Sayfa 213/503 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Artık kendimden eminim. Kendi bildiğimden şaşmam artık. Tabi başkalarına hak ettiği değeri vermek onlarıda sevmek lazım.

Yahu şurada ta başta söyledim zaten başkalarına en iyi hitap eden bir külyutar var. Onunda o kadar geniş hayal alemi varki çok şey bilsede bu kadar geniş hayal alemi gerçekler karşısında maalesef boşa çıkıyor.

İnvesting de daha önce psi ko patın teki fena taktı bana ondan değilde kendi öfkemden korkarım. Çünkü ben takarsam öyle kü fü r falan etmem. Adamın hay... Onun için bu sefer profesyonel bir tavır takındım ki bir adet paranoyak yine buldu beni. Efendiliğiğimi bozmadan yine profesyonel yanıt verdim. Sağolsunlar sağduyulu kişiler beni savununca yüz bulamadı. Nedir profesyonel konuşma fazla özne, ego kullanmamak.. yoksa investing de hasta dolu.

Yahu siz akıllı insanlarsınız sanırım kağıdın acımasızlığının acısını birbirinize yansıtmaya başlamışsınız. Valla ne diyim uzuncuyuz diyorsanız uzuncu davranmayı bilmelisiniz.

Dedim ya en son olası hareket yerine yaklaştı kağıdınız. Evet yüzde 7 kadar gitti takip ettim fakat yine Trade tarzı kullandı maalesef. Artık kendinize birbirinize mukayyet olun diyerek sabır ve şans diliyorum. Rusya ya dikkat edin birde. Çünkü bu gaddarlıkla giderse buralarıda kökten etkileme ihtimali var. Hoşçakalın. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Herkes birbirini spk diye suçluyor..

Aslında her birey kendi fikrini deklare ediyor.

Spek yazmaz... Uygular.

Sök oara gücü demektir. 100 milyon lira demektir. Boş vaktini gider alemlerde geçirir. Forumda geçirmez.
    KÜLYUTAR BUNLAR SİZİN SÖZLERİNİZ...
    Sn. Külyutar bu söyledikleriniz doğru amma bunların adına görev yapan patron yada spek uşakları vardır ve hep olacaktır bunların işi para karşılığında algı yaratıp ky yanlış yönlendirmek tasmasını takan kişiyi zengin edip kendiside önüne atılan kemiği yalamak ve bizler tarafından ailesini bol bol yad etmek gerçi onlar için para her şeyden daha kıymetlidir neyse bunları bir kenara bırakırsak aşağıdaki soruların cevabını ben biliyorum da birde sizden duymak isterim SORU-1 Bir şirket neden halka açılır? SORU-2 Halka açılan bir şirketin borsada işlem gören hisselerini alan yatırımcı dolaylı da olsa o şirkete ortak olur mu? SORU-3 Şirket yapmış olduğu faaliyetlerini kap vasıtasıyla yatırımcılarına doğru olarak bildirmek zorundamıdır? SORU-4 Şirket belirli periyotlarla ve yıl sonunda yapmış olduğu faaliyetlerinin karşılığında kar veya zararı açıklayıp kar ettiyse bu karını bir şekilde yatırımcısına (bedelli, bedelsiz, nakit, tahsisli vs.) bölüştürmek yada şirketi büyütmek için yatırım amaçlı (fabrika, arsa, ofis vs.) faaliyetine göre değerlendirir t cedveli kendi elinde istediği gibi masrafta gösterir sonuçta yıllık bilanço oluşur. Sn.Külyutar altını çizerek şimdi size çok basit soruyorum dikkat ederseniz hisse senedinde ki dönen spek, tahta yapıcı, üçkağıtçılıktan bahsetmedim RTALB denen şirketin patronu Murat bey şirketinden yapmış olduğu faaliyetler karşılığında yukarıda sorduğum en basit soruları yerine getirip bunun karşılığında hisse senedine ve yatırımcısına ne derecede yansıtmıştır. Teşekkür ederim.

3. Spekler i çekin bir kenara l an bu şirketler niye halka açılıyor bizi soyun diyemi eş olu eş ekler deyin ekonomi dersi verin. Öğretin ya utanırlar ders alırlar belki gerçi ben 24 yıldır dinlediklerini görmedim ama birde siz şansınızı deneyin. Boylu poslu gençler de alın yanınıza hem korkarlar belki.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Sayın gece baykuşu,

BIST de şirketler para toplayıp , şirketini 4 katı fiyatına arz edip Çebi doldurmak , arz ile beraber insider yapıp sürekli trade ile gomlekci kiralayarak kaymağı yemek için arzolurlar

Sök ise bu hırsızları ufak tefek cezalar ile kollamak için kurulmuş bir kurumdur.

Arzın gerçek maksadı, para bulup o oara ile yatırım yaiarak istihdamı artırmak ve ihracat ile kazanç ile devlete vergi geliri sağlamak , SGK payını artırmak v.s v.s .

Malesef ülkemizde suistimal ediliyor...
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. Batan geminin malları tabiri oluyor hepten günden güne

6. Şimdi kritik bir soru , bir insan şuanki süreçte bu hisseyi neden hangi gerekçe ile almak , yatırım yapmak isterki ? Helekı geçmiş grafigine bakınca spek burda diye bas bas bagırırken ...

Temettü yok .
    Bedelsiz yok .
    Tutarlılık yok .
    Karakter zaten 0

Sebep ? Bulamadım , aydınlatır mısınız.

7. Yaşa
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Sayın gece baykuşu,

BIST de şirketler para toplayıp , şirketini 4 katı fiyatına arz edip Çebi doldurmak , arz ile beraber insider yapıp sürekli trade ile gomlekci kiralayarak kaymağı yemek için arzolurlar

Sök ise bu hırsızları ufak tefek cezalar ile kollamak için kurulmuş bir kurumdur.

Arzın gerçek maksadı, para bulup o oara ile yatırım yaiarak istihdamı artırmak ve ihracat ile kazanç ile devlete vergi geliri sağlamak , SGK payını artırmak v.s v.s .

Malesef ülkemizde suistimal ediliyor...
    SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Şimdi kritik bir soru , bir insan şuanki süreçte bu hisseyi neden hangi gerekçe ile almak , yatırım yapmak isterki ? Helekı geçmiş grafigine bakınca spek burda diye bas bas bagırırken ...

Temettü yok .
    Bedelsiz yok .
    Tutarlılık yok .
    Karakter zaten 0

Sebep ? Bulamadım , aydınlatır mısınız.
    16.07 kapansin Diye kapanış seansinda az bi alış verdim. 16.02 den gelmiş, 16.07 den verdiğim Emir

İşte bu yüzden alıyorum hisseyi... Tersine gitmeyi seviyorum...

Çivi çiviyi söker...

Şirket batmış da haberimiz Yok... Gibi düşüyor hissemiz

Ne olacaksa olsun artık.... Eşek gibi taşıyorum hisseyi , millet parayı 3 kat yaptı , ben bu hissede bırak kâr yazmayı, üzerinede zarar yazdım. Ve hisse hiç güven vermiyor. Tek haneli rakama düşecek deseler. İnanırım, lakin yine korkmam.

Ölmüş eşek , kurttan korkar mı
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 213/503 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •