Sayfa 474/503 İlkİlk ... 374424464472473474475476484 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Olur mu 105 bilemem

Benim hedef orası..

O gün gelene kadar alım yapmaya devam ederim her ay maaştan kalan para ile

6.50 den alırım, 5.50 den alırım.. 1 liraya düşsün yine alırım

Stratejim sürekli alım yapmak yönünde. Hiç satmadan almaya devam ederim

Sektöre ve şirketin nakit gücüne güveniyorum. Mülkü ve taşınmazı var, masa sandalye şirketi değiliz. O fabrika da kimyasal herşey üretilir

Olursa olur, olmazsa yapacak birşey yok. Başaramadım der sineye çekerim..
    hayırlısı inşallah başarırsın.çünkü 3yılın ardından bende sizin gibi yapıyorum ve sadece geçen ay bir sürü halka arz enerji hissesi kaçırdım zaten bizim 3 yıllık zararı en az 3 basamaklar paklar ama ben artık ümitsiz bakmaya başladım.

2. Gitmemesi için ne gerekiyorsa onu yapıyorsunuz 🙂

3. Sen mi basaramayip sineye çekeceksin. Troller iyi pazarladiniz hisseyi. Hersey ortada... Bu hissede tek lotun yok senin. Trollüğün yanında ek görev vermişler size boşa vakit geçirmesin arada borsadan ve Kriptodan vatandaşı soyup soğana ceviresiniz diye.

Başardınız tebrikler.

Seçimi alırlarsa madalya takacaklar bu tiplere. Ya almazlarsa orasını kendi düşünsün... Hayal gücün geniş nede olsa

.

4. Seçimi bekliyor hissemiz

Seçimi cumhurittifaki kazanırsa, A1 kapital arz olur ve rtalb ise şu son ihalesini aldığı nükleik izolasyon sıvısı ve makinesi işinden Türkiye çapında iş alır diye düşünüyorum
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Seçimi bekliyor hissemiz

Seçimi cumhurittifaki kazanırsa, A1 kapital arz olur ve rtalb ise şu son ihalesini aldığı nükleik izolasyon sıvısı ve makinesi işinden Türkiye çapında iş alır diye düşünüyorum
    yani bizim cumhur ittifakınımı desteklemememiz lazım uçuşa ıkmak için. adama sorarlar 3 yıldır bizi kim yönetiyorduda biz geri geri gidiyok bu neden şimdiye kaar dediklerini yapmadı diye.neyse bundan sonra siz cevap vermiyeceğim olayı siyasete bile döktüğümüze göre bişey demiyom artık.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Kim kazanırsa kazansım murat gemisini yüzdürür, paranın satın alamayacağı çok az şey ve kişi vardır.
    Another day in paradise

7.  Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    yani bizim cumhur ittifakınımı desteklemememiz lazım uçuşa ıkmak için. adama sorarlar 3 yıldır bizi kim yönetiyorduda biz geri geri gidiyok bu neden şimdiye kaar dediklerini yapmadı diye.neyse bundan sonra siz cevap vermiyeceğim olayı siyasete bile döktüğümüze göre bişey demiyom artık.
    Profesyonel bakış açısı diyelim..
    Objektif bakıyorum.

Malatya arazisi, depremde belediyenin emrine sunulan fabrika, yapılan bağışlar, il başkan yardımcısının fabrika müdürü olması, yapılan deprem bağışı v.s v.s
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

8.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Kim kazanırsa kazansım murat gemisini yüzdürür, paranın satın alamayacağı çok az şey ve kişi vardır.
    Her iktidarın desteklediği işadamları hep olmuştur cumhuriyet kurulduğundan beri.

Gerçi dediğin doğru... Şimdi bu enzim bulunsa, hangi siyasi irade reddeder ki, yok ille de dışardan alalım demez herhakde kimse.

Siha ve togg ve hatta atak helikopteri fabrikasın yada roketsanin ürettiği füzelerin fabrikasını ı bir kez bile ziyaret etmeyenlerin sözünün geçtiği ittifaklar kuruldu ... Biraz düşünceliyim bu konuda... Endişelerim var.. umarım yanılırım.

Memleket için hayırlısı olsun sonuçlar ...
    Ömrümüz it köpek kovalamakla geçti. Zoruma gidiyor PKK bayraklarını ve sloganlarını seçim mitinglerinde görmek.

Umarım korktuğum başımıza gelmez... ..siyasi kazanımlar , bir karış vatan toprağından daha mühim değildir

Tanrı Türk'ü ve Türkiye'yi sevenleri korusun

Sayfa 474/503 İlkİlk ... 374424464472473474475476484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •