Sayfa 235/503 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. biri twetterda bunu yazmış... alıntıdır,

Finansallarında hata yapılmış, ilk 9 aydaki 94 milyonluk yurtdışı satış 12 ayda 9 milyon görünüyor.Yurdışından iade var ama satış iadeleri 20 milyon görünüyor, nereye gitti yurtdışı satışları?Son 3 ayda brüt kar marjı yüzde 26 olmuş bence bu hatayla ilgili.#rtalb

2. Angen ne sattığını bile raporluyor. ..

3. Piyasa bu bilançoya bakmaz..
    Bundan sonrakileri satın alır..
    Piyasadaki beklenti bu karın SON BÜYÜK KAR olacağını hesaplıyor..
    Son süper bilanço..
    Ne zamanki sürdürülebilir kar getirir o zaman hisse fiyatları istikrarlı yükselir..
    Bundan sonra arada coşku yapar sonrası hep günlük işlem..
    Şirket yeni hikaye getirene dek böyle gider..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu bilanço hatalı

İhracat hiç gözükmüyor

İhracat işlenmemiş

Çok şey işlenmemiş

Yarın sorarız ,

Ufrs değil bu bilanço

Kambiyo da yok ...

Bu bilanço Sadece A1 kapital ve yurtiçi hasılat hesaplanmış

Yurtdışı satış ve A1 life yok bilançoda

Pazartesi şenlik var
    )))

Lan bı işi doğru yapın ... Puuu ha ha ha ha ))))
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. 9 aylıkda 102 mılyon kar elde etmısdı- son 3 ayda a1 kapıtal 30 mılyon kar yaptı bunun rtalbın payına dusen yaklasık 15 mılyon- toplarsak 117 mılyon yapar. e pekı son 3 ay rtalbın satış gelırlerı, a1 lıfe ın satış gelırlerı. neler oluyor. tablo hatalı dıye twetterda yazıyorlar. nasıl iş bu ??

6. Misafirlikteyim dipnotlara bakamadım sizin gibi insanalar sebebi ile bildiklerimi aktarmıyorumda yoksa Rta yı ilgilendiren farklı şeylerde biliyorum hiç bir yorum olmayan belgeli istatistik bilgi paylaşıyoruz yaftalanıyoruz bunu da senin gibi boş show yapan tipler ile saho gibi ona buna sataşan boşlardan ben gemimi yürütürüm siz boşunuzu yapın Rta dan pandemi başında 8 kat para kazandım sıra Günlerde sen kazandığın çorba parası ile saho giblerine showunu yap
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Devlete zararına satış yaptılar, dolar kurundaki değişimi fiyatlara yansıtamadılar. Bu konuyu 50 kere yazdık burada Şahocuğum. Bu tarafta bir sürpriz yok, bana göre asıl sürpriz Siemens tarafından bir katkı yok gibi ? Aşağılarda bir yerde 32 milyon T lik ertelenmiş gelir var ama kimden belli değil. O konşimentocu arkadaş buralarda mı, bir bakıversin şuna...

7.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Bu bilanço hatalı

İhracat hiç gözükmüyor

İhracat işlenmemiş

Çok şey işlenmemiş

Yarın sorarız ,

Ufrs değil bu bilanço

Kambiyo da yok ...

Bu bilanço Sadece A1 kapital ve yurtiçi hasılat hesaplanmış

Yurtdışı satış ve A1 life yok bilançoda

Pazartesi şenlik var
    )))

Lan bı işi doğru yapın ... Puuu ha ha ha ha ))))
    twetterda herkes eksık ve hatalı dıyor.. 9 aylıkda 102 mılyon kar elde etmısdı- son 3 ayda a1 kapıtal 30 mılyon kar yaptı bunun rtalbın payına dusen yaklasık 15 mılyon- toplarsak 117 mılyon yapar. e pekı son 3 ay rtalbın satış gelırlerı, a1 lıfe ın satış gelırlerı. neler oluyor. tablo hatalı dıye twetterda yazıyorlar. nasıl iş bu ??

8.  Alıntı Originally Posted by Hoccu Yazıyı Oku
    Misafirlikteyim dipnotlara bakamadım sizin gibi insanalar sebebi ile bildiklerimi aktarmıyorumda yoksa Rta yı ilgilendiren farklı şeylerde biliyorum hiç bir yorum olmayan belgeli istatistik bilgi paylaşıyoruz yaftalanıyoruz bunu da senin gibi boş show yapan tipler ile saho gibi ona buna sataşan boşlardan ben gemimi yürütürüm siz boşunuzı yapın Rta dan pandemi başında 8 kaympara kazandım sıra Günlerde sen kazandığın çorba parası ile saho giblerine showunu yap
    bana neden satasıyorsun, dedıkoducu gıbı bırsey bılıyorsan soyle yoksa sus.. herkese bır lakab takmıssında kendıne ne buldun. bılıyorum ama soylemem. şaka gıbı ya. sonrada saygı bekle

Sayfa 235/503 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •