Sayfa 445/503 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sayın ozmen ne güzel pişmiş aşa su kattınız
    bırakında sevinelim biraz yahu
    A1 kapital önce bir arz olsun karını da dağıtır merak etmeyin
    sonuçta gurubun ortakları değil mi?
    herşey sırayla
    Benim soylemlerimde fiyat veya tavan tavan gibi kelime yok. Çok yanlış hesap yapıyorlar. A1 in şişirilmiş geliri var. Sürekliliği yok. Buyuk bolumunu RTA dan faiz ile borc olarak aldığı nakit 300 milyon TL ve RTA lehine bankalardan çekilen krediler ile hisseler alıp bunu 800 milyon yapmış.
    Hangi aracı kurum hisse senedi alıp kar yazıyor bi bakın bilancolarina. Yonetim Kurulundakiler RTA yi ne zaman görecek merak ediyorum. RTA nin kasadaki nakiti A1 e verilerek hiç edildi. Bu defa döner ekmekte kurtarmaz

Tavancı arkadaşlar ne zaman cigirtkanlik yapsa mal geciriyo spekler. Umarım bu defa ters köşe yaparlar da seviniriz. Sizde 2 kat sevinirsiniz

.

Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Benim soylemlerimde fiyat veya tavan tavan gibi kelime yok. Çok yanlış hesap yapıyorlar. A1 in şişirilmiş geliri var. Sürekliliği yok. Buyuk bolumunu RTA dan faiz ile borc olarak aldığı nakit 300 milyon TL ve RTA lehine bankalardan çekilen krediler ile hisseler alıp bunu 800 milyon yapmış.
    Hangi aracı kurum hisse senedi alıp kar yazıyor bi bakın bilancolarina. Yonetim Kurulundakiler RTA yi ne zaman görecek merak ediyorum. RTA nin kasadaki nakiti A1 e verilerek hiç edildi. Bu defa döner ekmekte kurtarmaz

Tavancı arkadaşlar ne zaman cigirtkanlik yapsa mal geciriyo spekler. Umarım bu defa ters köşe yaparlar da seviniriz. Sizde 2 kat sevinirsiniz

.
    umarım bu defa tersi olurda seviniriz

3. Kim satıyor ?

Kaç lira kazandın da satıyorsun ki

Yine reel değil tahta

Yine Ali Cengiz

Sıkıntı Yok... Buradayız ve bir yere gitmiyorum

Dilediğin gibi algı kur. Biz bu filmi izledik önceden
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

sabah alanlarda satamıyor brüt takasta çok ilginç amaçları ne yalnız gülere göre daha güçlü duruyor

40 ları 2 defa denedi direnç var bakalım 3.denemesinde geçebilecek mi?

bu sefer oldu işte tavan
    hadi hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    RTA, dibinden %80 uzakta
    Güler ise %400 uzakta

Hangisi daha az primli ise, bu haberden o hisse daha olumlu etkilenir diye düşünüyorum
    hipotezinde haklı çıktın gülere göre daha sağlam ve istekli durdu
    tebrik ederim

derinlik görebilen var mı kaç lot var tavanda acaba ?

Sayfa 445/503 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •