Sayfa 354/503 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Hikaye de önemli
    Sayın Harleyqueen in bahsettiği fabrika ve enzim i unutmamak lazım

Bir de

Tahsisli sermaye artırımı yapıp ta kazanmayan patron görmedim

Patron 24 tl den ( bölünmemiş hali ) hisse almış
    47 milyon yatırmış
    Bunu biz kazanalım diye yapmamıştır herhalde

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    İnan seni bazen çözemiyorum kulyutar ...

Herseyi kırk yarıp kırk kullanan senin son gelen kaptaki , elde edilen fonun Xxx rakamın Malatya ili Xxx filan kısmında " Endüstriyel mikyobiyolojik üretim tesisi yapımında " ibaresini görmediğini tahmin dahi etmiyorum.

Mikyobiyolojik üretim tesisi demek bakarsan eğer , net olarak enzim sektöründe kullanılan terimdir.

Israrla orda dolum şişe enjektör aşı yazman kasıtmı yada ısrarmı bilemem ama kapta resmen adam belirtmiş enzim diye
    Enzim yazmadığı sürece enzim diyemem.

İnşaallah enzim için atılan bir adımdır

Bu hissede net bir beklenti yazamıyorum. Kap da net belirtmeleri gerek

Gebze fabrikamızda mikrobiyolojik ürünler üretiyor. Fakat içinde enzim yok ( henüz) . Hepsi besiyer sıvı düzeyinde ( şimdilik)
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. 13.5 dan asuzu alıp 300 lira olur, 5.70 den tmsn alıp 50 TL olur dediğimde hayalperest diyenler

Şimdi rtalb 105 olur dediğimde yine hayalperest dediler

Elimin uzandığı eliot 5. Dalga kuramı grafiğine onların hayalî bile degğemez

By made Külyutar
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. Dünya enzim pazarı 8 milyar USD

Ülkemiz yılda 150 milyon USD'lik enzim ithal ediyor

Bu ithalatın %10 kadarını ülkemizde uretsek, yıllık enzim ciromuz 270 milyon lira olur

Evvela ülkemiz, sonrada rtalb kazanır

5. Eğer spekle paralel hareket etme iradesini göstermişsem ki gösterdim bu hep olumsuz şeylerin öncüsü oldu. Zira spekler gerçekten işini eksiksiz yapıyor ve tradeye niyetlensen onun bile önlemini alıyorlar.

Son girdiğim prkab ne çabuk 2 hafta geçmiş.. ben spek kağıdı olarak sağlam diye düşündüm kazanmasam bile kaybetmem dedim ama iki haftada yüzde 2 den fazla malı çıkmış bile!

Yarın benim için daha kritik çünkü prkab tan yüzde 5 zararda olduğum halde bir kağıt çok kötü aklıma girdi. Fakat oldukça tehlikeli yerler buralar hamle yapmak için. İki kez sermayeye doğru düştüm fakat direkten döndüm üçüncüde sermayeye düşersem risk marjim iyice daralır ve bu da hata ve batış olasılığı demek..

Bakalım düşmekte var ani bir çıkısta olabilir. Hele bir yarın seans açılsın. Hareket yapabilirmiyim sadece işlem olarak o bile zor gibi. Bakalım yarın sabah ola hayrola.. kağıdı söylemicem çünkü epey riskli bir yönlendirme gibi olur. Zamanı geldiğinde merak eden olursa söylerim ama burada özelden değil. Ytd.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Eğer spekle paralel hareket etme iradesini göstermişsem ki gösterdim bu hep olumsuz şeylerin öncüsü oldu. Zira spekler gerçekten işini eksiksiz yapıyor ve tradeye niyetlensen onun bile önlemini alıyorlar.

Son girdiğim prkab ne çabuk 2 hafta geçmiş.. ben spek kağıdı olarak sağlam diye düşündüm kazanmasam bile kaybetmem dedim ama iki haftada yüzde 2 den fazla malı çıkmış bile!

Yarın benim için daha kritik çünkü prkab tan yüzde 5 zararda olduğum halde bir kağıt çok kötü aklıma girdi. Fakat oldukça tehlikeli yerler buralar hamle yapmak için. İki kez sermayeye doğru düştüm fakat direkten döndüm üçüncüde sermayeye düşersem risk marjim iyice daralır ve bu da hata ve batış olasılığı demek..

Bakalım düşmekte var ani bir çıkısta olabilir. Hele bir yarın seans açılsın. Hareket yapabilirmiyim sadece işlem olarak o bile zor gibi. Bakalım yarın sabah ola hayrola.. kağıdı söylemicem çünkü epey riskli bir yönlendirme gibi olur. Zamanı geldiğinde merak eden olursa söylerim ama burada özelden değil. Ytd.
    Hakem ile oynayan oyuncu en sonunda kırmızı kartı yer

Spekler bu alemin hakemleridir

Onlarla aşık atmaya çalışma

7.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Hakem ile oynayan oyuncu en sonunda kırmızı kartı yer

Spekler bu alemin hakemleridir

Onlarla aşık atmaya çalışma
    İşte onu anladıkta beklemeye zaman kalmadı.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Kap Bilgi, Murat Güler guler holdingdeki paylarının 5.5 milyonunu icg finansal danışmanlığı satmış. Murat guler bu hisseleri kaç paradan almıştı 3. İle 3.20 fiyattan. Kaçtan satii 3.60 ile 3.67 den cuma günü. Kim aldı icg finansal, icg finansal kimin peki ? Yatırımcının. Bu yapılan hem suç hem ayıptır SPK UYUYORMU , bizim hakkımızı kim savunacak. Adam 1 ayda % 15 kar yazdı.3 lirada aldığı malı 3.60 dan yatırımcının sahip olduğu şirkete sattı. Lütfen herkes heryerde paylaşsın, spk be cimere yazsin.. YETER ARTIK, BU KADAR OLMAZ..

Sayfa 354/503 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •