Sayfa 326/503 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Bedelsizler yattı mı hesaplara acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    A1 arzını ya kasım aralık da görecez yada 2023 ilk 3 ayda büyük ihtimal.
    Yeni bir pandemi olur mu? Olur illaki hastalık geri gelecek kış ayları grip vs.. Bir fiyatlama yapar ama büyük bir etkisi olmaz borsa bir haber 2 kere fiyatlamaz.
    Yeni fabrika muamma herşeyi acıklayabilir arge bekliyoruz.
    Yabancı ortak gelecegini sanmıyorum ama bazı firmalara mal üretsek iyi olacak.
    Nakiti büyük ihtimal fabrikanın içine kullanacak. Tl bazlı büyük paramız olsada bu makinalar yurt dışından gelecek. Kaç paradır nedir bilmiyorum ama paranın bir çoğu makinalara gidecek diye düşünüyorum.

A1 arzının iptal olacaıgını düşünmüyorum.

ytd.
    Makine siparişi , fabrikanın temeli atılmadan verilmiştir.

Özel sipariş ile olur üretim bandı imalatı. Parayi vermeden imalata başlamaz imalatçı

Eylül de borsa genelde yükselir. Arzkar hep Eylül de oluyor genellikle

Fabrika yatırımı 30 milyon TL. Onun baya bi parasını güler holding ve ıcg den tahsisli sermaye artırımı ile almıştık. 20 milyon daha yatırıp, 50 milyona işi bitirirler sanıyorum
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. 8 USD idi , 0.4 USD fiyata gevşedi

Özsermayesi 38 milyon lira iken, ortada vurana uoktu 5 yıl önce . Hissenin fiyatı 0.8 USD idi.

Şimdi sermayesi 10 kat arttı ve fiyatı 0.6 USD

Bu hisseye pahalı diyenin matematiği zayıftır

Enflasyon bazında dahi şu anda olması gereken rakam 12.5 TL hisse başı.

YMM yada SMM değilim. Bakkal hesabı ile hesapladım.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. Rta haftaya hızlı bir başlangıç yaptı. 8 leri geçip 10 a mı dayanacak yoksa 8 i kırmayıp bir süre buralarda mı kalacak.
    Bunu izleyip göreceğiz işlem hacminin yüksek olması ümit verici. Aşağıda yine bir tuzak amaçlı boşluk var. Dikkate alıp almamak kişisel bir karar olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Rta haftaya hızlı bir başlangıç yaptı. 8 leri geçip 10 a mı dayanacak yoksa 8 i kırmayıp bir süre buralarda mı kalacak.
    Bunu izleyip göreceğiz işlem hacminin yüksek olması ümit verici. Aşağıda yine bir tuzak amaçlı boşluk var. Dikkate alıp almamak kişisel bir karar olacak.
    O kadar çok kişinin canını yakmış ki hisse,. Nasılsa düşer deyip kimse yanaşmıyor tahtaya

Realize eden ise nasılsa geri düşer deyip alıma yanaşmıyor

Verilmek istenen tu kaka algısı başarılı olmuş tahtada

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    O kadar çok kişinin canını yakmış ki hisse,. Nasılsa düşer deyip kimse yanaşmıyor tahtaya

Realize eden ise nasılsa geri düşer deyip alıma yanaşmıyor

Verilmek istenen tu kaka algısı başarılı olmuş tahtada
    Hareketi yapanlar teknik kurallara uyarak devam ediyorlar .Fakat bunu yaparken destek ve dirençler arasındaki son derece hızlı ve sert işlemler oluyor. Cuma günü nerdeyse hissenin tavandan tabana gittiği gibi. Bu hareketler bana görede hissede yatırımcıyı ürküten hareketlerdir.
    Bu sert hareketler yatırımcı korkutmak amaçlı yapılıyor olabilir. Verilmek istenen mesaj ve algı başarılı olmuştur ancak burada dikkat edilirse bana göre çok güzel bir formasyon (ya da görüntü diyelim) oluşmuştur ve bu hareketi yapanlar bu formasyonla kendini de aynı zamanda belli etmiştir.
    Teknikle; bazen yatırımcı yanıltılsa da bazende hareket başlatanlar açığa düşüyorlar .
    Gerçekten riske girmeyecek tarzda yatırım yapılırsa izlemekte gayet heyecanlı ve merak çekici . Bakalım süreç nasıl gelişecek ve devam edecek.

7. Süreç belli klasik mg yanıltmadı bizi gene

+5 başla +9 gör +7 göster +2 kapat .

Servet kazansa insan bu hisseden bu adam gene o lafları hakediyor genede aynı karaktere sahip ağa

8. 200 günlük ortalama 7.90
    Üzeri kapanışta ralli başlar diye düşünüyorum

Sayfa 326/503 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •