Sayfa 353/503 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Son gelen kap haberde, tahsisli sermaye artırımı ile güler holding ve icg nin şirketimize koydugu 48 milyon liranın 15.6 milyon lirası , Malatya fabrika insaatimiza harcandı. ( Bu arada inşaatın kaba işleri tamamen bitti. İnce ufak tefek teferruat işleri kaldı.)

21.5 milyon lirası ile A1 kapital iştirakimizin sermaye artırımına iştirak edip , güç/el verdik.

4.5 milyon lirasını ise şirketin imal ettiği ürünlerin satın alınmasında kullandık. Demiş yönetim kurulumuz

Kalan 6.5 milyon lira ise faize yatırılmış

Şeffaf oluyor şirketimiz sanki

Hiç kit satış haberi yok. Demek ki toplu alım ihalesi yapan yok.

USD kur bu seviyede iken ihracatın patlamış olmasını ümit
    ediyorum.

Enzim ile ilgili yine bir haber yok.

Fabrika açılışının ve imalatın başlamasının 9 aylık bilancoya girmesini umut etmekteyim. Membran, laboratuvar tipleri, swaplar v s gibi plastik sarf malzemeleri üretecek diye düşünüyoruz fabrikayı. Tam fabrikanın ortasına steril oda kuruluyor idi . Onu ne için kurdular bilmiyorum. Laboratuvar plastik tüpleri için olacağını sanmam . Bilmiyorum...
    İnan seni bazen çözemiyorum kulyutar ...

Herseyi kırk yarıp kırk kullanan senin son gelen kaptaki , elde edilen fonun Xxx rakamın Malatya ili Xxx filan kısmında " Endüstriyel mikyobiyolojik üretim tesisi yapımında " ibaresini görmediğini tahmin dahi etmiyorum.

Mikyobiyolojik üretim tesisi demek bakarsan eğer , net olarak enzim sektöründe kullanılan terimdir.

Israrla orda dolum şişe enjektör aşı yazman kasıtmı yada ısrarmı bilemem ama kapta resmen adam belirtmiş enzim diye

2. IMG_20220813_223325.jpg

Bak burada bahsedilen kısım kulyutar

3. Endüstriyel mikrobiyoloji neymiş
    Ben de yeni öğrendim şimdi

Kesiinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Benim de hayalci ve umutlu bir yapım vardır
    Ama ben teknik olarak hayal kurarım

2019 2020 ye bakıyorum bakıyorum

Bir de şu ana bakıyorum.Teknik olarak tekerrür eder mi diye hayal kuruyorum

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Bakın bakın Ralli oluyor zaten sürekli Bistte değilmi? Rallinin üzerinden 2 yıl geçti. o da zaten Pandemi rallisi idi. Ben 98 deki ralli ile borsaya girmiştim. arada neredeyse çeyrek asır var. 98 den beri borsadayım başka ralli görmedim. Bu rüyamı hülyamı acaba artık uyanmakmı gerek?

Hayır spekler müthiş her şeyi kullanıyor. Bakın sizde bile var bu rüya speklerde bunu biliyor ve Artık düşüşe trade, yatay tradeden sonra son olarak anlık trade yapıyorlar. Niye ? ee balık kaşığa bile geliyor ne atarsan geliyor..

Bende rtalbın dönüşünden beri 2 yıldır söylüyorum herkese her fırsatta bunu ama red edilme görüyorum. Niye çünkü K.y. psikolojisi işte Hülya ve rüyalarını yok ediyorum.. Tabi haklı olanda çok gerçi.. rtalb a 45 TL den girenler ve hala bekleyenler epey olmalı.. Allah onlarada sabır kolaylık versin ne diyebilirim..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Ben de 1989 dan beri borsadayım
    Dipleri ve zirveleri çok gördüm
    Değil mi hisseler sadece rallilerde gidiyor
    Buraya tekrarlanan onlarca grafik formasyon koyabilirim
    Tekrarlanmayan da onlarca grafik formasyon koyabilirim

O yüzden hayal umut diyorum
    Yoksa umut demez kesin derdik
    (Bahsettiğim pandemideki kadar 20 kat gitmesi değil )
    Makul ölçüler

Nasibimizde varsa olur
    Gerisi kim ne derse desin

Kesinlikle yatırım tavsiyedi değildir

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Bakın bakın Ralli oluyor zaten sürekli Bistte değilmi? Rallinin üzerinden 2 yıl geçti. o da zaten Pandemi rallisi idi. Ben 98 deki ralli ile borsaya girmiştim. arada neredeyse çeyrek asır var. 98 den beri borsadayım başka ralli görmedim. Bu rüyamı hülyamı acaba artık uyanmakmı gerek?

Hayır spekler müthiş her şeyi kullanıyor. Bakın sizde bile var bu rüya speklerde bunu biliyor ve Artık düşüşe trade, yatay tradeden sonra son olarak anlık trade yapıyorlar. Niye ? ee balık kaşığa bile geliyor ne atarsan geliyor..

Bende rtalbın dönüşünden beri 2 yıldır söylüyorum herkese her fırsatta bunu ama red edilme görüyorum. Niye çünkü K.y. psikolojisi işte Hülya ve rüyalarını yok ediyorum.. Tabi haklı olanda çok gerçi.. rtalb a 45 TL den girenler ve hala bekleyenler epey olmalı.. Allah onlarada sabır kolaylık versin ne diyebilirim..

6. Bir örnek ismini kapattım
    Rtalb ile karşılaştırılamaz çok iyi şirket

Hülya kuranlara ne olmuş acaba

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7. 2nci de olmuş

Not: Bunda 3ncüsü de oldu
    Pandemide

Sözün kısası

Olacaksa olur

Olmayacaksa biz istediğimiz kadar tırmalayalım nasibimizde yoksa alamayız

O yüzden hayal umut
    Ya olursa
    (Olanlara bakarak)

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Ben de 1989 dan beri borsadayım
    Dipleri ve zirveleri çok gördüm
    Değil mi hisseler sadece rallilerde gidiyor
    Buraya tekrarlanan onlarca grafik formasyon koyabilirim
    Tekrarlanmayan da onlarca grafik formasyon koyabilirim

O yüzden hayal umut diyorum
    Yoksa umut demez kesin derdik
    (Bahsettiğim pandemideki kadar 20 kat gitmesi değil )
    Makul ölçüler

Nasibimizde varsa olur
    Gerisi kim ne derse desin

Kesinlikle yatırım tavsiyedi değildir
    Olmaz değil olurda rallideki gibi Kolay olmaz. İnternette Bir haber kanalında 70 in üzerinde kağıt yüzde 100 prim yaptı diye haber yapılmış ki daha rallinin başlarında ve kağıtlarıda bistteki toplam kağıt miktarının prim yapanlarının o anlık hepsini yayınlamışlar hatta biraz ekside olanlarda var. Bilgi amaçlı baktım bir kaç kez oradaki 200 kağıt sonradan yüzde 100 değil belki 500 ü geçmişti. Yani diyeceğim ki ben itiraf edeyim 98 de çömezlikten dolayı kaçırmıştım, bu rallilerdede kazanamayan normal süreçlerde hiç kazanamaz herhalde..

Birde ben Uzun vade olarak sadece bir kez tam 3 yıl bekledim. Gitti kağıt yüzde 120, seri yaptı. Ama ben hastanede yatıyordum satamadım. Camiş lojistik. İşte şu anda olursa bu şekilde olur ralli haricinde. O da büyük sabır bilgi ve tutarlılık işi.

Ayrıca İMKB veya BIST hep yükselmiş zaten eski birimle şu an 280.000 tl degilmi yaklaşık olarak 98 de 20 binleri görmüştü. Yani hep yükselmiş inişli çıkışlı. İyi güzelde işte o çıkışın çoğu spek çıkışı işte! Yoksa bilirsiniz ki bunu herkes değil çok cüzi kişi kazanıyor çoğunlukta kaybediyor. Bu gerçeğide göz ardı etmemek gerekiyor..!
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 353/503 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •