Sayfa 476/503 İlkİlk ... 376426466474475476477478486 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

Satıp kurtuldunuz mu, yoksa beklemede mısınız?
     Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Gordunmu yüzde 300 u hayallerini kulyutar, hayırlı insan evladı gene yaktı milleti .... Secim bi olsun helede bak neler olacak bu tip hırsızlara hep beraber izleyip göreceğiz nasılsa ...

Sende artık istersen şudur budur gaz pedalından ayağını çek olmazmı , ciddiye alıp inanan oluyor vebal alırsın sonra sende ...

Bi bk olmaz bu adamın işlerinden ..

Kalkmış yok zamana yayarım yok hesap ettirdim 100 TL yok Otokar yok konya yok falan yok filan ..

Yahu sen kalkmış bok ile altını kıyas edersin ha..

Bildiğiniz isi yapınız lutfen dagda bayırda siz en iyisimi , gidip hisse analiz etmeyin heleki uzun vadeli olanları lütfen ..

Erinmedim gecmis yazılarınızı okudum resmen hikaye yazmıssınız la fontenden ..

Gunah günah, kimsede Allah korkusu kalmadımı ya cidden ????????
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Altlardan tekrar aldım bi hata edip, megersem altın altı varmıs ))

Maalesef içerdeyim, beklemedeyim..

Yukarilarda yazmıştım. 3 yıl bu kağıt parçasına takildim kaldim... bu süre içinde sizin gibi sözüm ona alttan aldım, bir daha bir daha...
    12 kusurden sonra almadım.
    Blok satışta uyanamadim. Kolu kesseydim. Şu anda yari yarıya kardaydım.
    Allah bunları bildiği gibi yapsın. Bilmeden alet olanlara bisi demiyorum ama bilerek zararımıza sebep olanlar da...
    Bu sirketin sahibi çıkıp erkekçe "bu sirketin içini boşalttım. Sizi gidi salaklar, sizi dese" de salak olduğumuzu tam anlasak.
    Bunlar ytd. Bisi bilsem, bu durumda olmazdım. Kafaniza göre takılın.
     Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Altlardan tekrar aldım bi hata edip, megersem altın altı varmıs ))

Maalesef içerdeyim, beklemedeyim..
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    neden aşağısı yokmuş 5.60 a kadar yolu var

uçacak akçacak diyen arkadaşlar neredesiniz.borsa yüzde 4 ün üstünde yükseldi biz 7nin altına geriledik.5.60 olmaması için sebep ne dediğimde uçacak diyen arkadaşlar umarım size inanıp hisse alan olmamıştır.

5. Git kardeşim işine ya.. saçmasapan laf sokmaya çalışma.. sanki tahtaui ben yapıyorum. Buradayım zırt pırt ne yazacağız? Laf mı atacağım sağa sola.. hey Allahım ya

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Git kardeşim işine ya.. saçmasapan laf sokmaya çalışma.. sanki tahtaui ben yapıyorum. Buradayım zırt pırt ne yazacağız? Laf mı atacağım sağa sola.. hey Allahım ya

hayallerimizi yazmıyacağız kap haberi varsa yada şirketle ilgili bi haber varsa bildiğimiz yazacağız yoksa gece üstümüz açık yatıp kabus görünce sabah koştur koştur buraya gelip yazmıyacağız. diğer kağıtların sayfalarında neler paylaşılıyor burda neler paylaşılıyor.ha yok ben şirketin reklamını yapacağım diyen vara buyursun yazsın. ben şirketle ilgili bilgi görmek istiyorum.

7. Başka emrin var mı seni tatmin edebilelim? Hala saçmasapan yazıyorsun. Gider genel kurula katılırsın gelir burada paylaşırsın. Görmek istemiyorsan engellersin . Senin için kabustur bana birşey ifade etmiyor. Hayde genel kurula en sağlıklı bilgiler orada hayde.

Son düzenleme : mandradasutvar; 11-05-2023 saat: 15:25.

8. Umarım bir hesap soran çıkacak elbet , gelecek olan yeni süreçte bu imansız adama ..

Israrla basıyor ısrarla tutuyor kademelere bakıyorum sinir olmamak elde değil yani ..

Sayfa 476/503 İlkİlk ... 376426466474475476477478486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •