Sayfa 129/503 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Mafya devletlerinde bu dediklerinle hiç bir kazanç sağlamak mümkün gözükmese de bu dediklerini ayakta alkışlıyorum Şahocuğum. Bir dakika boş bırakmaya gelmez bu tip hırsızları, yoksa daha çok çalarlar.
    Teşekkürler, yukarıdakı elemanda patron ıkı laf söylemekten aciz bana cırlıyor..

2. Adamda borsacılık Baba mesleği olunca yüzde 300-500 karda olunca bizim gibi çekirdekten yetişme borsacıları beğenmez tabi söylem olarak.

Bende kendi hesabımı bilirim. Sonuçta kazandığın paradan bana verecek değilsin.

Yıl olmuş s ır t lan ların gözü hala düşüşe tradede! Genelde para girişi var görünüyor gün sonu takaslarında ama nasıl oluyorsa ilk5 saklama dağılımı düşüyor.! Ben bunun nesine sevineyim neyine güzel konuşayım şimdi?! Adamlar bildiğin mal boşaltıyor.

Ve en kötüsü de Pandemi sonuna kadar böyle düşüşe trade devam eder ve malı verdikleri ile kalırlarsa işte o zaman iyice paçayı kaptırdık demektir! Ki o zaman sizide görürüz.. bakalım hala olumlu konuşabilecekmisiniz?!
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Yahu zeki çocuk , madem güler kurulunda demişya size geri alım yaparım , bedelsiz yaparım ,peki !

1. Hayırdır size bu bilgiyi kurul kararı olmadan alenen verebiliyor ?

2. Güler kurulundaki şifaen yaşanan sohbetinize istinaden dediği rtalb için bedelsizi sence eyleme dökermi , bizim haberimizi yok bu süreçten , size söylemesi ile olurmu sence.

Birde kurul tutanakları çıktıgında şikayet edeydinya maden kap atıldı onlar , ama dur hele yoksa sen hemen kendini özel hissedip 26 dan rtalb ve 3.80 lerden Gülermi aldın yoksa tiyo aldıgını sanıp patrondan.

Keklemiş sizi gelmiş bana carlıyorsun burda

Bir hisseye yatırım yapıyor isen bunun süreci ve kuralı olur , öyle harçlıklarını bağlarsan daha çok ağlarsın ...

Kaldı ki şayet mg denen adam eperki bedelsiz ve geri alıp yapacak ise bunu önce kap ile bildirixek sonra eyleme dökecek.

Hem bu fiyatlardaki rta da o işlere pek girmez sankım .

Sabırlı ol , metanetli ol , efendi ol , sağa sola saldırma please

4. Haklısın da sabır sabır ama çatlattı iyice. Beklemeye devam.

5.  Alıntı Originally Posted by Hasan1908 Yazıyı Oku
    Haklısın da sabır sabır ama çatlattı iyice. Beklemeye devam.
    Tohum, çatlamadan filizi vermez
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6. 🙏Yapacak bir şey yok, beklemeye devam.

7. Gülerın G. kurulunda rtalb için bedelsiz yapacağım, güler içinde gerı alım yapacagım dedı. neredeyse 4 ay' a yaklaştı. bu şekılde yalan soylemek, vaat vermek, hiç bır karşılıgı yokmu, bu kurumlar ne iş yapar.. bu nasıl bır duzen. kımseye hesap vermıyor.

8. % 3 artı yap sonra eksıye getır.. olacak iş degıl.. sabır zorluyorlar..

Sayfa 129/503 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •