Sayfa 303/503 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    KAP- herkes kuluda paylasabılır mı -albaraka gelen kap a bakın - utanmaz ınsanlar. KAP Geldı ; Hem Murat GÜLER hemde A1 CAPITAL - albarakaturk ten % 5 ın uzerınde hısse almış. bu artık olmadı. bu kadarıda pes geçen sene genel kurulunda kendı yatırımcına guler holdıng fıatları ucuz boyle devam ederse gerı alım yaparım dedın almadın. 2 ay once gerı alım yapacagım dıye KAP attın almadın. Bu artık serefsızlıktır. yatırımcıyı aptal yerıne koymaktır. yazık, ayıp, terbıyesızlık.. alabaraka bugun gelen KAP bılgısıne bakabılırsınız. bızı esske yerıne kydugunun resmıdır.
    sen niye hayek ismiyle investinge üye oldun :D

2.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    Hayek ismi kimin kullanımına sunulmuş, birine babasından miras mı kalmış. Peki sana şunu soruyorum. 2 yıl boyunca burda algı yapan Hayek isimli sahtekar . Ne diye kaçıp gitti ? Yaptığı ve tarattigi algilardan sonra neden kaçtı? Ama bunu soramazsın dimi, çünkü senin amacın faydalı bilgi veren birilerini itibarsızlaştırmak.

3. Güler yatırımcısı ve rtalb yatırımcısı aptal degıldır. YETER ARTIKKK.. duyun sesısmızı. Murat guler dunku albaraka kap bılgısı ıle banka hıssesı alım yapmış, ardındanda a1 kapıtale alım yaptırmısı. pekı hangı para ıle ? rtalbın son bılancosuna gore a1 kapıtale verdıgı borc ıle adam gıdıp kendı sahsı aldıgı hısseye a1 kapıtalede aldırıyor. boylelık ıle kendı aldıgı hısselerı yukardan satacak, eger alabatraka duserse a1 kapıtal alacak ve hısse fıatı dusmeyecek, pekı a1 kapıtalın parası kımın ? yatırımcısının.. murat guler sen yatırımcısının parasını neden gıdıp şahsı aldıgın hıssede alım yapıyorsun. madem rtalb karını bır yatırıma koymayacaksın. bızım paramız ıle yatırımcıya, rtalb yatırımcısına rtalbın gecmıs yıl karı ıl e ya hısse gerı alımı yaptır yada temettu dagıt .. yeter artık. kusluda herkes paylassın..

4. Tezgah cok guzel kurulmuş önce murat guler bır hısse alıyor, sonra a1 kapıtl aynı hısseden alıyor ( bakınız alabara KAP bılgısıne ) pekı a1 kapıtal hangı para ıle hısse alıyor albarakadan ? rtalbden alınan borc ıle alıyor. pekı a1 kapıtalın aldıgı bu hısse murta gulerın sahsı yatırımınada aynı zamanda destek olmus olmuyormu ? hopp a1 kapıtalın cebınden murat gulerın cebıne. a1 kapıtal kımın yatırımcının, rtalb yuksek gecmıs yıl kar acıkladı ? pekı sıze temettu verdı mı ? hayır pekı hısee fıatı yuksel dımı ? hayır pekı rtalb gecmıs yıl karları nerde, o para ıle murta guler hısse alıyor a1 kapıtalde desteklıyor. işte o destekleyen a1 kapıtalın parası , rtalbın yatırımcıya verılmeyen temettu gelırı ve rtlbde gerı alım ıcın kullanmadıgı para.. hakkınıza sahıp cıkın. her yere tıcaret bakanlıgı ve bdddk ve spk ya heryerde kusluda yazın.. bu para aktarma olmaz mı ? SALAK OLMA, sen sesısını cıkarmazsan kımse senın hakkını savunmaz. bak bır ben ses cıkarıyorum. al bu paylasımı kusluda paylas.. hadıı

5. Sadece burada yazmakla kalırsın , bitti .. Game över.

Adam resmen golü attı gitti ... Artık kulyutar , hayek , hissedarx , ezel bayraktar , yarasa vs kımse yazmaz , taki az biraz çıkıncaya kadar

Kaldık ele almış şekilde başbaşa saho ..

Firmayı arıyorum acan yok , geri donus talep ediyorum arayan yok , es keza arasalar sovecem umrumda degıl gitsin davacı olsunlar benden ...

Helekı şu aymaz adamın yediği küfürler beddualar hiç tutmuyor ona daha çok canım sıkkın .

Elbet tutar birgün o kadar edilen bedduanın birisi .

6.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Murat Gulerin gunahi ne? Yada Şahonun.... Bula bula Sahonun topikte yorum yaptığı, Oyakyatirim in 2.10 Tl hedef fiyat verdigi. Twitter da Belensay in yorum yaptigi ALBRK yı bulmuş. Tam Organize şebekesiniz.....

.
    hiç düşünmemiştim çok mantıklı

7.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku

sahtekar dediği adamın ismiylemi üye olmuş öylemi

ozaman kım sahtekar oluyor şimdi

8. forum yönetimi bunun gibi birine yazı yazdırmamalı

yıllardır forumlarda yazı yazar okurum , böyle çirkefini görmedim

sahtekar dedeği adamın ismiyle siteye üye oluyor

ne şeytanlık düşünüyorsa artık

Sayfa 303/503 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri