Sayfa 348/503 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Ben yine Bist geneli yorum yapıyorum ve bence bu spekler zaten 2 yıldır k.y. Düşüşe trade ile zınnık koklatmıyorlardı nihayet k.y. da onlara uydu bu seferde kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyorlar. Yani artık Anlık oynuyorlar. spek-grubu kağıtlarında genel durumu en iyilerden diye prkab tayım şu an sabahtan beri yüzde 1 lik marjda giti geldi böyle rekorların kırıldığı günde bile çıkabildikleri kadar mal çıktılar.

Belli bir mantık yok. yoksa kafama göre konumlanacağım plan var kafamda ama hiç basit bir plana bile uymuyorlar. Düşüşe trade de k.y. neredeyse kazanması ihtimali yok diyordum şimdi hiç yok Çünkü bence Anlık oynuyorlar anlık..! Ve teoride benim kafamda Bist bitmiştir demiştim Bakıcaz işte belkide artık komple borsayı bırakmanın zamanı geldi.. de geçiyor bile.. hatta..

Hiç değilse trade yapar bende oradan sebeplenirim diye girdiğim prkab bile sabahtan beri bir kaç kademe ile verip durdular. Bunun nesini bekleyeceksin..?

Şu da acı bir gerçek hala ilk günkü gibi kısa sürede köşeyi döneceklerini düşünen speklerin ellerini ovuşturduğu bir Kek Kitleside hala mevcut. İşte bu zincirlede birbirimizi ister istemez gazlayıp duracağız.. Çünkü Bist te olduğum sürece bende dahil pozitif hayaller kurmaya planlar yapmaya devam edeceğim, edeceğiz.. boş boş.. büyük ihtimalle.. Çünkü kural bu..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Bugün A1 KAPİTAL MENK. DEĞ A.Ş. nin yani % 43 oranında sahip olduğumuz iştirakimizin 2022 yılı 2. dönem malı tabloları acıklanacak fakat buna ragmen hısse % 1 bıle prım yapmıyor.. benım A1 kapıtal kar beklentıl 2022-02 dönem için 125 mılyon ıle 130 mılyon arası ne kar.. bu durumda sadece a1 kapıtalın karından rtalbe 55 mılyon net kar dusecek.. daha ne olsun be sermayesının uzerınde bır kar yıllıkda iştirakınden gelır elde edıyor olacak.. ayırca bugun aynı zamanda PARDUS gırısım sermayeınınde bılanco acıklama gunu.. ama gel gorkı kagıtta hareket sıfır.. BU KADAR OLMAZZZ

3. Evet beyler a1 kapıtal ıcın kar tahmınlerınızı alalım, sayın ezel bayraktar ve kulyutar sızlerden oncelıkle beklıyorum.. Hadı bakalım yazın tahmınlerınızı

4. A1 kapital 6 aylık kar tahminim 162 milyon TL
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

5. Buralardan bir kuple attım heybeye dursun kenarda

6.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    A1 kapital 6 aylık kar tahminim 162 milyon TL
    O kadar kar neredeyse imkansız! Info bile 2. Çeyrekte o kadar kar elde edemedi...ama hayırlısı diyelim. Ben 125 / 130 arası kar bekliyorum. Üzeri supriz benim icin

7.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    O kadar kar neredeyse imkansız! Info bile 2. Çeyrekte o kadar kar elde edemedi...ama hayırlısı diyelim. Ben 125 / 130 arası kar bekliyorum. Üzeri supriz benim icin
    6 ay totali yazdım, 2. çeyrek için 90-95 milyon kar beklentim var.

8.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    6 ay totali yazdım, 2. çeyrek için 90-95 milyon kar beklentim var.
    Anladım. 6 aylık total kar 130 olur max mum bence. Bahsettin rakam açıklanırsa neredeyse gedik i yakalamış olur.

Sayfa 348/503 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •