Sayfa 62/503 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 489 - 496 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. O değil, dirilişçi çocuk TRILC'a burun kıvırıyordu. Adamlar şakır şakır ihale alıyor bir yerlerden. Bizde maşallah tık yok. Herkes üretimini kendi firmasına kaydırmış oradan satıyor, bize kaldı A1 Capital'den düşen kâr. Onu da Muratçığım hüpletiyor, el ele baş başa...

Bir şirketin içi ancak bu kadar boşaltılır.

2. Ben bugün komple satıp, angene geçtim. Çok daha önce yapmalıydım ama... Neyse, geride kalanlara Allah sabır versin.

3. Bir kaç gün önce 24 TL iken angeni çok düşündüm. Ama kağıt değiştirmenin zararını çok gördüğümden rtalb ı satıp almadım. Bu seferde % 20 primi kaçırdım.

Bu gün asgari ücret e % 50zam yapıldı. Ama dolar Günlük % 6ile bir günde % 44 e düşürdü.! Reis böyle konuşmayın diyor. Versin sabit fiyat garantisi ni konusmayayım.. !
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Hayırlı olsun. Uzun zamandan beri aramizdaydin. Bende de az miktarda Angen vardı. Dün satmıştım. Bugün iyi prim yaptı. Daha da gidecek gibi. Umarım buradaki zararını çıkarırsın.
     Alıntı Originally Posted by allaturcha Yazıyı Oku
    Ben bugün komple satıp, angene geçtim. Çok daha önce yapmalıydım ama... Neyse, geride kalanlara Allah sabır versin.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

5.  Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Uzun zamandan beri aramizdaydin. Bende de az miktarda Angen vardı. Dün satmıştım. Bugün iyi prim yaptı. Daha da gidecek gibi. Umarım buradaki zararını çıkarırsın.
    Teşekkür ediyorum, Sn. Kyabalion
    Evet neredeyse 1 yıl olmuştu, maliyeti de epey düşürmüştüm (26) ama bu son uyuzluğu beni bitirdi. Yani neredeyse her hissenin bir şekilde yürüdüğü, birt rallisinde bile tepki vermeyince, artık tamamen umudumu bitirdi. Elbet bigün yükselecektir belki?, ama dolar karşısında bütün hissedarların maliyeti sürekli yükseliyor. Ve hisse, o derece yükselip, kara geçebilir mi, artık bence çok zor. Bu hissede beklemek gerçekten uçuk bir hayale inanmak, akıl tutulması yaşamak gibi artık benim için. Akılla mantıkla açıklanamaz bu hissede beklemek. Neyseki kurtuldum. Neyse, sözlerim asla YTD. kişisel fikirlerim.

Açıkçası angende çok sağlam kağıt değil gibi ama kısa vadede, getirisi iyi olur umuduyla girdim. Girer girmez, epey aksiyon oldu zaten. Neredeyse, son birkaç dakika içinde tavan bozup %6,95 e düştü. Bugün bistte kapanışta epey coşup %5,38 le kapadı. Çok ilginç bir dönemden geçiyoruz. Bir nevi ekonomik olağanüstü hal durumu var. Herkes çok tedirgin. Asgari ücret %50 zamlanmış. Kimse sevinemiyor. Ev araba alma hayali kuranlar yıllarca ertelemek zorunda kalacak. Yarını kestirmek çok zor. Bir taraftan; bistin yükselişi sadece dolar karşısındaki değer kaybına tepki veriyor, az bile, diyorsun, diğer taraftanda bu kadar yükselmeye, sağlam bir düzeltme yaparsa diye korkuyorsun. Allah şu dönemden sağ sağlim çıkmayı nasip etsin, vatana millete. Hoşçakalın...

6. a1 ile ilgili haberi yorumlayacak var mı? SPK Bültende
    YAZDIKLARIM SADECE VE SADECE BENİ BAĞLAR

7.  Alıntı Originally Posted by oisac Yazıyı Oku
    a1 ile ilgili haberi yorumlayacak var mı? SPK Bültende
    Anlamadığın şey ne hocam ? 200 milyon Tl lik tahvil ihracını SPK onaylamış. 15.10.2021 tarihinde yaptığı % 75 bedelsiz sermaye artırım başvurusu ise beklemede duruyor.

Resmen 2 ay geçti, ulan ayıptır yahu...

bedelsiz sermaye artırımı için 2 ay çok uzun süre değil. prosedür gayet normal sürecinde gidiyor
    bir önceki başvuru 15.2.21 ve sonuçlanması 29.4.21 olmuş.
    Niye bu kadar heyecan yaratıyorsunuz anlamıyorum ? daha ilk haftadan başladı Şaho ! hadi onda kafa bi dünya ? da
    sn. hissedarxd siz niye bu kadar feveran halindesiniz, rahat olun ya
    ülkece 1 ayda %70 fakirleşmişiz , bugün asgari ücretlilere %50 verildi hesapta ardından %6 kur farkı ile geri aldılar. Bütün derdimiz spk onayı olsun
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    15.10.2021 tarihinde yaptığı % 75 bedelsiz sermaye artırım başvurusu ise beklemede duruyor. Resmen 2 ay geçti, ulan ayıptır yahu...
    Son düzenleme : hayek; 16-12-2021 saat: 23:12.

Sayfa 62/503 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •