Sayfa 273/503 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Ayıptır yaaawww...

18 lira olucam diye bas bas bağıran tahtayı bile sinekten yağ çıkarır gibi sağmaya çalışıyorlar

Yuhhh diyorum artık.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Yav adam kansız he , misyon ve vizyon yok ki oturupta bel baglayan olsun buna .

Diyeceksin ki sat ozaman madem , neden satayım ?

Gt oglanı cakas atacak paraya para demeden ben rezil olacam öylemi !

Bekleriz bakalım nereye kadar sürerse artık , girdik be belaya .

Şöyle yokmu ahı tutacak saglam bi ehli Müslüm aramızda , tutsada duasi sınansa en sevdikleriyle fena olmazdı .

Para kaybetsekte olur sorun yok yani ...

3. Koguş kalk

4.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Yav adam kansız he , misyon ve vizyon yok ki oturupta bel baglayan olsun buna .

Diyeceksin ki sat ozaman madem , neden satayım ?

Gt oglanı cakas atacak paraya para demeden ben rezil olacam öylemi !

Bekleriz bakalım nereye kadar sürerse artık , girdik be belaya .

Şöyle yokmu ahı tutacak saglam bi ehli Müslüm aramızda , tutsada duasi sınansa en sevdikleriyle fena olmazdı .

Para kaybetsekte olur sorun yok yani ...
    Müslüman beddua etmez

Hidayeti yada ıslahı yada merhamete gelmesi için dua eder.

Hisse 100 lira olsa ne olacak. Eğerakul bir temel sebebi yoksa, oradan satttigimizda bu sefer de 100 den alan kisiye yazık olacak. Alan da kazansın değil mi.

Geçerli bir beklentisi olmalı, gerçekleşmesi mümkün olan.

Sebepsiz yere yükselmesini etik bulmuyorum...

Enzim yada aşı bulsun. Yada bilmem ne hastalığının çaresi olan maddeyi bulsun

Sn kulyutar,
    Ticarette ya da yatırımda kar olabileceği gibi zarar da olabilir. Buna birşey söylenemez.
    Ama hangi hisse ya da hangi şirketin patronu olursa olsun. Beni, seni goz göre göre soyuyorsa, genel kurulda verdiği sözleri tutmuyorsa küfür edene neden küfür ettin demem.
    Çünkü benim gibi bircok insan çoluk çocuğu için ya da hayalini süsleyen yatırımı yapmak için bu hisseye girdi.
    Ne oldu?
    Bir kişi bu kadar insanın hayallerini çaldı.
    Yazıklar olsun...

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Müslüman beddua etmez

Hidayeti yada ıslahı yada merhamete gelmesi için dua eder.

Hisse 100 lira olsa ne olacak. Eğerakul bir temel sebebi yoksa, oradan satttigimizda bu sefer de 100 den alan kisiye yazık olacak. Alan da kazansın değil mi.

Geçerli bir beklentisi olmalı, gerçekleşmesi mümkün olan.

Sebepsiz yere yükselmesini etik bulmuyorum...

Enzim yada aşı bulsun. Yada bilmem ne hastalığının çaresi olan maddeyi bulsun
    Hissenin yükselmesi için sebeb çok,,ama düşmesi için nerdeyse hiç sebeb yok,,hadi diyelim çok yükselmişti,fiyatı şişiren de kendisiydi,fiyat yüksek iken algı yapıp insanları yüksekten mala çeken de kendisi oldu,,neden baksaniz çakallık başka birşey değil..

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İMKB 100 den çıkartılmış. Düşüş sebebinin bahanesi bu olabilir mi?

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Ayıptır yaaawww...

18 lira olucam diye bas bas bağıran tahtayı bile sinekten yağ çıkarır gibi sağmaya çalışıyorlar

Yuhhh diyorum artık.

8. Murat GULER , rtalb' in Genel kurulun da tıpkı gulerin genel kurulu gibi geri alım yapacağım der, bir de burda söyleyemeyeceğim çok güzel haberler var der. Sonra asla geri alım yapmaz. Ama kurulu bu şekilde atlatır. Bir iki adamı da kurulda kalkar ve kendisine teşekkür eder. Siz de resim cekilebilirmiyiz diye gaza gelirsiniz. Bu iş bu kadar basit ? Gulerde geri alım yapacağım dedi , ama almadı.. Bu şirket yatirimcisini aptal yerine koyuyor ve çok güzel tiyatro oynatıyor..

Sayfa 273/503 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •