Sayfa 411/503 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. ne saçmalıyonuz sabahtan beri kafa şişirdiniz ha. Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.

Adam A grubu 75 bin lota sahip GLRYH de o pay ile YK na istediğini getirir. Sonra ICG ye Sonra RTA ya Sonra A1 in YK.na istediği kişiyi getirir istediğini çıkarır... Ee sonra şirketi ele geçirmek isteyenlere avucunu yalatır.

2. Valla demiyicem diyorum duramıyorum.

15 den veren arkadaşım suan geri alıma başladı , ya ne güzelmiş böyle bir haftada yüzde 40 diyor .

İyiki boş boş ekrana bakmadım ya yazmış demin WhatsApp tan .

Ne diyim ona şimdi , enzimmi , arz mı , derin işler dönüyor mu , yoksa arge sürpriz yapacakmı , yada olsun otokarda düştü zamanında mı .

E adam geri aldı tekrar zaten .

Acil kendimi avutmam için cevap lazım bana .

Çocuğu ikna etmek kolay

Yılbaşı sonu bir daha yukarı taşır... sonra tekrar yüzde 30-40 olayı...
    Biz ise Godo'yu beklemeye devam.
     Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Valla demiyicem diyorum duramıyorum.

15 den veren arkadaşım suan geri alıma başladı , ya ne güzelmiş böyle bir haftada yüzde 40 diyor .

Ne diyim ona şimdi , enzimmi , arz mı , derin işler dönüyor mu , yoksa arge sürpriz yapacakmı , yada olsun otokarda düştü zamanında mı .

Çocuğu ikna etmek kolay
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ahahah senelerdir diyipte borsada yanlışlıkla işlem denilince olmayacak öylemi .

Rtalbi de bi hata sonucu malum şahsı adam sanıp aldım , ben vazgeçtim dersem verirlermiki paramı acaba

5. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında EPLAS.E, KRSTL.E, RTALB.E ve YGYO.E paylarında 29/12/2022 tarihli işlemlerden (seans başından) 27/01/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (açığa satış ve kredili işlem yasağı tedbiri) brüt takas tedbirinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

Ceza almak için yapılmış bir hareketti sanki bugün kü yüksek volalitil hareket. Geçen ki harekette aynı böyle idi hop açığa işlem yasağı geldi.

Öyle bir ceza geleceğini bile bile kim kendi ayağına kurşun sıkar ki?

Yada dışardan biri mi yapıyor bunları?

Bı sapigimız eksikti tahtada))

Bu film dönüyor belli .. umarım şer olan hayra dönüşür inşaallah

Niye tahtayı açığa işleme kapattirmak istenirki?

Brüt takas yasağı talep eder gibi işlem oldu tahtada
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6. Reis sen iyi misin cidden ?

E hani kazara tusa bastık diyicektik spk ya , oda pardon dicekti .

Tutmadı baska senaryo

Sapık sensin bence rtalb aşığı olarak.

Bende kaldım içerde bende sapık oluyorum gerçi

7.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Valla demiyicem diyorum duramıyorum.

Çocuğu ikna etmek kolay
    Borsada daima uzun vade bekleyen kazanır deee..

Trade eden para kazanır. bekleyen zengin olur dersende belki kurtarabilirisin.

Yada şuna ikna ett. Büyükler san bana yedirmez.

Sen verirsin tam kağıt tavan tavan gider, arkasından bakarsın. Bu işler hep öyledir. o yüzden temkinli ol falan dee)))
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Reis sen iyi misin cidden ?

E hani kazara tusa bastık diyicektik spk ya , oda pardon dicekti .

Tutmadı baska senaryo

Sapık sensin bence rtalb aşığı olarak.

Bende kaldım içerde bende sapık oluyorum gerçi
    ))

SPK sormadı demek ki

Sorsa idi, yanlış tuş demekten başka çare Yok. Şişman parmak mevzusunu geçmişte çok gördük. Bilerek taban yaptırmak için yaptım dese, işlem yapma yasağı gelir işlemi yapana ve malı kot dışına atılır uzun bir süre

SPK sordu belki de ve cevabı tatmin edici bulmayip brüt takas uyguladı.

Hedefimi bugünkü allengirli işlemlerden SONRA 105 liradan 125 TL seviyesine yükseltiyorum

15 lira olana kadar alırım elime para geçtikçe. Sonra duruma göre biriktirmeye devam ederim. Kumbara niyetine rtalb alıyorum. Tasarruflarimi rtalb de değerlendiriyorum. İyi mi ettim kötü mü ettim zaman gösterecek.

Ya nasip
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 411/503 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •