Sayfa 426/503 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. 11 .00 dan 100 lotcuk aldım , bari o zarar yazmasın . 11.01 kapat da , bugün ki aldığından da zarar ettim demeyeyim. Yarına kadar mutlu olurum, yarın yine düşmeye devam edebilirsiniz Sorun Yok. Bugünlük 1 kuruş kar gireyim son aldigimdan bari.

Hergun düşer mi bir hisse ?

Öksüz yetim biçare rtalb. Seni Güler grubundan kurtaracak ARGE burimi inşaallah
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Bütün endekse devre kesici geldi...

Her gün tavan tavan iyi alışmıştı millet

Arz olan hissede 10 tavan garantisi vardı...

Ne oldu, nereye gidiyorsunuz, karpuz kesecektik daha...

Coinciler bozdu piyasayı, borsayı kumarhaneye çevirdiler. Şimdide kitli kalacaklar hisselerxe uzun süre

Feryatlar başlar...

Yaprağını yerken kıtır kıtır, sapına gelince meeeee))
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Şaşkınım, söyleyecek bir söz bulamıyorum. Bereket kağıt bürüt takastaydı, hacim cılız. Kimse çıkamadı. Yukarıdan alanlara sabır diliyorum. Biz zaten 3 yıldır acıların çocuğunu oynuyoruz. Umarım bu hızlı düşüşün bir tepki yükselişi olur. !

4. Cesaretinizi ve umudunuzu yitirmeyin, daha kötü günlerimiz oldu: Bu da geçer.. !

5. Ab karar aldı, Çin'den gelen yolculara test yapılacak.

Peki Çinlilerden test isteyen ab ABD ve diger ülkeler,sizde hiç covid yok mu ? Sizi de test etmek gerek.

Fakat testler hep zatürre çıkıyor değil mi?
    O nedenle covid diyemiyor hiç bur ülke

Zatürre ile Corona arasında ki ince çizgiyi ayıracak test kiti yok ki yeryüzünde.

Bu sene 18.5 milyar USD geliri olan GE healthy care'de bile yok o kit
    70 milyar USD liknsuemebs healthy de yok

Kimsede yok ...

6. Yav gecen birileri geldiydi çok dediydim aman diyim etmeyin eylemeyin burası mg mekanı adamı çiğ yerler .

Yok seve seve cıkacak , yok bilmemne hissesine bak ben orda da bildim falandı filandı işte..

Ahahah o günden beri dusuyor hisse , grafikerler çanak çömlek kırıldımı alooo

Dünki bebeler pistte zılgıt çeker olmuş , tövbe tövbe...

Neyse bekleyin artık bizimle beraber sizde maliyet cekersiniz .

En azından sizede deneyim olmuş olur :P

7. Borsa herkese göre değildir. Siniriniz bozulmuş . Sağa sola satasmayla bu isler olmaz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Aynen size katılıyorum, borsa oyun parkı degil , borsa cripto dan pump ile para kazanma hırsı ile gelenlerin hiç yeri degil , heleki hele Twitter dan hisse önerisi alanların yeri hiç degil .

Youtubeden iki çizgi çekmeyi öğrenen yatırımcı oldu artık bistte maalesef...

Adam daha geldigi hissenin sahibini bilmiyor eyhooo eyhooo ...

Sayfa 426/503 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •