Sayfa 414/503 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Son 3 günün en yüksek kapanışı 13.20 idi

Bağlı ortaklıklarımızin satışı tetikledi kabusu

15.48 den 11.59 a indik 4 gün içinde

3 günü bugün telafi ettik.

Diğer yarısı yılın ilk gününde inşaallah telafi olur ve 15.48 üzeri kapatırız nasipse
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. A1 kapital den Özel alım emri ile 12,35 den 2 milyon adet Global menkul hesabına satış yapıldı. hisse fiyatı 13 tl.lerde iken

3. 2 milyon adeti alanın ismi belli mi?

Yabancı müşteri mi, yabancı yada yerli şirket mi, yoksa tanıdık biri mi? . Ümit Fırat baya bı birc almıştı rtalb dan ,24 milyon mu neydi hatirlayamadim. O almış olabilir mi

Bı film olduğu belliydi düşüşte.

2 milyon günlük hacmi olan bir tahtada 2 milyon adet hisseyi 2 tavanda belki alırsın.

Hayırlara vesile olsun özel Emir

Beyin fırtınası yapalım

Kim aldı?

Siemens değildir herhalde
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. Herhalde toplu mal alan kişi yada kişiler korona gelişmelerini satın alıyor.Zira Çin de durum eskiye dönüş yolunda.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Uluslararası emsallerinin Çeyreği fiyatında değeri var şu anda rtalb 'in.

Aklıma geçenlerde ki yazdıklarımız geldi

Stratejik konumumuz, nakliye bedeli ödeyen ve hassas taşınması gereken enzimin üreticilerini ülkemize yatırım yapmaya sevk edebilir.

Yeni fabrika kurmak maliyetli ve zaman isteyen bir süreç.

Sıradan bir yatırımcı işi değil bu alım. Yatırım amaçlı uzun vadeli bir alım bu diye düşünüyorum.

Sektör olarak bioteknoloji şu anda en gözde 3 sektörden biri Dünya'da.

Bilemiyorum. Sanki bu özel emirle akımların devamı gelecek gibi hissediyorum.

İnşaallah şu imtiyazlı %1 hissemizide alan biri çıkar .

Eğer brüt takas olmasa idi , özel emir sonrasinda tahtaya açıkçılar dadanirdi, algoritma robotlar cirit atar ve çarşı karışırdi . Önce açığa işlem yasaklandı, sonrasında brüt takas oldu . Ve akabinde özel emir... Nakış gibi işliyor mübarek))

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında EPLAS.E, KRSTL.E, RTALB.E ve YGYO.E paylarında 29/12/2022 tarihli işlemlerden (seans başından) 27/01/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (açığa satış ve kredili işlem yasağı tedbiri) brüt takas tedbirinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

Ceza almak için yapılmış bir hareketti sanki bugün kü yüksek volalitil hareket. Geçen ki harekette aynı böyle idi hop açığa işlem yasağı geldi.

Öyle bir ceza geleceğini bile bile kim kendi ayağına kurşun sıkar ki?

Yada dışardan biri mi yapıyor bunları?

Bı sapigimız eksikti tahtada))

Bu film dönüyor belli .. umarım şer olan hayra dönüşür inşaallah

Niye tahtayı açığa işleme kapattirmak istenirki?

Brüt takas yasağı talep eder gibi işlem oldu tahtada
    Şer sandığımız hayr oldu inşaallah

7.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    12 liranın altına 35 bin adet satılarak 40 kademe düştü. hissemiz. 15 kademesinin toplaminda 100 lot dahi satış olmadı.

Suç tahta yapıcı da... Alt kademeler o kadar boş olursa, biri çıkar ve 50 bin adetle taban yaptırır..

Tabi tahta yapucinin satışı degilse bu saçma hacimsiz düşüş

Belki de aktif al verecekti biri, yanlışlıkla sat tuşuna bastı

Bilemiyorum...
    1.2 milyar TL değer olan bir hisse , 1 milyon liraya taban yiyerek 120 milyon lira değer kaybetti bir an . Akıl ile izahı yok bugun ki düşüşün.

SPK aramıştır satan aracı kurumu, ne oldu da aktif verdiniz malı ,diyerekten.

Müşteri yanlış tuşa basmış der, yada o satan kişi ceza yer ,

Derinliği görmeden aktif satan biri de olabilir

Herşey olabilir

Akşam artı kapatmadigi sürece, bugünün korkusu epey bir süre devam eder

Toplamak isteyen, 17 TL üzerinden alım yapsin. Bu seviyelerden gördük işte, ky mal vermiyor. Ne verecek zaten , ky zararda bu tahtada

Hisse çakılı sabit büyük portföylerden mal almak istiyen varsa, o portföyün sahiplerine gidip konuşsun. Böyle vur aşağı al yukarı gıdım gıdım mal alınmaz

E
    Gidip konuştu ve 2 milyon adet aldı bugün, her kim ise))

8. Uzun vade hissesi RTA

Geçmiş sayfalarda güzel bilgiler var

Akıl süzgecinden geçirip, teknik ve temel verilere bakıp, sektörün durumunu inceleyip, haber akışını takip ederek ten alınmalı her hisse

Borsa bir oyun değil., Yatırım aracıdır.

İyice incelemeden hiçbir hisseye alın terinizi yatirmayin

Hele ki tüyo muhabbetleri ne hiç girmeyin

Yeni yılın ilk gunlerinden bu sayfaya gelecek olan yeni borsa yatırımcıları için yazdım bu naçizane uyarıyı.

Hiç kimsenin analizinede güvenmeyin. Ben kendi analizime güvenmiyorum

Sayfa 414/503 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •