Sayfa 316/503 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Herşey er-gec aslına rücu eder

Aslı 10 TL altı mı, yoksa 3 haneli rakam mı
    Zaman gösterecek

Malatya fabrikası, Bedelsiz hisse dağıtması, A1 kapital 'in halka arzı, Mayıs sonunda yeni ARGE ürünün üretimi için adım atılması, grubun Pardus ile nakit kazanımı, beklentileri

Olumsuzluk ise. Korona bitti, şirket şeffaf değil, yatırımcı lehine af atmıyor yönetim
    Rtalb kısmında aylardır bir kap gelmiyor.
    Tamamiyle tahta kendi haline bırakışmış ve bıktırma psikolojisi uygulanıyor.
    Malın hala yüklü kısmı KY'de.
    Güler tarafında bedelliden sonra ki 4,5 hareketinden sonra ciddi bir mal toplanma oldu ama rtalb 37 gittiğinde bile satan insan cok azdı.

Hala 20bin e yakın yatırımcı vardır diye düşünüyorum rtalb de.
    Bedelsiz temmuz ilk haftaya kadar onay alır diye düşünüyorum.
    Ondan sonrası fabrika haberine kadar yatay olacaktır diye düşünüyorum.
    A1 arzı ya yıl sonu ya 2023 e klaacak beklentim 3. bilanço döneminden sonra

ytd.

2. Öyle yada böyle millete KİT lediler

Kendimizi kandırmak yersiz , yok meyve , yok tohum ektik , işte bak konya ne oldu , karton ne oldu .

Sonuç olan bize oldu .

500 bile olsa muhterem bir OÇ tanıdık , giden zamanamı yanal m , kaçırılan firsatlara mı ?

Topic ten kaçan kaybolan ******laramı ...

3. Borsalarda benim için ümitsizlik yoktur. Yeterki paramın tamamı kriptolarda kaybolan paralar gibi gitmesin. Küçük bir miktar bile kalsa kafidir.1994 krizinde o zamanın parasıyla sermaye + kazandığım 2,5 milyarı bir kaç günde kaybettiğimde çok fazla üzülmedim ve işte şimdi hem kaybetmeyi ve hem de borsayı öğrendim dedim. Çünkü kazanmayı öğrenmiştim ama kaybetmeyi hiç bilmiyordum. Borsalar birazda bunun için vardır. Kaybetmekte bir öğrenmedir.

Bırakın siz rta da gülerde parasının yarısını ,3/4 ünü kaybetmiş yatırımcıyı . Benim için kriptoda bile şu anda parası sıfırlanmamış olsun yeter. İsterse parasının % 95 i gitsin hiç problem değil. ( kriptocular özellikle dikkat etsinler 0 lanmasınlar).
    Öyle hisseler vardır ki ya da buluruz ki , 2 hissede yani sadece 2 hareket de kaybolan ilk sermayemizi 5 e katlarız.

Borsalarda deli gibi al sata gerek yok,ümitsizliğe de hiç gerek yok.

Yerinde ve zamanında peşpeşe yapılacak 2 harekette her şey yoluna girecektir. Patronlarla ya da hisselerle uğraşmaya ya da inatlaşmaya hiç gerek yok, önümüzde bir çok fırsat ve kazançlar bizi bekliyor. .Özellikle yaşama sevincini ya da enerjisini kaybetmeden faydasız düşünceler yerine, ufkumuzu açacak şekilde düşünmeli ve o yönde kendimizi motive etmeliyiz. Ve neler yapabiliriz ,neler yapmalıyız ki bu olumsuz durumdan kurtulmalıyız. Bunlara daha ziyade sakin bir şekilde kafa yorarsak başarı gelecektir ya da başarıya ulaşırız diye düşünüyorum.

4. Nedir o arge ürünü? Mayıs sonu bittiğini nerden biliyoruz teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Herşey er-gec aslına rücu eder

Aslı 10 TL altı mı, yoksa 3 haneli rakam mı
    Zaman gösterecek

Malatya fabrikası, Bedelsiz hisse dağıtması, A1 kapital 'in halka arzı, Mayıs sonunda yeni ARGE ürünün üretimi için adım atılması, grubun Pardus ile nakit kazanımı, beklentileri

Olumsuzluk ise. Korona bitti, şirket şeffaf değil, yatırımcı lehine af atmıyor yönetim
    SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    RTA Grubun 1 nolu şirketidir. Aynı zamanda Teknoloji şirketi olup, milyar dolarlara çıkılacaksa bu RTA ile olacaktır.

Gerekirse arge birimleri artırılmalıdır. Araştırmalar hızlanmalı yeni ve süper kadrolar kurulmalı .Şirketin buna gücü ve parası vardır. Patronun bunların bilincinde olduğunu ve bunları düşündüğünü tahmin ediyorum.

A1 Girişim; gıda , enerji ve telekomünikasyon gibi önemli sektörlere yatırım yaparak piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır.
    Belki kendi sermaye artırımından sonra gündeme gelebilir. A1 Girişimin % 25 inin halka arzı ile birlikte ,öncelikle güler ve rta da geri alımların başlayacağını ve grupta bir hareketlenme olacağını tahmin ediyorum.

Bu düşüncem A1 Capitalin arzından farklı bir beklenti ve 2. bir senaryodur.
    Bir senaryo olarak yazdığım galiba gerçek oluyor.Patronun A1 Girişim (pardus) halka arzı ile birlikte RTA ve Gülerde eş zamanlı olarak şirketler ve kendi adına geri alım yapması halinde her 2 hissedeki kilitlenmenin ancak açılacağını yazmıştım.
    Sanırım dün başlayan geri alımla beraber hisselerde açılma olmuştur.Belkide şimdi hayırlı olsun diyebiliriz. Yinede inşallah diyelim.

6.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Borsalarda benim için ümitsizlik yoktur. Yeterki paramın tamamı kriptolarda kaybolan paralar gibi gitmesin. Küçük bir miktar bile kalsa kafidir.1994 krizinde o zamanın parasıyla sermaye + kazandığım 2,5 milyarı bir kaç günde kaybettiğimde çok fazla üzülmedim ve işte şimdi hem kaybetmeyi ve hem de borsayı öğrendim dedim. Çünkü kazanmayı öğrenmiştim ama kaybetmeyi hiç bilmiyordum. Borsalar birazda bunun için vardır. Kaybetmekte bir öğrenmedir.

Bırakın siz rta da gülerde parasının yarısını ,3/4 ünü kaybetmiş yatırımcıyı . Benim için kriptoda bile şu anda parası sıfırlanmamış olsun yeter. İsterse parasının % 95 i gitsin hiç problem değil. ( kriptocular özellikle dikkat etsinler 0 lanmasınlar).
    Öyle hisseler vardır ki ya da buluruz ki , 2 hissede yani sadece 2 hareket de kaybolan ilk sermayemizi 5 e katlarız.

Borsalarda deli gibi al sata gerek yok,ümitsizliğe de hiç gerek yok.

Yerinde ve zamanında peşpeşe yapılacak 2 harekette her şey yoluna girecektir. Patronlarla ya da hisselerle uğraşmaya ya da inatlaşmaya hiç gerek yok, önümüzde bir çok fırsat ve kazançlar bizi bekliyor. .Özellikle yaşama sevincini ya da enerjisini kaybetmeden faydasız düşünceler yerine, ufkumuzu açacak şekilde düşünmeli ve o yönde kendimizi motive etmeliyiz. Ve neler yapabiliriz ,neler yapmalıyız ki bu olumsuz durumdan kurtulmalıyız. Bunlara daha ziyade sakin bir şekilde kafa yorarsak başarı gelecektir ya da başarıya ulaşırız diye düşünüyorum.
    Borsanın ruhunu tecrübe etmişsiniz

Siz eninde sonunda kazanan tarafsınız

Yeter ki ortada bir meta olsun

Hayırlı kazançlar
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

7.  Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    Nedir o arge ürünü? Mayıs sonu bittiğini nerden biliyoruz teşekkürler

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fabrikayı inceliyorum

Ne var ne yok bakicam , yeni geldim organize sanayi bölgesine.

Gazoz kapağı değil, alinteri yatırdık.

Kayda değer birşey bulursam yazarım
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

8.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Fabrikayı inceliyorum

Ne var ne yok bakicam , yeni geldim organize sanayi bölgesine.

Gazoz kapağı değil, alinteri yatırdık.

Kayda değer birşey bulursam yazarım
    Bir iki gorsel paylas bizlere

Sayfa 316/503 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •