Sayfa 499/503 İlkİlk ... 399449489497498499500501 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Dün akşam kapanışta bir şeyler oldu.
    Her an patlayacak bir volkan görüntüsü var. YTD.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Muhtemelen artk hazır
     Alıntı Originally Posted by odi Yazıyı Oku
    20 li rakamlara henüz hazır değil gibi...
    Birilerinin keyfini bekleyeceğiz.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 15 altına inermi acaba alıma buralardan başlamak mi lazım. Pandemi şu an gundemde değil ama. Kasım ayindan sonra gündemden düşmeyeceggi kesin gibi. Yurtdışı aşırı yogun yeni varyant. Almanya İngiltere ABD ..bizzat tanıdıklarım aracılığıyla haber aliyorum.. Kasım ayı gibi burada da patlak vercektir..umarım olmaz ama görünen o gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    15 altına inermi acaba alıma buralardan başlamak mi lazım. Pandemi şu an gundemde değil ama. Kasım ayindan sonra gündemden düşmeyeceggi kesin gibi. Yurtdışı aşırı yogun yeni varyant. Almanya İngiltere ABD ..bizzat tanıdıklarım aracılığıyla haber aliyorum.. Kasım ayı gibi burada da patlak vercektir..umarım olmaz ama görünen o gibi.

16 altına düşmesi teknik olarak düşüş eğilimini gösterir.buralardan yükselirse güzel bir yerlere gidebilir. benim beklentim yükselmesi yönündeydi ama Türkiyenin covid konusunda yokmuş gibi davranması şirkettende bir iyi bir haber gelmemesi umut bırakmadı bende pek artık tekniğe göre bakacağım hayırlısı diyorum.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp yazdıklarıma göre al-tut-sat yapmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    16 altına düşmesi teknik olarak düşüş eğilimini gösterir.buralardan yükselirse güzel bir yerlere gidebilir. benim beklentim yükselmesi yönündeydi ama Türkiyenin covid konusunda yokmuş gibi davranması şirkettende bir iyi bir haber gelmemesi umut bırakmadı bende pek artık tekniğe göre bakacağım hayırlısı diyorum.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp yazdıklarıma göre al-tut-sat yapmayınız.
    İyiki almadım . Bu 10 liraya kadar soluksuz düşer , tecrübeme dayanarak. Adam vurgun yapıyor resmen kydan. Kovid kullanıp. Umarım kovid olmaz bu kansizlarda milleti daha fazla soymazlar, Türkiye işte, tıpkı bunlar İsrail'in Filistin'e yaptığını murat güler ve benzerleri de ky yapıyor. Uzak durmak en iyisi. Tr de hisse alınmaz . Dolar al Euro al kafan rahat edersin . Diğer türlü paranı hırsıza yedirirsin. Vazgeçtim borsadan bunlar sayesinde

6. Teknik olarak çanağın kulpunu yaptı.Screenshot_2023-10-15-22-05-46-725_com.facebook.katana.jpg

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    İyiki almadım . Bu 10 liraya kadar soluksuz düşer , tecrübeme dayanarak. Adam vurgun yapıyor resmen kydan. Kovid kullanıp. Umarım kovid olmaz bu kansizlarda milleti daha fazla soymazlar, Türkiye işte, tıpkı bunlar İsrail'in Filistin'e yaptığını murat güler ve benzerleri de ky yapıyor. Uzak durmak en iyisi. Tr de hisse alınmaz . Dolar al Euro al kafan rahat edersin . Diğer türlü paranı hırsıza yedirirsin. Vazgeçtim borsadan bunlar sayesinde
    Ben bunu geçen hafta yazdığımda sanırım 17 lira üzerindeydi, şu an 13 lira , dediğim gibi 10 lira altına soluksuz iniyor. Bu ülkede tukasin sahipleri okullu kardeşler, ve murat güler gibi soyguncular oldukça hükümet te bunlara göz yumdukca çıkar ilişkileri muhakkak vardır , bu devran böyle sürer gider, insanları soyarlar kanuna uydurup. Malesef düzen bu şekilde kurulu.

8.  Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    Teknik olarak çanağın kulpunu yaptı.Screenshot_2023-10-15-22-05-46-725_com.facebook.katana.jpg

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çanağın sapını aldinmi eline Dr .

Sayfa 499/503 İlkİlk ... 399449489497498499500501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •