ve bırgun ben gıdıyorum hesabı kapatıyorum dedı. sende bu ekıbın bır parcasısın bence

arkadaşlar albaraka forumuna bunları yazmış

yahu bu hasta gerçekten
    uc kagıtcı senı benı burda herkes bılır, burda kımseye anlatma benı. sen dun tanıdın, burdakıler 2 yıldır bılır. ama sen çok uckagıtcı adamsın bdayım. mıllete korku salıyorsun , kendın alttan alıyorsun

5.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    A1 Portföy A.Ş. ile ilgili Beklediğim haber geldi 3 adet fon kurulacak. İnşallah olumlu olur.

A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Teknoloji Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ve A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun kuruluşlarına izin verilmesi taleplerinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

1. Aşağıda unvanlarına yer verilen fonların katılma paylarının ihracına ilişkin izahnamelerin onaylanması taleplerinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.
    Kurucu Fonun Unvanı ---------------Bağlı Olduğu Şemsiye Fon
    A1 Portföy Yönetimi A.Ş. -----------A1 Portföy Birinci Serbest Fon A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Serbest Şemsiye Fon
    sayın özmen, bu fonlar pıyasada genelde % 100 e yakın yıllık getırı saglıyorlar. sızce mevcut pardus gırısım sermayesı yatırımları ıle mı bır fon kuracak yoksa yenı bır şirketler ıle mı, fonun adına baktıgında teknolojı fonu denıyor, demekkı pardusun mevcutları ıle degıl yenı bır teknolojı fonu kurulacak, bır kac sırketten

6. buradaki arkadaşlar seniin ne mal olduğunu anlamışlardır zaten

7.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    uc kagıtcı senı benı burda herkes bılır, burda kımseye anlatma benı. sen dun tanıdın, burdakıler 2 yıldır bılır. ama sen çok uckagıtcı adamsın bdayım. mıllete korku salıyorsun , kendın alttan alıyorsun

ben seni dün tanıdıysam hayek nasıl oluyorum ozaman

kafayı yemiş resmen ,

seni tanımak için Hayek olmaya gerek yoktur

8. yönetime bildireyim bunu bakalım kaç tana nic le yazı yazıyor,

ıp numararasından anında yönetim bulur nasıl olsa

Sayfa 304/503 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz