Sayfa 451/503 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. 3.5 halk 7.5 hektaş beklemek ... Baya bi fantezi olur

Tekkeyi bekleyen , çorbayi içer

2.5 sene bekledikten sonra , bilanço bozulmadikca tahtayı terketmek doğru değildir.

Yükseliş yapmadan önce tahta yapıcı, çokça hisse alması gerekir. Bu bazen 3 , bazen 5 yıl sürer. Bazen 1 yada 2 yıl.

Bilanço güzelse, hisse değiştirilmez
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Bilanço 12 aylık son açıklanma günü 13 Mart.

23 Mart cuma günü 17 liranın üzerinde bir fiyata gelirse hisse, bolinger 27.50 'ye uzanan kanalın içine girmesini bekliyorum
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Bilanço 12 aylık son açıklanma günü 13 Mart.

23 Mart cuma günü 17 liranın üzerinde bir fiyata gelirse hisse, bolinger 27.50 'ye uzanan kanalın içine girmesini bekliyorum
    güzel diyorsunda
    teknikten anlamam lakin seçim geliyor
    her seçim arifesinde bu ülkede ortalığı karıştıracak olaylar illa oluyor
    endeksin göçme ihtimalini de gözardı etme bence
    burası Türkiye pkksı fetösü iç dış mihraklar eksik olmaz
    hele hele 500 bin endeks birde dönerse
    yandı gülüm keten helva

4.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    güzel diyorsunda
    teknikten anlamam lakin seçim geliyor
    her seçim arifesinde bu ülkede ortalığı karıştıracak olaylar illa oluyor
    endeksin göçme ihtimalini de gözardı etme bence
    burası Türkiye pkksı fetösü iç dış mihraklar eksik olmaz
    hele hele 500 bin endeks birde dönerse
    yandı gülüm keten helva
    Secimin sonucu belli... Tek aday var gördüğüm kadarıyla. ..

Koalisyon döneminde borsa iflas etmişti. Ekonomi batmıştı. Aracı kurum aramıştı, %7500 faiz ile overnight yapar mısın demişti , hiç unutmuyorum. Sala gibi, %7500...

Eğer olur da 6 ortaklı bir Cumhur seçilirse, kar zarar bakmadan satarım hisseleri. Bir evde 1 reis olur. Her kafadan ses çıktığı dönemlerde, havada uçuşan anayasa kitabını, fırlatılan yazarkasayi, bankalar iflas edince kendini yakanları dün gibi hatırlıyorum. Siyasetten anlamam, bildiğim tek şey , bu ülkeye koalisyon yaramıyor. Ardından post modern darbe bile olmuştu. Bir gecede USD iki kat oldu, sabah uyaninca intihar edenler oldu. Hissemi saatmmam asla, ta ki geçmişte gördüğüm yaşadığım dediğim olaylar yaşanmadikca

Yarın muhtemelen hissemiz , brüt takastan çıktığı için bu 11 üzerine kolayca atar diye düşünüyorum

Bana sorarsan, bu hafta 15 lira üzeri kapatmamasi için bir sirunu yok

Lakin 3 senedir sorunu yoktu ve 3 senedir 15 lirayı boşver 14 lira üzerinde tutunamadı 2 günlüğüne

Yeni hafta, yeni Umut

Hwrzeyin hayırlısı olsun

5. Diğer bir husus ise ;

Elinde rtalb olan bazı arkadaşlarim hisseyi sattılar 12, 35 aşağı kırılınca. Sebebi sordum;
    Halka arzdan vazgecer bunlar, bunlara güven miyirum dedi hepside.

Bir çok yatırımcı halka arza inanmıyor. Rtalb yatırımcı güvenini kaybetti. Yalancı çoban hikayesine dönmüş tahta , dediler. Çok kişi var bu şekilde düşünüp satan yada tahtaya hiç bulaşmayan

Hayırlı tek haber yok , halka arz ortamı yok deyip vazgeçer bunlar diyor çok kişi... çünkü A1 kapitalizm sahibi olan glryh'nin %99 u piyasada , rtalb'in ise %80 kadarı piyasada. Ne Pardus nede ıcg nede A1 kapital fonları , nede rtalb ve glryh geri alım yapmadı.. hatta rtalb payı sattılar icg ve glryh. 2 senedir fabrikayı bile acamadilar. Çorlu da ki fabrikayı satma sözleşmesi yapıldı, o satıştan haber gelmedi SONRA. Aşı hayrlı olsun diye tweet attı eski müdür, meğer ki Biontech 'e hayrlı olsun demiş. Şu kadar asi üretecek kapasitemiz var denildi, bir şırıngalik aşı dahi uretilmedi. Enzim üzerine 6-7 yıldır çalışılıyor, çamaşır sodası dahi uretemediler. İhracat Yok, fakat bol bol çöpe atılan kit çok. Şirket gerçekten güven vermiyor , çünkü hayrlı hiç bir kap yok 3 senedir. Bol bol devre kesici var kap da

Arz gercekleşirse, orta vadede bilancoyu güzelleştirir A1 kaoitalin kasasına giren nakit sayesinde

Bari bize A1 kapital geçmiş yıl karları kaleminden temettü odense, şirketimizde o para ile rtalb geri alımı yapsa. Icgve glryh de kalan hissemizi alalım . En azından kafamıza bur daha satış vuramasinlar . Glryh eğer 15.40 dan satmasaydi bizim hisseyi, hisse 20 liraya gidiyordu.
    Kasıtlı olarak, yükselişi durdurmak için satış yapıldı bence

Sn kulyutar, siyasetten anlamadığınızı kendiniz söylüyorsunuz. O yüzden gerçekten siyasi konularda yazmayın bence.
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Secimin sonucu belli... Tek aday var gördüğüm kadarıyla. ..

Koalisyon döneminde borsa iflas etmişti. Ekonomi batmıştı. Aracı kurum aramıştı, %7500 faiz ile overnight yapar mısın demişti , hiç unutmuyorum. Sala gibi, %7500...

Eğer olur da 6 ortaklı bir Cumhur seçilirse, kar zarar bakmadan satarım hisseleri. Bir evde 1 reis olur. Her kafadan ses çıktığı dönemlerde, havada uçuşan anayasa kitabını, fırlatılan yazarkasayi, bankalar iflas edince kendini yakanları dün gibi hatırlıyorum. Siyasetten anlamam, bildiğim tek şey , bu ülkeye koalisyon yaramıyor. Ardından post modern darbe bile olmuştu. Bir gecede USD iki kat oldu, sabah uyaninca intihar edenler oldu. Hissemi saatmmam asla, ta ki geçmişte gördüğüm yaşadığım dediğim olaylar yaşanmadikca

Yarın muhtemelen hissemiz , brüt takastan çıktığı için bu 11 üzerine kolayca atar diye düşünüyorum

Bana sorarsan, bu hafta 15 lira üzeri kapatmamasi için bir sirunu yok

Lakin 3 senedir sorunu yoktu ve 3 senedir 15 lirayı boşver 14 lira üzerinde tutunamadı 2 günlüğüne

Yeni hafta, yeni Umut

Hwrzeyin hayırlısı olsun
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by odi Yazıyı Oku
    Sn kulyutar, siyasetten anlamadığınızı kendiniz söylüyorsunuz. O yüzden gerçekten siyasi konularda yazmayın bence.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Siyaset boş beleş insanların işidir.

Ben ekonomik yansimasina bakarım.

Allah tekrar o günleri yaşatmasın. Binlerce insanın banka hesabı bir anda sıfır oldu. Bir sürü banka iflas etti. İnsanlar intihar etti. Akbank 10 liradan 2.5 liraya düştü, elimde ki koç holding 15.50 den 3.50 civarlarında düştü . Kabus gibi yıllardı. Yeni nesil bilmez o çekilen sıkıntıları.

Siyaseti bilmem... Fakat umudunu yitirmiş ve ölmeyi tek çare gören insanların ölümünü gördüm. Bir tanesi çok samimi arkadaşım idi.

Konuyu kapatalım. Hatırlamak dahi istemiyorum o kabus dolu yılları

8. TV de A1 kapital arz reklamlarını görene kadar arz konusunda yazmama kararı aldım. Zaten 2 sene boyunca bu platformda arz konusu baya bı yazılmış en önce hesabina kadar.

Pardus neden RTA 'ya yatırım yapmadı?

Biz patrondan daha mı iyi biliyoruz ahvali dedi az önce bir arkadaş. Madem arz bizim kasayı dolduracak, patron niye bundan faydalandirmiyir günleri icg yi pardus"u, hatta bırak faydayı / elinde ki hisseleri sattirdi icg ve glryh şirketine patron.

Bu da doğru bir anektod.

Madem bu kadar iyiyiz, patron neden rtakb hissesi toplatmadi, toplamadı?

A- toplamaya değmez
    B- kafada farklı bir toplama yöntemi var
    C- satılan hisseler bir günde eritildi, bu tahtada o kadar akıcı yoktu, farklı kurumlardan istifledi o satturdigi hisseleri
    D- hiç biri

Sayfa 451/503 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •