Sayfa 378/503 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Murat Güler'in kafasını yaşamak isterdim, ekrana bakarak işte budur mu diyordur acaba. Adamın üç kağıdı da tavanda. Anla da, çık işin içinden. Nasıl oluyor, ne yapıyor hayret edilesi.

Ve.! Bunca çileye katlanan, her olumsuz saldırıya rağmen inanmış yatırımcısına karşılığını verecektir diye de düşünmeden edemiyorum.?

Çok şey istemiyoruz; RTA enzim işine girsin çanak yapsın, GLRYH piyasa rasyolarına oturup çanağı katlasın. PRDGS'un zaten havasından geçilmiyor, o başka alemlerde.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. GLRYH ile birlikte.
    Genelde RTA'ya bulaşan Güler'e de bulaşıyor.
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    2 si bir arada derken? Anlamadım.
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

3. RTA 'da nihayet uzun bir aradan sonra eski 30 lu fiyatlara merhaba dedik. İnşallah bu gidişle 60 lı fiyatlarıda geçeriz.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Yeter patinaj çektirdiğiniz, yol alacak lastik kalmayacak en sonunda, salın artık şu aracı.
    2 günde %20. bu da iyidir

5. Ama dileriz ve umarız ki,60 lı fiyatlar yeni fiyattan olsun .

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Ama dileriz ve umarız ki,60 lı fiyatlar yeni fiyattan olsun .
    mümkündü, düşe kalka gider.

7.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    mümkündü, düşe kalka gider.
    RTA piyasaya göre çok gerilerde kaldı. Düşe kalka değilde mümkünse artık yarış arabaları gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by Refik Yazıyı Oku
    Murat Güler'in kafasını yaşamak isterdim, ekrana bakarak işte budur mu diyordur acaba. Adamın üç kağıdı da tavanda. Anla da, çık işin içinden. Nasıl oluyor, ne yapıyor hayret edilesi.

Ve.! Bunca çileye katlanan, her olumsuz saldırıya rağmen inanmış yatırımcısına karşılığını verecektir diye de düşünmeden edemiyorum.?

Çok şey istemiyoruz; RTA enzim işine girsin çanak yapsın, GLRYH piyasa rasyolarına oturup çanağı katlasın. PRDGS'un zaten havasından geçilmiyor, o başka alemlerde.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Enzim işi togg dan daha önemli.

Siha ayarında bir değeri var enzimin.

Tekstilden lastiğe kimyasallara , tıbbi ilaclardan duvar boyası a kadar herşeyin enzimi yurtdışından ithal ediliyor. 2.5 milyar USD lik bir pazar var jeostratejik anlamda. Ve enzimin pahalı olması nedeniyle bir çok sektörde hammadde girişi enflasyona neden oluyor.

Tek dileğimiz enzim üretimi yapılması.

Ülkemiz adına bunu diliyoruz...

Enzim olmadığı için hikayeden ilaçlar dışında bi ikac uretimimiz dahi yok.

Kimse formülü vermiyor...

Sanayi casuslugunda ilk sırada enzim var .

Enzim işi olursa, ülkemiz G7 ülkesi olur...
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 378/503 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •