Sayfa 454/503 İlkİlk ... 354404444452453454455456464 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

Tek basamaklı rakamları görmek istemiyorum artık...
    Umuyorum ve diliyorum ki "O sahis" da istemesin artik

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by odi Yazıyı Oku
    Günaydın millet

pek günaydın değil

3. - Abi n'aber?
    - İyi demek isterdim, ama iyi değilim!..
    - Evet abi ya, düştükçe düşüyor bunlar.
    - Yüksek oranda pay sahibi olan bir iştirakleri halka açıyor ve değerlenecek diye yatırımcısı tek zarar eden kâğıtlar bunlar olacak herhalde.
    - Evet abi. Tarihe geçeceğiz.
    - Benim anlamadığım, bu adamlar arz edecekleri hisseleri kime satacak? Hangi güvenceyi verecek?
    - Aynen abi. Borsada mevcut olanlar böyle sürünüyorsa, yenisinden ne beklenir ki?
    - SPK halka arzı onayladıktan sonra hisse satmaları çok kötü bir işaretti, onu göremedik.
    - Abi, olan oldu. Şimdi ne yapacağız?
    - Bekleyeceğiz oğlum. Bu fiyattan satmak ister misin?
    - Yok abi, satanlar nasıl satıyor, onu anlamıyorum.
    - Ama dün satanlar bugün kârlı. Belki de bugün satanlar da yarına kârlı girecek.
    - Orası doğru abi. Her gün bu sefer yükselecek diyorum, ama hayal kırıklığı.
    - Olsun oğlum. Tarihe geçeceğiz ya, o bize yeter!...
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. - Abi ya, tarihe geçer miyiz sence?
    - Yok ulan, şaka yapıyorum.
    - Niye düştü bunlar bu kadar, abi?
    - Oğlum, bu şartlarda bunların olması ilme, fenne, akla ve mantığa aykırı.
    - Eeee?
    - Eee'si, eninde sonunda vuracağız parayı.
    - Abi, o zaman biraz daha alalım bu fiyatlardan???
    - Sende para varsa al, ama YTD, ona göre.. Bende kalmadı. Olanı gömdük, görmedin mi?
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5. Akşama kadar al , sabaha kadar düşer ..

Geçmiş olsun resmen bist bazında gol yedik gibi , birçok hisse böyle oldu kah onların cogu zaten X3/5/6 kat gitmişlerdi erken alan kardan yedi , gec alana kitlendi.

Bize zaten alırken kitlendi , neticede kit işi yapıyoruz biz kite alışkınız ..

Yada ;

Bişiiii olmaz gecen 100m TL ile özel emirden alan düşünsün , zaten 10/11/12 bedava topla tur para oldukca al , bu fiyatlara satmam emzin var fabrika var de dur .

Bitmedi , asuzu konya Otokar onlarda da böyle olmuştu Bekir abi sevki dayı serpil abla anlattı bak onlar şuan ne kadar gitti .

Oyun böök yiğen dayı sakın satma cok zengin Olcan dedi bana .

Haksızmıyım sayın kulyutar bey ..

Ayrıca spek ve malum sahıs ;

Siz sakın okuyup da vicdan yapma malum oç şahıs ve spek efendi , sizi zaten Allah'a havale ettim ettik ediyorlar ve hep edileceksin izde , isterse 500 TL olsın siz hep oç kalacaksınız gözümde sayın malum sahış ve spek efendi ..

Az bile yazılmış. Nasıl birseyin içine düştük...
     Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Akşama kadar al , sabaha kadar düşer ..

Geçmiş olsun resmen bist bazında gol yedik gibi , birçok hisse böyle oldu kah onların cogu zaten X3/5/6 kat gitmişlerdi erken alan kardan yedi , gec alana kitlendi.

Bize zaten alırken kitlendi , neticede kit işi yapıyoruz biz kite alışkınız ..

Yada ;

Bişiiii olmaz gecen 100m TL ile özel emirden alan düşünsün , zaten 10/11/12 bedava topla tur para oldukca al , bu fiyatlara satmam emzin var fabrika var de dur .

Bitmedi , asuzu konya Otokar onlarda da böyle olmuştu Bekir abi sevki dayı serpil abla anlattı bak onlar şuan ne kadar gitti .

Oyun böök yiğen dayı sakın satma cok zengin Olcan dedi bana .

Haksızmıyım sayın kulyutar bey ..

Ayrıca spek ve malum sahıs ;

Siz sakın okuyup da vicdan yapma malum oç şahıs ve spek efendi , sizi zaten Allah'a havale ettim ettik ediyorlar ve hep edileceksin izde , isterse 500 TL olsın siz hep oç kalacaksınız gözümde sayın malum sahış ve spek efendi ..

Yedikleri o haksız paralar balık kılçığı olarak beyazlarına takılsın. Bizleri surundurdugunu iki katını sürünsünler.
    3 yıla yakın bu i sanların ahi bunları iflah etmesin

8. Ümit beye bakın. Rta hissesinde içerden bilgi vererek milyonlar kazandığı yetmemiş SPK nın verdiği cezadan da korkmamiş. başka şirketlerin enzim faaliyetine yardım ediyor.

Satmıyorum size inat düşerse de alacağım.

https://www.linkedin.com/posts/whozy...506399232-XlJG

.

Sayfa 454/503 İlkİlk ... 354404444452453454455456464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •