Sayfa 349/503 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Peki sayin zor, bugün neden eksi gidiyoruz. En çok gelir getirecek istirqkimizin bilançosu açıklanacak % 1 bile prim yapmıyoruz..

2.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Evet beyler a1 kapıtal ıcın kar tahmınlerınızı alalım, sayın ezel bayraktar ve kulyutar sızlerden oncelıkle beklıyorum.. Hadı bakalım yazın tahmınlerınızı
    ) Sen benim yazdıklarımı hiç okumuyorsun galiba. Ben bunlarla ilgilenmiyorum diyorum hemen her iletimde. Hangi kağıt reel veriye göre hareket ediyorki?! ) Bir silkelenin hülyalardan kurtulun yoksa bu spek o.c. lrı bak bunuda şimdi söylüyorum kağıtları k.y. nın üzerine yıkacaklar.. öyle bir ortam varki bistte spekler iflas etmiş gibi hareket ediyor. Bunu kökten halletmek sanırım en iyi yol. Yoksa bu o.c. spekler 2 yıldır yaptıkları hortumu dahada arttırarak yapacaklar. Yani çok ters bir görüş gibi gelebilir ama yapılabilecek en iyi şey bence borsadan komple bir an önce çıkmak..! Yoksa portföylerimizi sıfırlayana kadar bu hortumu bırakmayacak bu o.c. spekler!

Bak prkab dayım şu an ben dahil herkes düşüşüne hayret ediyor. O c. Ları neyin paniğiyse satış baskısı kurarak her gün gıdım gıdım mal çıkıyorlar. Halbuki herşeyi süper bir de kağıdın..! Tam kafa yemelik.. kafayı yemenin yanında birde batma promosyon u var.. ) sinirden gülüyorum..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Piyasanın neyi fiyatlayıp neyi fiyatlamayacağını bazen kestirebilmek zor.

SPK A1 capitalin sermaye artırımına bile henüz onay vermemiş, neredeyse 9-10 aydır bekletiyor.
    Sebebi nedir?
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Piyasanın neyi fiyatlayıp neyi fiyatlamayacağını bazen kestirebilmek zor.

SPK A1 capitalin sermaye artırımına bile henüz onay vermemiş, neredeyse 9-10 aydır bekletiyor.
    Sebebi nedir?
    A1 kapitqlin arzini geri çekmişlerdir. Aksi halde 10 aydır onaylanması bekliyor olmaz. Seçimden sonraya birakmislardir bence. Yok 10 ay bekleyen bir başka örnek yok..

5. A1 kapital inanilmaz kar açıkladı? Müthiş bir rekor kırmış..

6. Bravo. Çok yakın.

6A kâr: 173.84 milyon TL
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    A1 kapital 6 aylık kar tahminim 162 milyon TL
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7. A1 kapital bu rekor karı ile birlikte mutlaka kar payı ve temettu vermeli..geçmiş yıl karları 350 milyon oldu. İnanılmaz bir kar açıkladı, yıl sonuna kadar bu geçmiş yıl karı 600 milyon olur bu gidiş ile..Hadi bakalım yarın acikla şu kar dağıtım kararını..

8. 2022 nin sadece 6 ayında 75 milyon kar a1 kap. Den gelecek. İnanılmaz bir kar açıkladı istirakimiz olan a1 173 milyon sadece 6 ayda kar açıkladı.

Sayfa 349/503 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •