Sayfa 327/503 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Fransa’da Covid-19 vakaları yükselişte, ülkede son 24 saatte 206 bin 554 yeni vaka tespit edildi.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Süreç belli klasik mg yanıltmadı bizi gene

+5 başla +9 gör +7 göster +2 kapat .

Servet kazansa insan bu hisseden bu adam gene o lafları hakediyor genede aynı karaktere sahip ağa

Hep aynı hareketi yapar da bir günde gelir ki ters hareket yapacağı tutar.Çıkış trendine girdik sanki. Bundan sonra tahtada daha farklı ve yine yatırımcıyı yanıltan işlemler olabilir. Seanslar hareketli, işlem hacimleri iyi , hissenin dipten kurtulma çabaları devam ederken bu fiyatlardan mal alındığını sanıyorum.Bu hareket devam edeceğe benziyor. Son 2 günde bariz mal çekişi oldu.Düşüş trendinde ne kadar mal alındı bilemeyiz. Burda oyalanması bu fiyatlardan satışa mal gelmesiyle alâkalı ,gelen mal azaldıkça fiyat yukarı atar.
    Şahsen izlemeye değer buluyorum ve izlemeye devam diyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Hep aynı hareketi yapar da bir günde gelir ki ters hareket yapacağı tutar.Çıkış trendine girdik sanki. Bundan sonra tahtada daha farklı ve yine yatırımcıyı yanıltan işlemler olabilir. Seanslar hareketli, işlem hacimleri iyi , hissenin dipten kurtulma çabaları devam ederken bu fiyatlardan mal alındığını sanıyorum.Bu hareket devam edeceğe benziyor. Son 2 günde bariz mal çekişi oldu.Düşüş trendinde ne kadar mal alındı bilemeyiz. Burda oyalanması bu fiyatlardan satışa mal gelmesiyle alâkalı ,gelen mal azaldıkça fiyat yukarı atar.
    Şahsen izlemeye değer buluyorum ve izlemeye devam diyorum.
    Ben 11,5 hedefine göz dikti diye düşünüyorum. 7,70 bandını hacimli kırıp üstünde kaparsak yolumuz iyi ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    Ben 11,5 hedefine göz dikti diye düşünüyorum. 7,70 bandını hacimli kırıp üstünde kaparsak yolumuz iyi ytd.
    Belli olmaz ama hem gülerde ve hemde rta da tavan tavan bir yükseliş beklemiyorum. Ama bunun yerine dediğiniz gibi hisse düşerken oluşan dirençleri kıra kıra giden , aralarda düzeltmeler yapan ve daha ziyade tekniğe uyarak oluşacak bir yükseliş bekliyorum.Kısaca zamana yayılarak düşen hisse yine aynı hareketleri bu sefer tersine yapacaktır. Elimizde basit bir hisse yok. Yine biz inşallah diyerek ümit edelim.

5. Bayram ertesi tam bilanco zamanı covit haberleri gundem olursa bir suredir unutulsn Rtl insanlarin radarina girer...İYİ BAYRAMLAR

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ülke bazında haftalık en yüksek Covid-19 vaka sayısı 603 binin üzerinde yeni vaka ile Fransa'da bildirilirken onu 555 bin yeni vaka ile Almanya, 511 bin yeni vaka ile İtalya ve 496 bin yeni vaka ile Amerika Birleşik Devletleri izledi.

Son 24 saatte bildirilen vakalara göre bu sıralama değişmedi. 7 Temmuz Perşembe günü verilerine göre Fransa bir günde 161 bin 265, Almanya 117 bin 732, İtalya 107 bin 240 ve ABD 91 bin 472 yeni vaka açıkladı.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

7. Kıbrıs ve Pakistan gibi ülkeler zorunlu maske kullanımını yeniden gündeme getirdi. Kıbrıs'ta bugün itibariyla kapalı alanda maske kullanımı zorunlu olacak. Pakistan ise iç uçuşlarda maske kullanımını geri getirdi.

Katar'da da Covid-19 vakalarındaki artış nedeniyle kapalı mekanlarda yeniden maske takma zorunluluğuna dönüldü.

8. Prof. Alpay Azap: Yeni varyantta 1 kişi 18 kişiye Covid-19 bulaştırıyor; maske ve HES kodu geri gelmeli

İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, “Maalesef şu anda salgında bir alevlenmeyle karşı karşıyayız. Ülkemizde turistik akımların çok yoğun olduğu bu dönemde bir de bayram nedeniyle kaynaşma olacağı kaçınılmaz. İstanbul’daki aşırı vaka sayısının maalesef Anadolu’ya da yayılacağını söyleyebiliriz, bu sefer ki salgın öncesinden daha yaygın olacağa benziyor "

Sayfa 327/503 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •