Sayfa 257/503 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sanki bu sefer farklı..
    88 milyon hacim..
    Hsbc aldığını vermedi..mal boşaltma yok..
    Yarında yüksek volalite devam edecek gibi..
    Yarın perşembe ve bülten günü..
    Bu hacim dibinden kalkış işaretimi yoksa içeriden bir haber mi sızdı göreceğiz..
    Siz hissedekiler HİSSİZLEŞMİŞ olabilir belki artık adımları tarafsız bakamayabilirsiz..ancak ben bu takas bu hacim ve bu grafikte bugünün sıradan bir gün olmadiğını öngörüyorum..
    Dipten dönüşteki sinerjiyi yakalamak gerekir..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne dedim..ne dedim..
    Resmen haberi kokladım..
    %132 bedelsiz..
    İçeriden haber sızmış..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hayirlisi olsun bugunden sonra neler olacak bakalim

3.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    İyide külyutar sabah 1k alan aksam kapanış öncesi sattıysa

15.700 - 17.200 : kalır cebine 1500 TL para ..

Bunu 2 yıldır gün içinde 50 kurus ve katlarına yapsa veya yapsak , 20 yıl beklesen alamayacağın para kazanılır.

Eperki uzun vadeci yani yatırımcı düşünen patron veya speği kimse o direk düşüşte vurur yukarı derizki keriz sirkeledi vay be .

Suan keriz tutuyor sadece , oda biz oluyoruz
    İsteyen alır, isteyen satar...

Ben alır yatarım. Al SAT profesyonel işidir. Ekonomi profesörlrri dahi al sat dan en sonunda battı. Ben beceremem trade etmeyi. Satyigim an yükselir ve geri alamam , .. aldığım an düşer, tekrar satmam. Uzun vadeciyim bu sebeple

Trade mantığı yüzünden tahta bu hallerde zaten.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. 15.06.2020 tarihli açıklamamızda da belirttiğimiz üzere, FDA EUA'da (Acil kullanım Onayı Listesi) bulunan , EUA2000486 numaralı FDA EUA ımızı, Covid-19 pandemisinin tanısında değişen ve güncellenen yeni yaklaşımlar sebebiyle, bu başvurumuzun artık güncel pazarda yer alamadığından dolayı geri çekmiş bulunmaktayız.
    Bedelsiz havucu ile bunu da aradan çıkaralım demişler.

Ulen, tam çakal bunlar yaff !.

Demek ki ihracat işi fos !...Şimdi anlaşıldı o rakamlardaki değişiklik. Bunlardan bir cacık olmaz. Net.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5. Bu forumda Murat Güler in genel kurulda glry için hisse geri alımı yapacağı rtalb için ise bedelsiz vereceği söylenmişti.

Görünen o ki Murat Güler verdiği sözleri tutmuş.

Fiyat hareketlerinden bağımsız olarak ve hem gulerde hem de rtada yatırım yapmış biri olarak her iki şirketin de iyi yönetildiğini düşünüyorum.

Murat Güler ve şirketleri burada ve diğer platformlarda sürekli olarak kötülenmeye devam ediyor. RTa 2 den 64 e giderken iyiydi de şimdi mi kötü oldu.

Temel analizi iyi yapan biri 40-50-60 lardan RTA almazdı. Ancak şu an ki fiyatlar bana göre her iki şirket için de iskontolu
    Özellikle de gulerde.

Yarın ne olur bilemem ama piyasa er ya da geç doğru fiyatlamayi yapacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    İyide külyutar sabah 1k alan aksam kapanış öncesi sattıysa

15.700 - 17.200 : kalır cebine 1500 TL para ..

Bunu 2 yıldır gün içinde 50 kurus ve katlarına yapsa veya yapsak , 20 yıl beklesen alamayacağın para kazanılır.

Eperki uzun vadeci yani yatırımcı düşünen patron veya speği kimse o direk düşüşte vurur yukarı derizki keriz sirkeledi vay be .

Suan keriz tutuyor sadece , oda biz oluyoruz
    Satsaydim, malımı kaybedermişim.

Bak okkalı bı haber düştü

Gerçi asgari %100 bedelsiz bekliyor idik.. fakat patrona güvenmiyorduk
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bedelsiz havucu ile bunu da aradan çıkaralım demişler.

Ulen, tam çakal bunlar yaff !.

Demek ki ihracat işi fos !...Şimdi anlaşıldı o rakamlardaki değişiklik. Bunlardan bir cacık olmaz. Net.
    O micron algılayan yeni kit için başvuru yapacak bence

Diger 3 mutasyon artık görülmüyor çünkü

Peki var mı ellerinde... Evet var

8.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    %100 bedelsiz sermaye artırımı kararı almasını bekliyoruz bilançoyu inceleyince
    Vınnnn...

Patron güvenilir değil derlerdi.
    Görünen o ki RTA büyüyecek
    Strateji bu yk da

Sayfa 257/503 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •