Sayfa 472/503 İlkİlk ... 372422462470471472473474482 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Sıfıra kadar da yolu var diyebilirsiniz.. bence yok saçmalık
     Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    neden aşağısı yokmuş 5.60 a kadar yolu var
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu hissede sacmalık arıyoruz öylemi )))

3. A1 in % 43 RTA %44 GLR olmak üzere %87 si halka açık şirketlerin elinde? ICG dekileri de sayarsak %96 si falan yapıyı sanırım.

Peki halka arzdan elde edilecek geliri nerede kullanacaklar? Tekrar A1 e yatiracaklar.

GLR ve RTA ya faydası olmadığı gibi zararı olacak bu işin %44 den %30 lara düşecek ortaklık payları.

Bu saçmalıklara artık biri dur demeli. SPK gelin lan buraya ne yapıyonuz kitapsız lar aq rum demeli

Siemens Genz bio noldu Kulyutturan paşinyan Ümit Fırat aldı gitti. Adam bedavaya şirket sahibi oldu. Binayı nakit alıp senetlerle A1 yaşam i verdiler karlı iş.

Hayvan sağlığından da çekildiler.

.

4.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Sıfıra kadar da yolu var diyebilirsiniz.. bence yok saçmalık

sizce kaça kadar saçmalık olmaz mesela 15 iyimi yada 25 olabilirmi yoksa 3 basamaklımı olck dersiniz ben arttırıyorum 4 basamaklı olacak

5. Bana cevap vermeye zahmet etmeyin. Kendi fikrinizi söyleyin. İnvesting forumu değil burasi
    sizce kaça kadar saçmalık olmaz mesela 15 iyimi yada 25 olabilirmi yoksa 3 basamaklımı olck dersiniz ben arttırıyorum 4 basamaklı olacak

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bana cevap vermeye zahmet etmeyin. Kendi fikrinizi söyleyin. İnvesting forumu değil burasi

size cevap vermiyorum uçacak kaçacak diye milleti ümitlendirmeyin hayallerinizle diyorum varsa elinizde bizim bilmediğimiz bir veri yada kap haberi bizde bilelim diyorum .şuan sizin mesajınızdan alan birisi en az yüzde beş zararda olurdu.burası temenni paylaşma yeri değil bilgi paylaşımı için siz yükselecek dediniz bend e5.63 olmaması için ne veriniz var dedim. olay uçacak kaçacak diye üfürmekse ben 3 basamaklı bekliyorum yetmez hatta 4 basamaklı olacak olmadı 2 yede düşebilir ama onu bilemem ben çünkü borayı temenniyle oynuyorum hiçbir veri yorumluyamam

7. Düşme olayı kağıtlardan kaynaklanmıyor.. Viop ta kurgu var makas kapatmak için borsaya veriyorlar. Her kağıt lese döndü buna özel değil.
    size cevap vermiyorum uçacak kaçacak diye milleti ümitlendirmeyin hayallerinizle diyorum varsa elinizde bizim bilmediğimiz bir veri yada kap haberi bizde bilelim diyorum .şuan sizin mesajınızdan alan birisi en az yüzde beş zararda olurdu.burası temenni paylaşma yeri değil bilgi paylaşımı için siz yükselecek dediniz bend e5.63 olmaması için ne veriniz var dedim. olay uçacak kaçacak diye üfürmekse ben 3 basamaklı bekliyorum yetmez hatta 4 basamaklı olacak olmadı 2 yede düşebilir ama onu bilemem ben çünkü borayı temenniyle oynuyorum hiçbir veri yorumluyamam

8.  Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    yüzde beş demiştim ya yukarda yüzde 7yi geçti siz konuştuğunuzdan beri düşüş.ama bu hafta uçacak bekliyoruz çünkü siz öyle dediniz.

Sayfa 472/503 İlkİlk ... 372422462470471472473474482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •