Sayfa 372/503 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. 200 günlük ortalama da dahil, bütün ortalamalar AL sinyali üretti.

Osilatör dahi al vermiş

2. Bu fabrika işi ne oldu. Kabası bitmiş ekim kasım gibi hazır olur deniyordu. Bilen gören var mı?

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Nefesi /yüreği /sabrı olmayan uzak dursun

İhtiyacı olan para ile yatırım yapan uzak dursun

Endeks 4 kat yükselirken, bu hisse %60 değer kaybetti.

Yani ; 7 lirası olan, 6 lira kayıpta şu anda bu hissede..

55 lira olacak ki , 2 küsur yıl önce tepeden alanlar, enflasyon+endeks karşısında ki zararını kurtarmış olsun.

Ancak, 110 lira olursa , kar yazmış olacaklar bu hissede,, o tepeden alanlar

Korona yok. Korbuna yok ..

Malatya'da 50 milyon liralık , ne üreteceği belli olmayan bir fabrika ile, yılan hikayesine dönen A1 kapital istirakinin halka arzı var sadece

Emeklilik fonları , 550 bin lot malı devretti cıtibank 'a, son 1 haftada , OYAK ise işbank'a devretti 460 bin lot malı...yine 1 milyon lot hisse el değiştirdi.. klâsik hareketi. Sonra yine gôçebilir... Şoyle 5 milyon lot el değiştirecek ki , hisse ciddi şekilde yükseliyor diyeyim.

Al takke ver külah işlemlere devam, gibi gözüküyor an itibariyle.

Perşembe günü akşamı SPK bültenine kadar yükselir gibi.. sonrasında yine halka arz yok ise, neye dayanio yükselecek

Haber lazım

Haber yok

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    200 günlük ortalama da dahil, bütün ortalamalar AL sinyali üretti.

Osilatör dahi al vermiş
    200 Ema yı gaplı ve hacimsiz kırdı öncelikle teknik olarak altına gelip hacimli kırması lazım.
    Düşüni kırdı onay almadı.

Şöyle bir senaryo olacağını düşünüyorum.

Asla ytd.

5. 2 Aylık bir düşüşün ardından hissede beklenen bir hareket ve hacim geldi. 11 direncini geçemeyen hissenin 9 ve 8 desteğini işaret etmiştik. Ancak hisse hızını alamadı ve benim dediğim olur diyerek bir alttaki 7 desteğine kadar indi. Hissenin kırdığı destekler şimdi direnç oldu ama bunların güçleri tartışılır. Hisse yine sırayla 10 ve 11 dirençlerini geçer ve bilahare 13 direncini de geçerse o zaman rta da başka bir ortam oluşacaktır.
    Favori hisselerimiz borsanın şu anki durumundan olumlu etkilenmekte ve sırasıyla tavan kapamalar yapmaktadır. Bunlardan biri de rta dır. Rta 'nın artık zincirlerini kırma zamanı gelmiş olmalıdır.

6. Şaşırdık mı, hayır.

7.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    200 Ema yı gaplı ve hacimsiz kırdı öncelikle teknik olarak altına gelip hacimli kırması lazım.
    Düşüni kırdı onay almadı.

Şöyle bir senaryo olacağını düşünüyorum.

Asla ytd.
    Bu grafikteki senaryo gerçekleşme yolunda.Bir önceki yükseliştede aynı hareketler var.Yalnız geri çekilmeyi gapa kadar yani 8 ve hatta üzerinden yapar diye düşünüyorum. Fakat benim kuvvetli tahminimdir ki spek. burayada bakıyor ve bizleri yanıltmak için ilk etapta mutlaka bizden farklı bir hareket yapıyor. Fakat sonrasında yine düşündüğümüz gibi oluyor .

8.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Bu grafikteki senaryo gerçekleşme yolunda.Bir önceki yükseliştede aynı hareketler var.Yalnız geri çekilmeyi gapa kadar yani 8 ve hatta üzerinden yapar diye düşünüyorum. Fakat benim kuvvetli tahminimdir ki spek. burayada bakıyor ve bizleri yanıltmak için ilk etapta mutlaka bizden farklı bir hareket yapıyor. Fakat sonrasında yine düşündüğümüz gibi oluyor .
    Rtalb al-sat kağıdı olma özelliğini kaybetti diye düşünüyorum. Geçen bir yıllık vadede bir çok beklenti fiyatlanmadı ya da anlamsız hareketler yaşadık. Sonuçta da kemik bir kadro kaldı muhtemelen, onlarda filmin sonunu görmeye niyetli gibiler. YTD

Sayfa 372/503 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •