Sayfa 466/503 İlkİlk ... 366416456464465466467468476 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

Bu yolda yalnız değilmişim.
    Ne yazık...
    3 yil sonra 800 tl lerde olursak da
    Ne güzel, Çok kişiyle kazanmışız diyelim
     Alıntı Originally Posted by Petshopboy Yazıyı Oku
    Ben nişanı düşünüyordum da bu illa evlenelim diyor. 3. yılımız kutlu olsun...
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bülten de gelmez oldu düzenli artık , bakalım işimiz arz işine kaldı oda gelsin de ne olacak görelim

3. Gönderdikleri kap a bak pihuuuu... İyice sarmaya başladılar...
    Ağa bekliyoruz meraklanma epey oldu elimde artık ne kadar var açıklamak yok.. birkaç hareketim daha var onlarla da alırız... 8 altında alayım ki paçal yapalım değil mi tam küçük, küçücük yatırımcı modeli yapalım.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. RTALB ve GÜLER HOLDINGDE yatırımcı 3 yıldır magdur edıldı. nıtelıklı pay ıle şirketı yonetıyorlar, şirket kar elde edıyo ama yatırımcıya ne temettu var, nede hısse fıyatı artıyor. bu şartlatda A1 CAPITALIN HALKA ARZINA gırecek yatırımcının aklına şaşarım. gelın bakın ne umtlar ıle bu şirketlerde yatırımcıyı mahfettıler

5. A1 CAPITAL HALKA ARZINA GIRMEDEN, rtalb ve guler holdıng sayfalarını okusunlar ve on 3 yıla baksınlar kımse almaz zaten

6. A1 CAPITALIN ARZINA KATILACAK YATIRIMCI, sadece rtalb ve guler holdıngdekı son 3 yıldır yaşananları oku ne oldugunu gorursun..

7. A1 CAPITALIN ARZINA KATILACAK YATIRIMCI, EĞER A1 CAPITAL YATIRIMCISINA KAZANDIRACAK OLSAYDI rtalb fıyatı yukselırdı % 43 ne sahıp a1 capıtalın. dıkkat a1 caapıtal arzına dıkkat

KAP gelmis

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 466/503 İlkİlk ... 366416456464465466467468476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •