Sayfa 206/503 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Karton da daha uzun beklemiştim ama böyle rezillikler görmediğimden midir bilmem kağıdı takip etmek beni yormamıştı. Diğer kağıtlarıma arada bakıyorum da, geçen buna hiç bakmadığımı farkettim bazı günler. Nasıl bezdirdilerse artık. Bu güne kadar bilançoyu derinlemesine incelememiştim, çünkü fiyat olarak bana her türlü cazip gelmişti ama sene sonu bilançosunu derinlemesine inceleyeceğim.

Sonra da bakacağım duruma, sonuç beni tatmin ederse belki de 2. bir tur alabilirim. Normal de bu şekilde kendimce yüklü aldığım tahtalarda ilave alım yapmam ama bakacağım artık durumlara. YTD

Hakkımızda hayırlısı

2. Boşa dememişler , boğulursan büyük denizde boğul diye ..

Temettü hissesi veya bıst 30 alıpta zarar eden veya X3 X4 kat kazanamayan oldumu acaba .

Bu bizim vizyonsuz mizaçsız adamdan ne beklenirdi ki bulaştıl buna ..

At hırsızı tipli adama kanarsan sonunda böyle olur işte ..

3. İnanılmaz derecede yatırımcısıni dolandırdı. Haram zıkkım olsun.

4. Marmaris Martı bile bu kağıttan daha iyi hem de bu ortamda. Bu adam hakaret işitmekten zevk alıyor belli ki.

5. Her gün düzenli olarak ky nin , her mağduruyet yasayanun bir bir evladıyla , en sevdikleriyle sınansın denmesi o bedduaları edilmesi , hiçmi ürkmez bi insan ? Pardon bir kişi ...

6. Bugün Corona yasakları kalktığı için , resmen Corona bitti ikani algılandı ve herkes relax idi... Hissemizin taban olmasını beklerdim. Hani malum cirina bitti aşk bitti diyoruz ya hep..

Ve sabah açılışta biri taban oksun diye zorladı hisseyi direk 16.05 'e 4333 lot satış yazarak... Ardından 16.06 -16.17 seviyesine kadar 5000 lot panik satışı geldi... 16,18 ve 16.19 a toplam 30 bin lot daha satış geldi ve 16.20 den ve 21 den 79 bin lot satış geldi.

Hisseye gelen satışlar cılız olunca 16.05 - 16.20 arasında, tahta yapıcı satıştan vazgeçti, ve satışlar bitince 16.46 görüldü, akabinde 16.34 e kadar alınan malları vurdular kafamıza ve tahta 16.24 den günü kapattı.

Satıcı yok tahtada Gibi... Paniklettirmek için satanda gördü ki yüklü satıcı yok hissede , ve hisse burada dip yaptı izlenimi doğdu bende.

İnşaallah 2022 en düşük seviyesi 15.94 olarak kalır ve bir daha görülmez. Veeee inşaallah bu sene güzel bilanço ve haber skiskari eşliğinde tarihi zirveler test edilir.

İstikamet 20.50... ilk etapta...

Hayrlısı ile eski bandimiza dönmek istiyoruz...

Bu tahta , gelecek bilanço ile aşka 3X,XX aktini hakettmiyor

Tekkeyi bekleyen, çorbayı içer
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

7. ceza yemeye doymuyor...

1 senede 100m para kazan

ceza ye 3m gitsin...

Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    ceza yemeye doymuyor...1 senede 100m para kazan
    ceza ye 3m gitsin...
    bu yıl kaçıncı cezası bu aracı kurumun !

Sayfa 206/503 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •