Sayfa 352/503 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Hocam sen burda kıme ne yazıyorsun. başka hısselerı neden burda yazıyorsun, yada kımse sana başka hısselerdekı alım stratejınızı sordu mu?
    Hani sen diyorsun ya bizim kağıttamı böyle değil çoğu kağıtta öyle. Mukayeseli olayı anlatmaya çalışıyorum. Hem senin kağıdın benim kağıdım diye bir şey yok borsada. Mesela % 57 nin altında olan kağıtlarda var. Kimse yüzüne bakmıyor ama istisnai olsada gidiyor kağıt.

Sen tamam canın yandı anlıyorumda e bizimde yanıyor. Diğer üyeler çok mantıklımı yazıyor yada olanı yazan birebir benden başka bir kişi gösterebilirmisin? Şirket sahibinin sizin kadar şirketi irdelediğini sanmıyorum. Anla artık şunu burası yatırım yeri değil artık hortum yeri.! Sulu dereye götürüp susuz getiriyorlar olay bu!

Al işte prkab tada yine aynı dümen 210 bin lotu 25.40 ortalama ile topladı İş yatırım şimdide 25.20 den boşaltmaya başladı. Yani psikoloji bozuluyor iyice küfürbaz olmaya başladım ben bile.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Daralan üçgen şeklinde bir sıkışma oluyor

Bugün yada yarın üçgen kırılır gibi bir hacim daralmasinin sonlarındayız
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Endex hacim 49.4milyar! Bu ne la? Bir kaç ay önce 25 milyar dı. Bist30 etkinliğindenmi bu kadar arttı? Bu kadar paradan kuruş bize düşmüyor.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Aksamki kaptaki fon kullanım yerindeki Enzim kısmını gördünüz umarım

5. Çimento enzimi, RTA müteahhit oldu.
    rtagyo 🌲

Wuhan'dan 10 bilim adamı transfer ettik. Transfer ücreti yıllık 1 milyon $

Hayaller gerçekler 😏

6. Benim de hayalci ve umutlu bir yapım vardır
    Ama ben teknik olarak hayal kurarım

2019 2020 ye bakıyorum bakıyorum

Bir de şu ana bakıyorum.Teknik olarak tekerrür eder mi diye hayal kuruyorum

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7. Şu an

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8. Son gelen kap haberde, tahsisli sermaye artırımı ile güler holding ve icg nin şirketimize koydugu 48 milyon liranın 15.6 milyon lirası , Malatya fabrika insaatimiza harcandı. ( Bu arada inşaatın kaba işleri tamamen bitti. İnce ufak tefek teferruat işleri kaldı.)

21.5 milyon lirası ile A1 kapital iştirakimizin sermaye artırımına iştirak edip , güç/el verdik.

4.5 milyon lirasını ise şirketin imal ettiği ürünlerin satın alınmasında kullandık. Demiş yönetim kurulumuz

Kalan 6.5 milyon lira ise faize yatırılmış

Şeffaf oluyor şirketimiz sanki

Hiç kit satış haberi yok. Demek ki toplu alım ihalesi yapan yok.

USD kur bu seviyede iken ihracatın patlamış olmasını ümit
    ediyorum.

Enzim ile ilgili yine bir haber yok.

Fabrika açılışının ve imalatın başlamasının 9 aylık bilancoya girmesini umut etmekteyim. Membran, laboratuvar tipleri, swaplar v s gibi plastik sarf malzemeleri üretecek diye düşünüyoruz fabrikayı. Tam fabrikanın ortasına steril oda kuruluyor idi . Onu ne için kurdular bilmiyorum. Laboratuvar plastik tüpleri için olacağını sanmam . Bilmiyorum...
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 352/503 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •