Sayfa 500/503 İlkİlk ... 400450490498499500501502 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Çanağın sapını aldinmi eline Dr .
    evet elimde tutuyorum benim işime yaramıyor ihtiyacın varsa lazımsa sana verebilirim.

Rtalb in kendi degeri hariç sadece elindeki 43 milyon A1CAP hissesinin değeri. 1.775 milyon TL ediyor.
    RTALB Toplam değeri ise 1.344 milyon TL.
    Enteresan değil mi?
    Borsada 30-40 fk lı pdd/dd 30-40 olan sirketler bile varken rtalb defter değerinin bile çok altında işlem görüyor.

3. N'oldu ya?
    Yine neyi kaçırdık?
    Bunun sülalesi taban olmuş yine...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. Bilanço açıklanmış.
    Eskiden daha yakından takip ederdim...
    Kârlılıkta azalma var. Esas faaliyet kârı yerlerde.
    Sürpriz değil.
     Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    N'oldu ya?
    Yine neyi kaçırdık?
    Bunun sülalesi taban olmuş yine...

Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5. Borsa çıkışında fazla prim yapmayan hissede hareketlenme belirtileri var .30 lu bölünmemiş fiyatlara denk gelen 14 lü fiyatlarda olan ezeli dirençlerin zayıflamış olması temennim ve düşüncemdir.
    Hisse temelinin güçlü olduğu ve biyolojik savaşlar çağında olduğumuz da düşünüldüğünde ;hissenin , elinde robotlarla borsayı alt üst eden speklerin ilgi alanında ve hedefinde olması da bir ihtimaldir.

6. https://www.mynet.com/enfeksiyon-ala...r-110107170127 eğer böyle birşey olursa belki yükseliş gelebilir.

7. Şirket büyüyor, ortaklıklar yapıyor, iştirakleri değer kazanıyor vb. gelişmeler ışığında ilave almamak için zor tutuyorum kendimi YTD

Sayfa 500/503 İlkİlk ... 400450490498499500501502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •