Sayfa 489/503 İlkİlk ... 389439479487488489490491499 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Tahtada gördüğüm kabuğun GAP takıntısı var ama mal vermek istemiyor gibi şu aralar. Akumulasyonda.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tahtadaki sıkıntı GAP degil , direk a.a.s.o.ç nun takıntısı sadece .. Ne güzel kısaltma buldum ama

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bir insan! Annesine bu kdr düşman olabilir mi?
    Ama oluyor işte
    Another day in paradise

4. Bu kabuk 2025 e kadar bekleyene on dolar seviyesini gösterecek ama altında güçlü birşey olması lazim. Karakterini düşününce yapılanları görünce nasıl olacak onu da bilemiyorum. Simyacliga bulassa, felsefe taşını buldum dese, ya da çıkacak bir pandeminin tek tanı kiti ben de dese... Dese de dese... Hayaller geniş ama mantıken birşey bulamıyorum

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bu kabuk 2025 e kadar bekleyene on dolar seviyesini gösterecek ama altında güçlü birşey olması lazim. Karakterini düşününce yapılanları görünce nasıl olacak onu da bilemiyorum. Simyacliga bulassa, felsefe taşını buldum dese, ya da çıkacak bir pandeminin tek tanı kiti ben de dese... Dese de dese... Hayaller geniş ama mantıken birşey bulamıyorum

Hiç bir şeye gerek yok, isteseler şu anda bile 20 tavan çekerler. avhol bakın spk bile durduramadı. Burası borsa her türlü hikaye yazılrı ama ııırsız sahibin ok demesi lazım önce.
    Another day in paradise

6. Biraz kipirdasa A1 satış tarafında hemen. Bıktım bizim borsadan alenen .....
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Hiç bir şeye gerek yok, isteseler şu anda bile 20 tavan çekerler. avhol bakın spk bile durduramadı. Burası borsa her türlü hikaye yazılrı ama ııırsız sahibin ok demesi lazım önce.

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Biraz kipirdasa A1 satış tarafında hemen. Bıktım bizim borsadan alenen .....

Amaçları nedir ne yapmak istiyorlar mantıklı bir açıklaması olan bir arkadaş cevap verebilirmi? sizin düşünceniz nedir mesela

8. Zamanı değil demek ki. Tamamdır diyecek yürüyecekler. Belki döviz korelasyonu olabilir. Bence bugün için start verecekleri nokta 28 cent civarları. Belki 34 cent civarları yine ama Mart ta baslayacaklar. Artık dolar mı yukarı vurur bunlar mi indirir bir şekilde bekleme var. Senaryom bu ama bu hikaye bitmez birseyler yumurtlanacak.
    Bugünkü kura göre 7.8 ler. Ama düşmez sanmam. Milletten de 11/13 TL arası o biçim alırlar yürürler.
     Alıntı Originally Posted by gece baykuşu Yazıyı Oku
    Amaçları nedir ne yapmak istiyorlar mantıklı bir açıklaması olan bir arkadaş cevap verebilirmi? sizin düşünceniz nedir mesela

Sayfa 489/503 İlkİlk ... 389439479487488489490491499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •