Sayfa 351/503 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Twitter da prkab için dün gece hareket başlıcak diye tweet attı spek yada tüyocusu. 25.30 dan artıdan açtı ve 5-6 kez 24.94-25.30 arası gitti geldi . 24.84 den kapattı. Yahu bunlar alenen reklam yaparak hem suç işliyor hemde k.y. nın asla kazanamayacağı Trade yapıyor.

Bizimki Hikmet sizinki Murat hareketleri karşılaştırıyorum hiç fark yok. Hatta sizinkinde alım ilgisi fazla olduğundan daha sıkı Trade uyguluyorlar yani daha sinir bozucu..

Sizde tutmuşsunuz kar payının hesabını yapıyorsunuz. Normal seansta zınnık koklatmıyirlarki kar payı verseler ne olacak? Hem biliyorsunuz reel kar payı alabilmek için yönetici ortak olmanız gerekiyor. Yoksa oran kadar parayı hesabınıza yatırıp o kadar lot fiyatından düşüyorlar. Sıfıra sıfır yani..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Dün ve bugün ben de aldım
    (Vadem bugünden yarına değil aylıkta en az 6 bar beklemek)

Forumu bir süredir takip ediyorum
    Sayın külyutar dan başka pek inanan yok gibi

Aylık

Aylıkta bolinger böyle daralıpta gitmeyen hisse görmedim
    Bazı indikatörler iyi

Hayırlısı diyelim
    Nasip

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. BIST te mantık kalmadıki en başta! Gitmez diye girmediğim kağıtlar gidiyor gider kaçarı yok sağlam dediğim kağıtlar gitmiyor.! Yani açıkça belli ki k.y. ya tuzak üstüne tuzak!

4. yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. A1 kapital iyi kar yazmış

Eğer bi salaklık olmazsa , 6 aylik bilancomuz 100 milyon üzeri kar yazmali asgari olarak

128 milyon lira , grup içi şirketlerden alacağımız var... Yılsonuna kadar hesap kapatsa iyi olurdu
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6. Bugun herkes sadece 1 kez SPK yı arayıp. 18.10.2021 tarıhınde kurumunuza basvuru yapıp, sermaye artırımı ve esas sozlesme degısıklıgı talebınde bulunan A1 KAP. MENK. DEG A.Ş. nın durumunu görüsürmüsünüz, bugunku toplantıda karar verırımısınız dıye arayabılır mı. bu hafta itibarı ıle 10 ay bıttı , 11. ay başlayacak deyın. spk daıre baskanı sekreterı ıle gorusecegım deyın, telefon ıle aktarıyorlar. bayan guzelce dınlıyor. lutfen sızlerde bır kez olsun arayın. belkı bugun gundeme alırlar...sadece bır kez arayın +90 (312) 292 90 90 YETER 11 AY OLDDDDDD !!!!!!!!!!!

7. Gardaşlar bakın intiba, izlenim gerçekten çok yanıltıcı olabiliyor. Örneğin ben bile yanılmışım. Yahu sizin rtalb 6 tl den 10 TL lere bir atak yaptı değilimi? Yani moral bozmak istemem ama sizin tahta komple mal boşaltmış o arada ya..

Bende baya malda sanıyorum tahtacıları. Şimdi baktımda saklama analizine % 57 ilk5. Genelde % 58 oldumu zaten spek operasyonları bitmiş oluyor. Ara trend, istisna falan olabiliyor ama adı üstünde istisna yani..

Arkadaşlar maalesef bu spekler reel faaliyetlere göre hareket etmiyor. Hatta bu tip kağıtların alım ilgisini şe y tani biçimde kullanıyorlar. Yani şu kadar iş yaptı şu kadar kar yaptı bu k.y. ya yansımıyor yada işte spekler bunu istismar ediyor.

Maalesef mide bulandırıcı. Canınızı sıkmak istemezdim ama görünce yazma sorumluluğu hissettim.

Bakın İş yatırım çoğu kağıtta oyun kurucu. Yani resmen BIST in harc nı yiyor adamlar ya. Nasıl bir hakimiyetse.. ? Prkab da bu gün tek başına alımda kağıdı baya hareketlendirdi. Ve şu an hâlâ alıyor. Maliyete çok az kaldı aşsada bu haftayı bari moralli bitirsem..

8.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Gardaşlar bakın intiba, izlenim gerçekten çok yanıltıcı olabiliyor. Örneğin ben bile yanılmışım. Yahu sizin rtalb 6 tl den 10 TL lere bir atak yaptı değilimi? Yani moral bozmak istemem ama sizin tahta komple mal boşaltmış o arada ya..

Bende baya malda sanıyorum tahtacıları. Şimdi baktımda saklama analizine % 57 ilk5. Genelde % 58 oldumu zaten spek operasyonları bitmiş oluyor. Ara trend, istisna falan olabiliyor ama adı üstünde istisna yani..

Arkadaşlar maalesef bu spekler reel faaliyetlere göre hareket etmiyor. Hatta bu tip kağıtların alım ilgisini şe y tani biçimde kullanıyorlar. Yani şu kadar iş yaptı şu kadar kar yaptı bu k.y. ya yansımıyor yada işte spekler bunu istismar ediyor.

Maalesef mide bulandırıcı. Canınızı sıkmak istemezdim ama görünce yazma sorumluluğu hissettim.

Bakın İş yatırım çoğu kağıtta oyun kurucu. Yani resmen BIST in harc nı yiyor adamlar ya. Nasıl bir hakimiyetse.. ? Prkab da bu gün tek başına alımda kağıdı baya hareketlendirdi. Ve şu an hâlâ alıyor. Maliyete çok az kaldı aşsada bu haftayı bari moralli bitirsem..
    Hocam sen burda kıme ne yazıyorsun. başka hısselerı neden burda yazıyorsun, yada kımse sana başka hısselerdekı alım stratejınızı sordu mu?

Sayfa 351/503 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •