Sayfa 480/503 İlkİlk ... 380430470478479480481482490 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. İzahnameler verilmis

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şu murat Güler'e helal olsun malını bi şekilde pazarlıyor ama hatıra binaen ama eski dostluklarla ama parayla kuşlu da bakıyorum 50bin 100bin takipçisi olan sözde borsa uzmanları(!) şarlatanlar a1 in halka arzı ile ilgili şirketin çarpanları sektörden iskontolu bu arz kaçmaz, kendine Dr. ünvanı veren kişiler güvenlik marjını pazar payı oranında güncellediğinde halka arz fiyatının 25 tl olsa bile hissenin değerinin 40 TL den başlayacağını kesinlikle arza katılacağını ve herkesin maddi gücü oranında katılması gerektiğini bu fırsatın kaçırılmaması I yazan yorumlar okudum şok oldum yahu dedim bu MG tam bir iş adamı tüm şirketlerine ait hisse senetleri borsada mükemmel doğru düzgün işlem yapılıyor adamın hakkını yemişiz diye düşünürken genel kurulda yüzüne karşı ölmüş anasına küfür edildiğinde cevap vermediği ancak A1 Capital kapatılsın tagı açıldığında ky dava açtığı aklıma geldi bu adam para için her şeyi yapar hayattaki en değerli varlığı para gerisi teferruat yani kısacası bizim borsa cambazı murat efendi A1 arzında diğerlerinde ne yaptıysa aynısını bunda da yapacak benim görüşüm keşke yanılsamda özür dilesem a1'in iyi olması bize(rtalb) e yarayacak ama adam güvenilmez bekleyip göreceğiz haydi hayırlısı
    Son düzenleme : gece baykuşu; 03-06-2023 saat: 14:08. Sebep: Cümle düşüklüğü

3. Eeee bumu arza sebeb hareket )

Genemi tutmadı beklenti , acaba neden haydi dusunek ..

Gerek yok aramayın ... Sadece malum sahıs yuzudunden , çünkü tescilli kendileri..

4. Arzda şirketin değeri 900 milyon lira hesaplanmış. Nötr etki eder

Arzdan sonra hissenin fiyatı yükseldikçe ancak arzın bize faydası olur kısa vade de.

Arzdan gelen paranın A1 kapitalizm kasasına girmesi, şirketi güçlendirir ve bu da 9 aylık bilanço itibariyle olumlu yansır

Hisse çok bekletti. Ky küstü, bu işe MG ile kapışmaya cesaret edemez.

Sonuç; alçak sürünmeye devam.

Bari Malatya'da üretim başlasa artık. En azından 10.50 üzerine atsak. 10.50 altı bu tahtada afaki rakam. . Şu anki seviyede direnç varmış gibi hareket etmesi tamamen abesle iştigal.

Cuma günü 10.lira üzeri kapanmazsa, yatırım bankası olmayı unutsun Güler grubu. Yatranin canı yandiysa, kimse yatırıma gelmez Güler grubuna

Yatırımcı için kıstas, temettü ve fiyat istikrarıdır.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bence ihaas gibi olacak.
    Another day in paradise

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bence ihaas gibi olacak.

Daha beter olsun inşallah �� bunca insanın ahını aldı kul hakkı yedi kuru ekmeğe muhtaç kalırsın inşallah MG

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by gece baykuşu Yazıyı Oku
    Daha beter olsun inşallah �� bunca insanın ahını aldı kul hakkı yedi kuru ekmeğe muhtaç kalırsın inşallah MG
    Yalnız bahsettiğim son halka arz 10 liradan 200 e gitti
    Another day in paradise

8. Nasıl 900 milyon. Sermaye 135 milyon hisse fiyatı da 25 TL... 3 milyar üzeri değil mi?
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Arzda şirketin değeri 900 milyon lira hesaplanmış. Nötr etki eder

Arzdan sonra hissenin fiyatı yükseldikçe ancak arzın bize faydası olur kısa vade de.

Arzdan gelen paranın A1 kapitalizm kasasına girmesi, şirketi güçlendirir ve bu da 9 aylık bilanço itibariyle olumlu yansır

Hisse çok bekletti. Ky küstü, bu işe MG ile kapışmaya cesaret edemez.

Sonuç; alçak sürünmeye devam.

Bari Malatya'da üretim başlasa artık. En azından 10.50 üzerine atsak. 10.50 altı bu tahtada afaki rakam. . Şu anki seviyede direnç varmış gibi hareket etmesi tamamen abesle iştigal.

Cuma günü 10.lira üzeri kapanmazsa, yatırım bankası olmayı unutsun Güler grubu. Yatranin canı yandiysa, kimse yatırıma gelmez Güler grubuna

Yatırımcı için kıstas, temettü ve fiyat istikrarıdır.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 480/503 İlkİlk ... 380430470478479480481482490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •