Sayfa 453/503 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Kulyutar sendeki hayalin umudun veya beklentilerin yarısı bende olsa şuan fakirdim

Bazen gerçekleri görmek gerek reis ..

Olmuyor , belkide olmayacak denilen durumlar bunlar.

Karakterden yoksun zaat elini çekmedikçe nefes alıp hareket edeceğini pek sanmıyorum..

Umarım dileklerin bir bir gerçekleşir syn kulyutar....

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Secimin sonucu belli... Tek aday var gördüğüm kadarıyla. ..

Koalisyon döneminde borsa iflas etmişti. Ekonomi batmıştı. Aracı kurum aramıştı, %7500 faiz ile overnight yapar mısın demişti , hiç unutmuyorum. Sala gibi, %7500...

Eğer olur da 6 ortaklı bir Cumhur seçilirse, kar zarar bakmadan satarım hisseleri. Bir evde 1 reis olur. Her kafadan ses çıktığı dönemlerde, havada uçuşan anayasa kitabını, fırlatılan yazarkasayi, bankalar iflas edince kendini yakanları dün gibi hatırlıyorum. Siyasetten anlamam, bildiğim tek şey , bu ülkeye koalisyon yaramıyor. Ardından post modern darbe bile olmuştu. Bir gecede USD iki kat oldu, sabah uyaninca intihar edenler oldu. Hissemi saatmmam asla, ta ki geçmişte gördüğüm yaşadığım dediğim olaylar yaşanmadikca

Yarın muhtemelen hissemiz , brüt takastan çıktığı için bu 11 üzerine kolayca atar diye düşünüyorum

Bana sorarsan, bu hafta 15 lira üzeri kapatmamasi için bir sirunu yok

Lakin 3 senedir sorunu yoktu ve 3 senedir 15 lirayı boşver 14 lira üzerinde tutunamadı 2 günlüğüne

Yeni hafta, yeni Umut

Hwrzeyin hayırlısı olsun
    hoca bu yönünü karıştırdı galiba 11 üstüne atacağına 10 altına gidiyor bişey yap

3. Bugün 10.92 ye 30 bin adet alışls pırrr diye ucunca tahta, baktı ki önü açık , hemen vurdu yine kafaya tahta yapıcı

Bi bıraksalar, coin gibi yükselecek hisse

Yükselmesi istenilmiyor

Niye istenilmiyor bilmiyorum
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Bugün 10.92 ye 30 bin adet alışls pırrr diye ucunca tahta, baktı ki önü açık , hemen vurdu yine kafaya tahta yapıcı

Bi bıraksalar, coin gibi yükselecek hisse

Yükselmesi istenilmiyor

Niye istenilmiyor bilmiyorum
    30 değil 100 bin adet. Ara ara böyle süpürmeli.

Ortak pay satışının yapıldığı bir hisse hemen gitmez. Genelde 1 e 1 yapar diye okumustum bir ara. Hemen gitse ne düşünürdük? önce Şaho buna itiraz eder 15 den sattılar hisse 30-40 oldu Guler 100 m. TL zarara uğradı derdi.

15 lerden kac m adet geçildi?
    O lotlar yeni sahiplerine devredilmedikçe yükseliş zor gibi Bir hikaye de yazılmalı artık kac yıl oldu çöldeki bahtsız bedevi yaptı yatırımcısını

.

5. Endex ilemi gittin de endex ile düşersin be .. ... demezlermi adama ..

Diyorum valla ben

Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Endex ilemi gittin de endex ile düşersin be .. ... demezlermi adama ..

Diyorum valla ben
    endeksle ilişkisi olmadığı gibi bu tür kağıtlar sportif kağıtlar gibi puslu havayı sever
    bir sürpriz yapıp tavana bile yapıştırabilirler
    şaka şaka
    bakarsın oluyormuş
    bunlar anca gülerle birbirlerine bakar dururlar
    bugün de güler daha sağlam duruyor gibi
    fiyatlarını eşitleme gibi bir gayretleri var sanki

7. Neydi o gofletin adı tarafını seç diye reklamı vardı , ona benzedi bu iş tibix miydi neydi .

Günaydın millet

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 453/503 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •