Sayfa 347/503 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Herşeyin hayırlısı da bu kadar uzun vadeci her gün sayfalarca edebiyat yapmaz. Geçen gün bir topikte arkadaş
    "oturdum geçmişe dönük yıllara sari temettü, fiyat TL dolar bazlı vs çalışma yaptımla" lafa girmiş verileri okuruz diye sevindim, fakat nerdee ???

-ben şöyleyim, ben böyle adamım., - ben var ya, - benim ben 🤪🤪

2. Aşağıda sakal yukarıda sakal. 50 Ema ile 200 günlük kavuşmuş çorba gibi birşey. İlerde pilanço 😎
    Screenshot_2022-08-04-10-53-36-963_com.tradingview.tradingviewapp~2.jpg
    Screenshot_2022-08-04-10-55-28-768_com.tradingview.tradingviewapp~2.jpg

3. Hissenin yükseleceği yönünde olumlu yorum yapmak , elinde hisse olan şahısları niye rahatsız eder . ?
    Brreee mübarekler, kazanmak için almıyorsunuz hisseyi. ?
    Elinde hisse olupta sürekli patrona ve şirkete sövüp sayan ve hisseyi mütemadiyen karalayan şahısları aklım almıyor.

Stockholm sendromu olabilir mi))

İnanmayan hissesine , satar gider.

Çok ilginç yatırımcı profilleri var sosyal medyada,

Neyse.... Herkes fikrini belirtmekte özgürdür..

Tekkeyi bekleyen, çorbayı içer
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Hissenin yükseleceği yönünde olumlu yorum yapmak , elinde hisse olan şahısları niye rahatsız eder . ?
    Brreee mübarekler, kazanmak için almıyorsunuz hisseyi. ?
    Elinde hisse olupta sürekli patrona ve şirkete sövüp sayan ve hisseyi mütemadiyen karalayan şahısları aklım almıyor.

Stockholm sendromu olabilir mi))

İnanmayan hissesine , satar gider.

Çok ilginç yatırımcı profilleri var sosyal medyada,

Neyse.... Herkes fikrini belirtmekte özgürdür..

Tekkeyi bekleyen, çorbayı içer
    Dayı meselesini hallettiğimize göre normal konuya devam edebiliriz. Yahu bu millet değilim dediğim halde Mecnur yapıp tüyo için para teklif eden bir millet. Hemde grup halinde.

Kimse kızmasın, küsmesin. Seni savunduk nankörlük yaptın demesin. Ben bildiğimden inandığımdan hiç bir zaman şaşmadım.

İnvesti ng de de yine rtalb mıydı yok özbaldı galiba taktı bi iyi ayle ev l adı. Spekin i t isin boyna ana av rat küfür ediyor. İkna ediyorum bu seferde başka yoldan provake ediyor. Yani demekki durduk yere böyle kavt il olunuyor.! Neyseki sabrım büyük.

Hiç bir zaman o ona buna çalışıyormuş aklıma bile gelmedi. Hem çalışsa ne olur? Uyan zaten kendisi sa laktır .

Neyse bu gün kağıdım zarardan çıktı keyfim yerinde. Fakat tradeyi yine beceremedim. Biliyorum fakat yapamama sorunum var.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Almanya'da vakalar çok arttığı için Eylül den itibaren eski tedbirlere dönme kararı almışlar..TV haberleri kaynak.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Ufak bir çıtırlık kazandık yine

7. Yarın iştirakımız olan A1 KAPITALIN ve PARDUS GIRISIM SERMAYESININ 2022 -2. DONEM FINANSALLARI ACIKLANACAK.. BUGUN VE YARIN YUKARI YONLU OLUMLU HAREKET BEKLIYORUM..

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ufak bir çıtırlık kazandık yine
    Murro da öyle diyordu , hatrı kalmasın eksi yaktı gene bu endexte bile , olsun bekleriz asuzu gibi oluruz belki ( kocaman gülücük emojisi ) ..

Sayfa 347/503 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •