Sayfa 444/503 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Tavancılar çıktı meydane
    hepsi birbirinden merdane
    Altta kaldım diye erinme
    Üste çıktım diye gerinme!
    bu meydan ....... meydanı
    ,,,,,,,, de var ,,,,,,,,,, yenmekte!

O olsa bu olsa yok şu kadar milyar bunları hiç hesap etmeye gerek yok. Öyle olsaydı Sabancı / Koç hisseleri bedava derdik

A1 geçmiş yıl kari ile 2022 karını dağıtacakmı? (burası çokomelli) Ancak bu şekilde RTA nın ve Glr in kasası para görecek onun dışında özsermaye hesabı yapmak fasa fiso. A1 in hisse değeri isterse 100 katına çıksın RTA ve GLR finansallarına
    hiçbir katkısı olmaz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Tavancılar çıktı meydane
    Altta kaldım diye erinme

O olsa bu olsa yok şu kadar milyar bunları hiç hesap etmeye gerek yok. Öyle olsaydı Sabancı / Koç hisseleri bedava derdik

A1 geçmiş yıl kari ile 2022 karını dağıtacakmı? (burası çokomelli) Ancak bu şekilde RTA nın ve Glr in kasası para görecek onun dışında özsermaye hesabı yapmak fasa fiso. A1 in hisse değeri isterse 100 katına çıksın RTA ve GLR finansallarına
    hiçbir katkısı olmaz.

sayın ozmen ne güzel pişmiş aşa su kattınız
    bırakında sevinelim biraz yahu
    A1 kapital önce bir arz olsun karını da dağıtır merak etmeyin
    sonuçta gurubun ortakları değil mi?
    herşey sırayla

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    hemen hemen ortaklık payları aynı gibi
    Dün yayınlanan izahňame de yazıyor
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    hemen hemen ortaklık payları aynı gibi
    Oran kurarsak RTA payları ile glryh payları arasında, rtalb 2 misli daha ucuz
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. RTA 'nın payının arz edilmemesine sevindim. Altın yumurtlayan tavuğu kesmiş gibi olacaktık eğer sahibi olduğumuz A1 paylarını arz etseydik.

Arz öncesinde satılan 8 milyon adet RTA hissesinin nereye gittiğini de öğrenmiş olduk , brüt takası başımıza bela edenin cebinde şimdi o hisselerimiz. Kimse günlük trade yapamadı 1 ay boyunca, .. 15.48 den başlayan ve 9.84 e inen düşüşte , krediyle mal alanların hepsinin malı aracı kurumu tarafından satıldıgina inanıyorum koruma oranı bozulduğu için. Çok absürd kademe boşlukları nedeniyle yatırımcı ürktü tahtadan son 2 hafta.

6 milyar lira olsun A1 kapitalin degeri borsa da. Benim ozkaynagım 3 milyar liraya yükselsin 2023 yılında. Bu da eder reel değerin 30 TL olması.

Arz hayrlı olsun cümleten tüm hissedarlara

Payımızı arz etmediği için şirket yönetimine teşekkür ediyorum
    A1 life da ı arz etmeyi öneriyorum .

Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Tavancılar çıktı meydane
    Altta kaldım diye erinme

hiçbir katkısı olmaz.

sayın ozmen diyorsunuz ki bu haberin hiç etkisi olmaz

7. Tamam bizim şirkete hiçbir faydası yok bu haberin. Hepsi güler in. Ayda yılda bir haber gelmiş onu da ...
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Bu arada ınanılmaz bır degerleme gelecek . 5 mılyar a1 kapıtalın degerı olsa % 66 sı guler holdıngın . buda guler payı 3 mılyar eder. 3 mılyarı 120 mılyon olan guler holdıng sermayesıne bolersek sadece bakın burası onemlı 25 TL DEFTER DEGERI a1 kapıtalın halka arzından gulerın defter degerıne gelecek. uzerıne 2022 .4 çeyrek karı ıle 10 tl de guler holdıngın kendı defter degerını koy ettı 35 tl defter degerlı guler holdıng..ve şu an guler holdıng 10,5 fıyattan ıslem goruyor. ayrıca kasasına a1 kapıtalan en az sadece % 20 halka arz ettıgı ıcın 1 mılyar gelır. 1 mılyarda ksasıında nakıt var ettı 2 mılyar a1 kapıtalın sermayesı.. ve bu a1 halka azr olsun en kotu altını cızıyorum bence en kotu 10 tavanı var .. bu degerlemeyıde koyun. yanı acıkcası yarın ve sonrakı gunler sureklı tavan olması gerekır bence.. ıtırazı olan yazsın..
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. El mi yaman , Bey mi yaman ..

Eksi kapatmaz isek bunu bugün görecegiz

Malum şahsında Şahodan farkı yok , insanın sevincini kursakta bırakıp.. ortama sçvrir birden böyle tipler..

Sayfa 444/503 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •