Sayfa 141/503 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Hissedqr da guleri savunuyor ya , daha nu diyarda ne dost bilinir ne düşman. Gayri durulmaz buralarda artık. Dünya çok kötü bir yer çok kotu

2. Bu gün tatil günü ve senaryolardan gidelim.Çünkü en önemli rasyo, patronların aklından geçeni okumadır. Bunu ne kadar doğru yapabilirsek borsada kazanma şansımız o kadar artar.

Önceki bir yazımda RTA için ortaklıklar kurabilir diye yazmışım .Tabiidir ki olmaz diye bir şey yok her şey mümkündür .Ancak patronun şu anda , ne bir ortaklık ve ne de RTA yı elinden çıkarmak gibi bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum.

RTA patronun 1 numaralı şirketi,gözbebeği ve eseridir.Hatta satış veya ortaklıkla ilgili gelmiş olduğunu düşündüğüm teklifleri reddettiğini düşünüyorum.

Hatta daha ileri bir tahminde bulunarak ,A1 Yaşam ile ilgili ortaklık proje teklifleride gelmiş olabilir. Burada simens etkisi olabilir.Bunlarda kabul edilmemiştir.
    Eğer böyle olmuş ise patron haklıdır.Şu anda gelen teklifler ancak şirketi ucuza kapatma teklifleri olabilir.

Patronun düşüncesi bana göre RTA yı geldiği bu seviyeden daha yukarılara taşımaktır.Bu amaca istinaden elbette düşünceleri vardır.
    Bu sebeple A1 Capital arz onayı gelse bile ya vazgeçecek ya da RTA dan ziyade gülerdeki hisselerden bir kısmını arz edecektir.
    Bu arzıda şu anda zamansız olarak görüyorum. Şu ortamda arzdan beklenen fayda sağlanamayabilir. Tabiiki kendileri daha iyi bilirler.

Şu anda, paradan ziyade yapılması gereken, RTA yı küresel arenaya ve dolayısıyla milyar dolarlara varan piyasa değerlerine taşıyacak adımları atmaktır.

Daha öncede belirttiğim gibi, değişik kategorilerde arge birimleri kurulmalıdır.
    Bu amaçla şayet ortaklıklar kurulacaksa ,şirkete teknolojik katkı yapabilecek Genz bio değerinde ve onun gibi geleceği olan firmalarla bir araya gelinmelidir.

Patronun A1 girişimleri de iyidir .Tabiiki yapılacaktır. Bunlarda bir araçtır.Ama bu yatırımların hiçbirisi RTA ya verilecek önemin yerini tutamaz.
    RTA ya bu günden itibaren yapılacak yatırımların karşılığını , RTA hem şirket sahibine ve hemde yatırımcılarına katbe kat geri verecektir.

RTA yı bu seviyelere getiren Murat Beyin RTA yı bırakmaktan ziyade büyük düşünerek hareket edeceğini ve aklından geçenlerin bunlar olduğunu tahmin ediyorum.

3. az önce giriş yaptım hayırlısı bakalım.inşallah üzmez

4. Şahsen ben de bu fırsatları kaçırmam abi. Ufak ufak atalım bakalım. Muratçığım sabırlı insanları sever.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şahsen ben de bu fırsatları kaçırmam abi. Ufak ufak atalım bakalım. Muratçığım sabırlı insanları sever.
    86-76-66 komple girdim.hissedarxd abim.

6. valla ben murta tan daha sabırlıyım.8 ay bekledim AKFGY de ama istediğimi fazlasıyla aldım.şimdi RTALB de bu fiyatın sonuna bir 0 koymadan satmam.inşallah herkes kazanır.

7. Fatma Girik hakk'a yürümüş. Mekanı cennet olsun.

Bir replikte "hazır yaşıyorken iyilik yapın çünkü ölüler iyilik yapamaz" diyordu. Duydun değil mi Muratçığım ?
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Yatırımcılar da şöyle bir söylem oluyor.
    "Abi buraya da indirmez çok ucuz dadanırlar."
    Benim anladığım bu adam için ucuz pahalı kavramı yok.
    istediği yere kadar indiriyor çünkü karşısına çıkacak adam yok diye düşünüyorum.
    Piyasa da büyük söz sahibi..

Bundan sonra çok hayırlı değil gibi gözüküyor.. ytd

Sayfa 141/503 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •