Sayfa 370/503 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Arkadaşlar gulerin sayfasında biri a1 için olumsuz yazmış, a1 demi vadelilerde terste kaldı? Neden böyle yazmış?
    Öyle birsey olabilirmi. Viop AKD lerinde abartılı pozu yok. Yalnız VAKBN de Kredili yukarı surenlerde olduğu söyleniyor. SPK en son Perşembe 100 m.luk Tahviline onay verdi. Sıkıntı olsa vermezdi diye düşünüyorum.

Eğer kredili de ters de kaldı ve o grup kapatamadı ise A1 in kucağında kalmis olabilir. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş. Senin Gedik Radyoda çıkan adam neşeli demiştin noldu simdi 180 derece ters döndün ŞAHOOO....

.

2.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Öyle birsey olabilirmi. Viop AKD lerinde abartılı pozu yok. Yalnız VAKBN de Kredili yukarı surenlerde olduğu söyleniyor. SPK en son Perşembe 100 m.luk Tahviline onay verdi. Sıkıntı olsa vermezdi diye düşünüyorum.

Eğer kredili de ters de kaldı ve o grup kapatamadı ise A1 in kucağında kalmis olabilir. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş. Senin Gedik Radyoda çıkan adam neşeli demiştin noldu simdi 180 derece ters döndün ŞAHOOO....

.
    Bence tersta kalmadı rekor kar acıklayacak fakat bu durumu korkutma ıcın kullanıyor. nerden mı anlıyorum sadece dunku a1 kapıtal yayının tekrar ızleyın tweterdan , nazlı bolak, bakı atılal. orda genel mudur yardımcımız dıyorkı. bız vıopda hep boyle gıtmyecegını anladık, hatta bu konuda meslektaslarımız ıle ters dustuk. yanı sıkıntı yok havası verıyor. hıcc bellı olmaz ama tabı baska bılgısı olan var ıse paylassın. sankı a1kapıtal bu krızı fırsat cevıren bır sırket olacak gıbı, ınfo ıle bırlıktee

3. Genel mudur Zati-ali Vakif dan gelme ne olup olmayacağını bilir. ama müşteri kontrolü var mı? Ben A1 de hatrı sayılır müşteri olup X5 kaldirac ile istedigim hisseye full limit kredili girebilirmiyim?
    6 yil once falan A1 müşterisi olan Denge Holding kredili de terste kalınca A1 habersiz çat diye kendi pozlarını kapatıp mahkemelik olmuşlardı. Yani A1 bu konuda kuralları sert olan bir kurum.

Zarar olsa bile 4Levent teki ofisi satar karşılar diye düşünüyorum.
    Yada RTA dan şimdiye kadar hortumladiklarını kullanır.

Oluşan Zararlar terste kalan müşterilerden Aracı kuruma yüklenen zararlar. Ee biri batarken biri çıkacak tabi. Ben danışıklı olduğunu düşünüyorum. Akdere batarken büyük zararlar Kurumlara kitlendi. Karşılığında da Akdere ile çalisan Başka suç örgütleri kazandı.

.

4.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    genel mudur zati-ali vakif dan gelme ne olup olmayacağını bilir. Ama müşteri kontrolü var mı? Ben a1 de hatrı sayılır müşteri olup x5 kaldirac ile istedigim hisseye full limit kredili girebilirmiyim?
    6 yil once falan a1 müşterisi olan denge holding kredili de terste kalınca a1 habersiz çat diye kendi pozlarını kapatıp mahkemelik olmuşlardı. Yani a1 bu konuda kuralları sert olan bir kurum.

Zarar olsa bile 4levent teki ofisi satar karşılar diye düşünüyorum.
    Yada rta dan şimdiye kadar hortumladiklarını kullanır.

Oluşan zararlar terste kalan müşterilerden aracı kuruma yüklenen zararlar. Ee biri batarken biri çıkacak tabi. Ben danışıklı olduğunu düşünüyorum. Akdere batarken büyük zararlar kurumlara kitlendi. Karşılığında da akdere ile çalisan başka suç örgütleri kazandı.

.
    tweterde terste kalan 5 aracı kurum ve zararları paylasılmış, neysekı allaha sukur a1 yok.. çok şukur. Genel mudur yardımcısının artıs artıs konusmasından anlamıstım ama emın olamamıstım, tweterda paylasılan belgede a1 yok çok sukur terste kalan.

5. Şaho hepten kafayı yedin, celladına aşıl oldun.

Umarım yerle yeksan olur, kuruş kazanamaz, kuru ekmeğe muhtaç olup, binbir türlü bela musunet bulur, her çaldığı gram gram burnundan gelir.

Şayet ciddi zararı oldu ve batarsa 10/15 ailenin ihtiyacını karşılamak için adak adıyor söz veyorum.

3 yıldır bir kişinin bile yüzü gülmedi malum şahsa yapılan yatırım ile

6. hayek gelmıs yıne gulere. bu adam gelınce hep dusuyoruz. mılletı a1 halka arzı ıle hıpnotıze etmıstı, yazık acaba gecelerı rahat uyuyor mu ? sımıd yıne kendıne yer yapıyor bakalım yıne ne yumurtlayacak, kesın o geldıye tekrar dusmeler baslar

7. sayın THUNDERBOLT ve külyutar kayboldular.ümidi kestiler galiba

8.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    sayın THUNDERBOLT ve külyutar kayboldular.ümidi kestiler galiba
    Aldığım her hisseyi umudum olarak alırım
    Eğer olumlu düşünmüyorsam niye alayım ki

Umutlu olduğum kadar da gerçekçiyimdir
    Bu işlerin birkaç ayda olmayacağını bilecek kadar çok cefa çektirdiler
    Bu işler nasip işidir birde

Şu an 3 hissede( rtalb hariç ) 2.5 yılı dondurdum

Eminşşte frigoya benzeterek 3 yıl bekledim umutlu
    Rabbim verdi karşılığını

Bu işler birkaç ayda olmaz